Elitní zabiják upírů Reeve (Ekin Cheng) bojuje proti brutálnímu světu vampírů, kterému vládne jeho úhlavní nepřítel, Vévoda. Ten se snaží dopadnout prince upířího národa, aby pomocí jeho krve uvrhnul Zemi do nové doby temna. Reeve s pomocí Jackie Chana musí Vévodu zastavit, než bude příliš pozdě. (Magic Box)

TO

Zábavná upíří taškařice s kung-fu souboji, romantikou, Jackiem Chanem a hezkými asiatkami. Správně praštěné v Asijském stylu. ()

Madadajo

Jde vidět, že kluci z Hong-Kongu to s počítači umí. Efekty na špičkové úrovni, ale doslova hloupý scenář a ještě hloupější zpracování. Oproti efektům je taky zcela nevkusné používání nalepovacích zubů pro upíry, které bijí do očí asi jako červeně blikající čertovy rohy... ()

Spock

Pokud budu tento film brát jinak než jako poloviční parodii, tak bych ho musel zřejmě odsoudit po pár minutách, ale díky některým povedeným vtípkům, se na to dá i dívat. Choreografie soubojů, pokud můžu použít tak velkorysé označení, není také nejhorší. Každopádně před puštěním rezignujte na „smysluplný“ děj. Váš intelekt může v klidu odpočívat. ()

Ravi

Otřesná akční splácanina neustále cenící zuby, létající vzduchem a obal vítežící nad obsahem, či spíše jeho absencí. Konečný souboj všemu nasadil korunu. Nebýt Jackie Chana, nedokoukal bych to. 15% = 1/5 ()

NICOX

Na hongkongský filmy nejsem moc zvyklá. Asi právě proto mi to přišlo docela zajímavý. Ale bylo to dost zmatený a překombinovaný. Dobrá akce, ale někdy jí bylo fakt až moc (třeba závěrečnej boj byl good, ale hrooozně dlouhej). Prostě je tu až moc ALE. 50 % ()

iXtr3m3

Toto bolo už až príliš moc strelené aj na mňa, čo obľubujem Jackieho súčasnú fantasy komediálnu tvorbu, ale keďže tu bol len do počtu, dalo sa to čakať. Len hviezdne meno bez poriadneho scenára film nezachráni od podpriemernosti. ()

system

To sem zas jednou videl pekny SHIT, tim shitem si to Donnie Yen u me hezky po*ral a ma opravdu co napravovat. Doufam, ze druhemu dilu se vyhnu obloukem podobne jako Uwe Boll kvalitnimu filmu:-). ()

Jendus

Neskutecna hovadina s neskutecne debilnim scenarem a skutecne trapny radoby efekty. Ani slovy se nevyplati plytvat na tohle cosi z Hong Kongu. Pokus zkloubit humor, snad mozna des a akci do jednoho filmu v tomhle podani je ztrata casu. Jen marne premejslim, co tam delal Jackie Chan - asi mel pritahnout divaky a asi se snazil pozvednout mistni filmografii. HNUS a FUJ! ()

krvavamera

Jackie proti upírům? To naštěstí né, má tu jen malou epizodní roličku. O nereálných věcech naprosto nerealisticky (teď mám spíš než zvláštní efekty na mysli uvěřitelnost, respektive propracovanost scénáře), k tomu mrda počítačových efektů, přidá se co nejvíc high-tech feelingu, projede se to trochou mytologie, ať to vypadá tajemně, co nejvíc efektů, ať ušetříme (co naplat, že to občas působí jako "obyčejné" dráty, a co hůř, občas mnohem hůř než dráty) a trocha občas nesmyslně rozpoutané a lajdácky provedené akce. Když se do toho pustí nabušená hudba, máme co pustit děckám odpoledne v bedně. Tím chci říct, že cílová skupina existuje. Já jsem hodně benevolentní ve smyslu, že nemusí být všechno technicky dokonalé, i ten scénář může být trapný, hlavně když je film dělaný se zápalem a s láskou a jde to z něj cítit, má, srdce, myšlenku, nebo je na něm zajímavá nějaká složka (třeba kamera, scénář). Z toho důvodu si ke mě najdou cestu i hodně špatné filmy. U tohohle filmu jsem sice občas zápal cítila... ale hrozně jsem se nudila a nemohla jsem se toho pocitu zbavit až do konce! Stébel, kterých jsem se chytala, byly: úžasné kostýmy (chvála kostýmním návrhářům), a snaha vtáhnout diváka (většinou pomocí dynamické hudby nebo akce tak rychlé, že si nestačil uvědomovat blbosti a nedotaženosti, které se ve filmu začaly objevovat) do tajemného nočního světa upírů. Paradoxně tuto snahu ve mě navždy zabilo cameo Jackieho Chana, jehož hvězdá osoba s sebou prostě nese příliš mnoho konotací na to, aby si mohl střihnout obyčejného řidiče sanitky. A navíc se zde jako na jediném místě ve filmu objevují komické prvky. Komické prvky, které se tam nehodí, vytrhují a rozbíjejí atmosféru. A ještě navíc jsou trapné v pravém slova smyslu. ()

arcticsky

Zdejším nízkým hodnocením jsem trochu překvapen. Akční scény byly zábavné, potěšilo i "matrixovské" zpomalování a vsuvka Jackieho Chana. Scénář poslabší, ale co chcete vydolovat ze 100x provařeného tématu? Pro mne 65%. ()

DaeGurth

Film vlastní kategorie. Konkrétně kategorie "C". Některé scény jsou naprosto nelogické (sekání ruky kusem dřeva, lovci upírů upíři meč kryjí holýma rukama, ale ženským, s tím stejným mečem, se už bránit nedokáží), český dabing je občas z jiné planety.... ale některé scény prostě stojí za to vidět: Navigace čerstvého upíra prstem, útok létající botou, Jackieho alotria a pár dalších. ()

Betmän

Docela zábavnej film, jakože fanouška Tekkenu mě to vyloženě bavilo a i ten Tekken by mohli natočit takhle nějak nevážně. O hlavních představitelkách bych si nechal zdát... ()

Jeremiah

Dlouho jsem váhal, zda dát 1 nebo 2. Nakonec jsem se přiklonil ke 2. Důvod je jasný - dvě nádherný a roztomilý kočičky, které , jak jsme zamlada říkávali, by mě nemusely přemlouvat ! Jinak film je podprůměrný, děj je místy až vyšinutý, takže snad sem tam nějaká akce, ale jinak mizérie. ()

Bozvav

Ubohý scénář, naprosto nesmyslný děj, dialogy jak pro úplné magory. Jediné vydařené jsou bojové akční scény. Za ty dávám jednu *. ()

Puol

Proste honkokongská upírska mlátička, ala BLADE so všetkým čo k tomu patrí. Hrá tu dosť známych hercov-spevákov. Epizodnu úlohu si tu strihol aj Jackie Chan, hádam kvôli kamarátovi Donnie Yeuenovi, ktorý mal na starosti akčné scény, a s ich choreografiou sa veru vyhral. Ja som sa pri pozeraní bavil (poctivých 70%), len prečo je na DVD Magic Boxu zo širokouhkého filmu urobený TV formát 4:3. Nerozumiem a nechápem aký to význam. ()

fr3ak

Já nevím, ale tenhle film mě fakt dostal :-) Fakt netuším proč, protože kdyby tohle natočili Amerikáni, tak by to stálo za h...o, ale zkuste do toho přimíchat trochu asijské ujetosti a máme tu něco neuvěřitelného :-), obsazení je sakra fajn, akce je fajn a Gillian Chung je taky fajn :-) (ať nežeru celé obsazení je sympatické), podle výskytu smajlíků asi chápete že ten film 1. není ůplně tak horor a 2. je to moje srdcovka :-) pět hvězd nedávám jen proto aby to bylo fér :-) ()

Wolvie

Obrovské zklamání z filmu,kterému se nedostává ani těch elementárních filmových kvalit a celý je jednou velkou a především nudnou křečí,která nemůže bavut ABSOLUTNĚ nikoho. ()

Filmárik

Takže upírska lovestory ktorá chce byť navyše vtipná? Prečo nie.Akurát by to chcelo pôsobivejší scenár, vypustit Jackieho Chana a trocha zostrihať zbytočne naťahovaný koniec.Inak som sa však celkom slušne bavil a ako experiment určite môže byť. ()

KdG

Je to tak trochu ujetý film, mix žánrů ale celkem vkusně udělaný. Některé scény stojí fakt za to. Jako oddechovka doporučuji. ()