Útok na Alžbětu (TV film)

Counterstrike

Útok na Kráľovnú

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2002, 96 min

• Honzíno

Tahle věc mě opravdu rozesmála.:))) Jak dokázala tak nenápadně:) vykrást, co se dalo z Bondovek a katatrofických filmů a velice svébytně to zabalila do hávu, kterému vévodí Rachel Blakely v sexy šatičkách, s uhrančivým pohledem, ovládající asijská bojová umění a amatérsky se věnující pyrotechnice. Úchvatná záležitost.:))) Ideální pro demonstraci typu: ne takhle se to opravdu nemá dělat, ale může.:) Hvězdička za sexy Rachel, sympaťáky klaďáky a nespornou bavičskou hodnotu.(24.8.2007)

• Pohrobek

Tenhle skvost ode mě dostal jednu hvězdičku, protože se mu podařila celkem složitá věc - jeho pitomost - a tedy směšnost - převážila nudu. Rozhodně nevím, proč to na Primě běželo s hvězdičkou, vždyť tam byl i jeden supernadaný mladý radista, který mohl představovat tak dobrou inspiraci pro nejmenší diváky. Hlavní kráska ve společenské róbě likvidující padouchy ze všech koutů světa byla moc milá a ten hrdina, co seskočil s šesti kilometrů na plující loď, si musel též získat všeobecné sympatie. Až možná ta ponorková bitva nepřinesla nic, nad čím by se nedaly vyvalit oči.(25.6.2005)

• becki_tu

Už jen zbývalo dodat, že je to celé inspirováno skutečnou událostí. Tahle debilní slátanina si hraje na to, na co absolutně nemá, a tak vyznívá dost amatérsky, komicky a trapně. Za celý film jsem neviděl snad ani kapku krve (dost zvláštní na akční film), dál mě zaujal superseskok ze 6 kilometrů přímo na plující loď, ženský kickbox a dementní teroristé. A to, že se dá bomba zneškodnit hasicím přístrojem, už asi nikoho nepřekvapí. A tak asi jediné pozitivum je Rachel Blakely, která celou dobu pobíhala po lodi v docela roztomilých šatičkách.(10.7.2007)

Viděl jsem už horší filmy a tolik odpadů si tento snímek nezaslouží. Alespoň se při tom krásně zasmějete…(10.7.2007)

• Wacoslav1

Hodne vydrzim ale tuhle hruzu uz znova nemusim to je utok na vsechny poctivy zetkare! na tomto poli odpad bez konkurence znova bych vzyval ty co podobny veci umi ale to by bylo zbytecny toto necht vystrahou(14.11.2011)