poster

You Can't Win 'Em All

Dobrodružný / Komedie

Velká Británie, 1970, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • NinadeL
  ***

  Slušné válečné drama s Charlesem Bronsonem, Michèle Mercier a velice dobrou výpravou. Vzhledem k době vzniku klasicky ale pokuhlávají masky, líčení a účesy jsou vyloženě trapné. Takže výsledek nutně korigují velice kvalitní herecké výkony, ačkoli v roce 1922 si mohli o spoustě módních výstřelků nechat jen zdát. Mercier zde suverénně dokazuje, že jako herečka mluvící mnoha světovými jazyky nechává stereotypní obraz Angeliky daleko za sebou a diváci tak mohou jen litovat její zbytečné škatulky.(6.3.2010)

 • LiVentura
  ****

  Ten chladný klid Bronsona, úžasná mimika. :-))(5.10.2017)

 • Flego
  ***

  Jednoduchá dobrodružná komédia, hoci sa o veselý nadhľad stará len duo Bronson-Curtis, ktorí si túto jazdu určite užívali. Čakal som trochu lepšie prepracovaný príbeh.(27.5.2017)

 • fragre
  ***

  Ač je to příběh z války řecko-turecké z r. 1922, tak inspirace spaghetti westerny z mexické revoluce je do očí bijící. Ešalony atakováné divokými tlupami jezdů, rachotící kulomety, mrtvých nepočítaně, k tomu dva pochybní hrdinové, kteří jdou po penězích. A navíc, jako třešnička na dortu: Michèle "Angelika" Mercier jako chladná orientální amazonka. Nebylo by to špatné, kdyby to mělo nějaký lepší příběh, takto je to spíše řada po sobě jdoucích divokých dobrodružství.(4.8.2016)

 • kaylin
  ***

  Jako dobrodružný film je to celkem fajn hlavně v tom smyslu, že je to zábavné a že jsou zde lokace, které jsou zajímavé a trochu i exotické. K tomu je docela příjemné herecké obsazení, kdy ani tony Curtis, ani Charles Bronson nikdy nezklamou. Ale celkově to není nic, co by mě položilo do kolen. Fajn průměr.(3.7.2017)

 • mortak
  **

  Velmi špatná předělávka westernu Vera Cruz. Jen místo Mexika je tu Turecko. Nejlépe to shrnul Tony Curtis: Turecko je krásná země, ale produkce byla mizerná, většina lidí na place byla nemocná, a režiséra raději ani nekomentuji.(11.4.2017)

 • Courtemanche
  ****

  Jeden příběh z Řecko-turecké války, odehrávající se kolem roku 1920. Není to vysloveně komedie, ale Bronson a Curtis, oba když se dá rádi míchají do příběhu vtip-nadhled, (Bronson: Útěk z vězení, Rivalové..., Cestující v dešti, Villa jede!..) , a právě to je to co ten jinak jednodušší příběh dělá pro mě zajímavějším. 4/5(5.6.2014)

 • adako
  **

  Hneď na úvod, jediný dôvod kôli ktorému som si tento film pozrel bol plagát. Ja tieto filmové plagáty od Franka McCarthyho proste žeriem, to vypätie jediného momentu ktoré je tam schopný napchať je tak veľké, až je niekedy vtipné. Aj tu, browzdujem si len tak po ČSFD a toto na mňa vyskočí - na predku parnej lokomotívy očividne uháňajúcej neskutočne rýchlo, stoja Bronson s Tomphsonom, Curtis s dvoma, a to najlepšie, Michèle Mercier s Tomphosonom, v bielych šatách (pochopiteľne vlajúcich), vlak naháňajú nejaký zmetkovia na koňoch, zároveň ich naháňa lietadlo, zároveň čosi v pozadí vybuchuje, zároveň (pochopiteľne) väčšina zbraní práve v danom momente strieľa, a čo je najlepšie, toto nie je ani polovica toho čo sa tam práve deje. Film sám o sebe bol len slabým odvarom plagátu, dej je hlúpy, herci hrajú slabo, tempo kolísavé, proste ťažký priemer. Vznikal asi takto: "Treba nám vojnový akčný film", "Poďme na istotu", "No problem, tu sú ingrediencie: Bronson, Curtis, Mercier a Thompson", "Thompson? To je sakra dobrý nápad, dajme ich tam aspoň zo tridsať, a na väčšinu záberov.","Ty vole, ja už to vidím, toto bude dokonalé","Poďme točiť čo najskôr","Ale veď nemáme príbeh a scenár.","A čo?","Aha, nič"(16.10.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace