Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

lobo87

Film bez šmrncu a nápadu, ako stvorený pre sobotné ráno a násťročné diváčky. Plusom obsadenie Lindsay a Megan... 40% ()

harycek

Megan Fox je na zabití , ale jinak je to hezká romantická srágora pro určitou část publika , no i starým dědkům se to muže líbit ,jako i mě!!!! ()

LucMosss

Dodnes z mně neznámých důvodů zhlédnuto do konce. A doopravdy nevím, jak se mám dále vyjádřit. Alespoň to zkusím: Naivní, prkenné, hloupé, nadbytečné. Celý štáb včetně herců by měl sám sobě uštědřit pár facek, zamyslet se nad sebou a příště nic takového netočit. Onu jednu pouhou hvězdičku uděluji za pár pomyslně stinných momentů... A zdůrazňuji! Moc takových jsem vážně nenapočítala. ()

rhiannon

Podprůměrný teenage film. Navíc jsem trochu nepochopila, proč ta nesympatická Lindsay Lohan hrála kladnou roli a ta milá Megan Fox zápornou; nemělo to být naopak? Asi chyba castingu. ()

Teachman

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

mess

Hneď po prvých desiatich minútach ma napadlo: " Toto som už niekde videl" . Táto tuctová komédia neobsahuje v podstate nič originálne, až na ten pygmalion od J.B. Shawa. Viac ani menej ako dve hviezdičky si tento film určite nezaslúži. ()

pp

Díky neskutečně primitivnímu scénáři zaujme tahle nevtipná komedie jenom nejvýše desetileté děti a retardované chovance bohnického ústavu. Celý film je navíc opravdu "nenápadně" prošpikován výchovnými moudry. Za vyzdvihnutí stojí jen celkem dobrá hudba a tradičně výborná Lindsay Lohan (zvláště v hipísáckých převlecích jí to mimořádně sluší :)). ()

rubii

Bože ! ! ! scénář = šablona z x dalších předešlých i následujích filmů, tenhle žánr teen komedie už nic dalšího nevymyslí. Tento typ filmů je pro mě uzavřená kapitola. Jediná dobrá věc na tomhe filmu byla Lindsay, ale že by tohle bylo to pravé ořechové... ()

Fill16

Pro Lindsay Lohan mám prostě slabost. Tenhle film se mi docela zamlouval, byl na úrovni bez nějakých nechutných rádobyfórků, navíc jsem spoustu písní znal ještě dříve, než jsem ten film viděl, tak jsem byl překvapenej jak s nimi naložili :) Jinak prostě obyčejný americký film .. ()

Ditulka odpad!

jedna z největších pí.ovin co sem viděla..samo sem se nedívala celou dobu, ale jen o přestávkách po cca půl hodině :o) ()

Tibb-Shäe

Jedna hviezdička za Adama Garciu. Chalani asi budú dávať hviezdičku za Megan Fox. V každom prípade dúfam, že to už nikdy neuvidím. ()

opiumka odpad!

Co říct o tomhle filmu? Už samo jméno a obsazení naznačuje, jak moc kvalitní tenhle výtvor bude. Mně osobně filmy s Lindsey Lohan nevadí, ale tohle bylo i na mě trochu moc. Ve filmu se objevují typická klišé romantických komedií. Je tam všechno. Od skrytého talentu přes zklamané idee až po charakterní a dospělé usmíření hlavních dvou rivalek, které se do té doby chovaly obě jako kozy. Kdo by se na tenhle film chtěl podívat s tím, že je to odpočinková slaďárna, u které si může lakovat nehty nebo si dělat úkol z matiky, nedoporučuji. Člověk, ač nerad, dává pozor a nestačí se divit, co to tvůrci vymysleli za slátaninu. ()

polono

Teen komedie, která mě pobavila, ale zase nic extra to nebylo..Lindsay Lohan a Megan Fox byly super, ale ten film až tak povedený nebyl ;-) ()

macoslavek

alison pill, její malý obličejík na velké hlavě a perfektní herecký výkon (obzvlášť ve sračce tohoto typu) nezapomenutelný. ()

Sireen

Ne, ne, NE! Tohle prostě nefunguje. Jakožto milovnice Disney filmů, pravidelná sledovatelka Soy Luny a podobných věcí a milovnice PLL jsem si myslela, že zkouknout tohle bude hračka. Spletla jsem se. Lindsay Lohan je nepochybě taletovaná herečka, což nakonec ukázala už ve filmech jako Freaky friday, nebo právě ty zmíněné Mean girls... ale tady to ani ona nezachrání. Hudba neposlouvhatelná, děj nudný a poměrně tuctový, klišé to jen přetéká a děj je tak stupidní, že scénáristi museli být buď opilí nebo deprimovaní po prožití nějakého těžkého šoku. Je mi líto, ale nebýt pár ucházejících momentů a ne-zrovna-špatných herců, letělo by to rovnu do odpadu. ()