Zpověď královny střední školy

Confessions of a Teenage Drama Queen

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• Elyssea

Néééééé, prosíííím! Až mě jednou budou mučit, budou mi tohle pouštět pořád dokola. Škoda, že se slibné Lindsay, se tady stala pitvořící Lindsay. Přišlo mi, že Adam Garcia od dob Divokých koček ztloustnul. Nebo na něm prostě bylo něco divnýho. Zpověď královny střední školy je neuvěřitelně slaboduchá záležitost, naprosto nereálná. Mary alias Lola (dementní jméno) je hvězdička která má všechno, co si zamane. Promiňte, ale spratka, který nemá nic lepšího na práci než si vymýšlet jakým způsobem zemřel jeho otec, mi nemůže být líto v rádoby dojemné pasáži, jak mu nikdo nevěří. Eliza Rock je naprosto úděsné představení a z toho snímku jsem málem měla kopřivku. Jestli to měla být parodie na současné teen komedie, tak jsem to nepochopila, jestli ne, tak je to moje naděje, že Lindsay se zbaví své přítelkyně Paris a konečně začne pořádně hrát, co mi zabránilo dát odpad! P.S: Argument, že to potěší nižší ročníky dívek je blbost, protože já jsem ve věku, kdybych tyhlety filmy měla žrát a nějak se to ještě nedostavilo. Asi jsem divná.(3.5.2008)

• lesotho

Řekla bych, že zvládnu zkouknout spoustu amerických kravin, ale tohle mi dalo zabrat. Ještě štěstí, že jsem během toho mohla být na netu, páč dívat se na to pořádně, tak bych si asi musela vystřelit mozek. O tomhle filmu se nedá říct, ani že je průměrný. A že by herecké výkony byly zářivé, o tom taky pochybuju. Vlastně ani moc nechápu, co lidé vidí na té megan fox, další (jen) hezká holka, ale na mě až moc vyumělkovaná. No prostě od začátku dokonce podprůměrná teenegerová "komedie". Jestli já nejsem s tou jednou hvězdičkou moc shovívavá...(2.12.2011)

• Pingu

Tak tohle byl docela průšvih !!! A hlavně ve scénáři !!! Takovej přiblblej filmeček pro 12ti letý americký fanynky?? Nevím která zhulená hlava tohle vymyslela, ale ani Lindsay ani Megan Fox to nezachránily. I když - to se asi ani zachránit moc nedalo. Váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkama, ale pro dnešek 2 i když si to víckrát určitě nepustím :o))(7.2.2008)

• castor

Když se náhodou něco povede, hned další tři scény to zašlapou do prachu země. Hodně přetřásaný námět, hodně průměrné zpracování, hodně zvláštní jednání řady postav. A Lindsay v době, kdy ještě měla své místečko na slunci. Dnes je dávno všechno jinak. Každopádně u podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos.(31.1.2017)

• misterz

Toto je vyslovene niečo pre mladé dievčatá, moje baby sa na tom celkom slušne bavili, aj keď ani ony nehíkali od nadšenia. Ja som si to skôr odtrpel, jediným rozptýlením pre mňa bola samotná L. Lohan ako pripomienka toho, aká skvelá herečka mohla byť keby si to nebola bývala pokašľala. 40/100(26.12.2017)