Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• pugs

Typický americký príbeh z prostredia strednej školy - tam kam zapadla napr. aj Hillary Duff. Keby ste si komédiu pustili na posledných 5-tich minútach mali by ste o všetkom prehľad, čo sa stalo, čo nie, o čom to je, čo sa tu robí, ktoje Lindsay. Kto je Lindsay? Asi ďaľšia hviezdička zo série High School Musical, ktorá našla svoju životnú šancu stať sa speváčkou. Ani tá Megan Fox nepoteší, ktorá je tu mimochodom odporná - či už svojím charakterom (tak to asi zahrala dobre) alebo svojím výrazom vôbec. Nechápem ako ona nemohla využiť niečo zo svojej krásy, aby ten film stál vôbec za niečo. Ach, idem si pustiť Zaca Efrona. 2/10(20.6.2009)

• dr.fish

Já jako vydržím dost, jsem tolerantní a hlavně mám rád alternativní přístup k filmové tvorbě. Ale toto je moc. Vytvořit surrealistickou komedii pro dvanáctileté děti, to chce koule, a musí je mít jak filmaři, tak i diváci. A takových, kteří v tomto žánru ocení rozevlátý přístup k věci, bude určitě minimum. Je to magořina a úplně zbytečně. Nepochopil jsem nic, možnosti jsem myslím vyčerpal. 30%(25.5.2015)

Průměrný film, od kterého nejde ani moc očekávat, vytkla bych mu zpracování, pointu, kterou jsem nenašla a to jsem se na film podívala od začátku až do konce, dokonce ani ten děj nestál za nic, musím napsat, že toho moc nejde pochválit, musím říct, že jediné, co se mi na tom filmu líbilo byl konec, to jak jely na koncert, tak to by tam ani nemuselo být, ten film bych ze dvou třtin nahradila úplně něčím jiným. Nevím, komu ho doporučit, snad jen některým vyjímám, které mají rádi filmy s hodně hudbou a rockovou hvězdou. Ale mezi námi, tenhle film rozhodně nebyl můj šálek čaje.(25.9.2014)

• Káronoš

K charakterizování tohoto filmu mě stačí 2 slova: TEEN SHIT! Naprostá blbost, která nemá žádný smysluplný příběh a zápletku. Co mě ale nejvíce znepokojovalo byl pukus hrát na city, který absolutně nevišel. Vtip zde působil trapně a herecké výkony nestojí za starou bačkoru. Možná Adam Garcia měl semtam nějaký náznak herecké dovednosti, ale to je vše. Důvod proč dávám 1* je KRÁSA Megan Fox, která ikdyž hrála mizerně, pořád je šíleně svůdná a děsně rajcovní. Hodnocení: 2/10(13.6.2008)

• adams89

Film je pro mně dost velkým zklamáním, od tvůrců Deníku princezny jsem čekal daleko víc než bylo tohle. Ale ono už vlastně z názvu filmu vyplývá, že nepůjde o něco extra. Asi i také byl natočen spíše pro dívčí publikum, protože co se týče kluků, tak ty může zaujmout možná tak herečka Lindslay Lohen. Slušelo jí to snad v každém kostýmu, co na sobě vystřídala, a že jich tedy nebylo málo. Ještě větší sexy image ale měla záporačka Megan Fox! Jinak, tohle je jedna z nejnudnějších a nejméně vtipných komedií, co jsem kdy viděl. Už teď si můžu být jistý, že jsem ji viděl jednou a také naposled.30%(6.7.2007)