poster

Zpověď královny střední školy

 • USA

  Confessions of a Teenage Drama Queen

 • Německo

  Bekenntnisse einer Highschool Diva

 • Slovensko

  Spoveď kráľovnej strednej školy

 • Velká Británie

  Confessions of a Teenage Drama Queen

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • delaware
  odpad!

  Myslela jsem, že horší teenagerovský film než High School Musical přijít nemůže. Omyl. Tohle se Lindsay vážně vůbec nepovedlo... Nemám totiž jediný nápad, co na Zpovědi vyzdvihnout nebo pochválit, a to se mi stává opravdu jen zřídkakdy, protože se u filmů snažím hledat spíš klady než zápory. Ale tentokrát snad vím jistě i o několika "černě hodnocených" filmech tady na csfd.cz, které rozhodně dosahují vyšší kvality.(14.6.2008)

 • numi
  **

  Po první půlce, která je tak neuvěřitelně plochá, pitomá, nezábavná a dokonce i nedějová (už ani naší hrdince nikdo neháže klacky pod nohy a vše ji krásně vychází), naštěstí přijde opilý rocker a s ním i troška zábavy a otevře se tak cesta k závěrečné půlhodince, která místy dokáže i pobavit. Jediným plusem celého filmu je tak Lindsay Lohan, která působí neuvěřitelně pozitivním a sebevědomým dojmem a dokazuje, že má budoucnost i v jiném žánru než jsou stupidní komedie pro teenagery. Sice zatím tento trend nezměnila, ale snad to jednou přijde. První hvězdička je pro ní a půlka druhé je pro toho rockera, co šlape Shakespearovi na paty... [květen 2006](6.5.2006)

 • opiumka
  odpad!

  Co říct o tomhle filmu? Už samo jméno a obsazení naznačuje, jak moc kvalitní tenhle výtvor bude. Mně osobně filmy s Lindsey Lohan nevadí, ale tohle bylo i na mě trochu moc. Ve filmu se objevují typická klišé romantických komedií. Je tam všechno. Od skrytého talentu přes zklamané idee až po charakterní a dospělé usmíření hlavních dvou rivalek, které se do té doby chovaly obě jako kozy. Kdo by se na tenhle film chtěl podívat s tím, že je to odpočinková slaďárna, u které si může lakovat nehty nebo si dělat úkol z matiky, nedoporučuji. Člověk, ač nerad, dává pozor a nestačí se divit, co to tvůrci vymysleli za slátaninu.(17.10.2012)

 • Wallis3
  *

  Manželka hlásí "Pustím si film" a jelikož já chudáček malej, vyrózou zklácenej, jsem pozbyl rychlosti a mrštnosti, skončil ovladač v jejích rukou a začalo tóčo barevnosti, pubertálnosti, blbých keců a naivnosti. Zmohl jsem se jen na bezmocné hekání z gauče. Ale světlé chvilky to mělo, když mé 36,9 °C hořící čelo mi dovolilo ty kunhúty Lohanovou a Foxovou si představovat v jiných příležitostech :-)(29.1.2017)

 • lesotho
  *

  Řekla bych, že zvládnu zkouknout spoustu amerických kravin, ale tohle mi dalo zabrat. Ještě štěstí, že jsem během toho mohla být na netu, páč dívat se na to pořádně, tak bych si asi musela vystřelit mozek. O tomhle filmu se nedá říct, ani že je průměrný. A že by herecké výkony byly zářivé, o tom taky pochybuju. Vlastně ani moc nechápu, co lidé vidí na té megan fox, další (jen) hezká holka, ale na mě až moc vyumělkovaná. No prostě od začátku dokonce podprůměrná teenegerová "komedie". Jestli já nejsem s tou jednou hvězdičkou moc shovívavá...(2.12.2011)