poster

Zpověď královny střední školy

 • USA

  Confessions of a Teenage Drama Queen

 • Německo

  Bekenntnisse einer Highschool Diva

 • Slovensko

  Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lennyd
  **

  Mary (Lindsay Lohan) se přestěhuje se svojí matkou z centra New Yorku do jakéhosi zapadákova v New Jersey. A to přece Mary, velká městská holka nemůže jen tak přenést přes srdce. Hned si najde kamarádku, se kterou sdílí lásku k rockové skupině SidArthur a znepřátelí třídní krásku z bohaté rodiny. A když se SidArthur rozpadají, a mají mít poslední koncert, navzdory všem nástrahám se Mary vydává do víru New Yorku za svým oblíbeným zpěvákem ... Vzhledem k tomu, že asi nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tento film, je mé hodnocení kapku nižší. Naivní scénář, naivní hloupé dialogy, snad jen ta hudba je docela cool. Nu což, pokud vám je něco mezí 12 až 15, tak se vám to bude líbit. Snad...(6.11.2004)

 • numi
  **

  Po první půlce, která je tak neuvěřitelně plochá, pitomá, nezábavná a dokonce i nedějová (už ani naší hrdince nikdo neháže klacky pod nohy a vše ji krásně vychází), naštěstí přijde opilý rocker a s ním i troška zábavy a otevře se tak cesta k závěrečné půlhodince, která místy dokáže i pobavit. Jediným plusem celého filmu je tak Lindsay Lohan, která působí neuvěřitelně pozitivním a sebevědomým dojmem a dokazuje, že má budoucnost i v jiném žánru než jsou stupidní komedie pro teenagery. Sice zatím tento trend nezměnila, ale snad to jednou přijde. První hvězdička je pro ní a půlka druhé je pro toho rockera, co šlape Shakespearovi na paty... [květen 2006](6.5.2006)

 • pp
  **

  Díky neskutečně primitivnímu scénáři zaujme tahle nevtipná komedie jenom nejvýše desetileté děti a retardované chovance bohnického ústavu. Celý film je navíc opravdu "nenápadně" prošpikován výchovnými moudry. Za vyzdvihnutí stojí jen celkem dobrá hudba a tradičně výborná Lindsay Lohan (zvláště v hipísáckých převlecích jí to mimořádně sluší :)).(9.2.2005)

 • Pitryx
  odpad!

  Pochopitelně jsem mlhavě tušil, do čeho lezu. Tušil jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šel. Dokonce jsem přežil i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdal jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin. 20131011nest.(11.10.2013)

 • Hrabka
  *

  Podle mého názoru je to tragický. Mnohem horší než Protivný, sprostý holky. Trapný děj je někdy tak dementní, že se mi to chce vypnout. Tohle už nikdy více. Hned jsem to taky vymazal z HDD disku, bez jakýchkoliv šancí, aby se to dostalo na DVD. Jedna rada : radši se tomu obloukem vyhněte... Ta jedna hvězdička je za Lohan, při vzpomínce na "Past na rodiče" 15%(23.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace