Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)
Trailer

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

Trailer

pugs

Typický americký príbeh z prostredia strednej školy - tam kam zapadla napr. aj Hillary Duff. Keby ste si komédiu pustili na posledných 5-tich minútach mali by ste o všetkom prehľad, čo sa stalo, čo nie, o čom to je, čo sa tu robí, ktoje Lindsay. Kto je Lindsay? Asi ďaľšia hviezdička zo série High School Musical, ktorá našla svoju životnú šancu stať sa speváčkou. Ani tá Megan Fox nepoteší, ktorá je tu mimochodom odporná - či už svojím charakterom (tak to asi zahrala dobre) alebo svojím výrazom vôbec. Nechápem ako ona nemohla využiť niečo zo svojej krásy, aby ten film stál vôbec za niečo. Ach, idem si pustiť Zaca Efrona. 2/10 ()

dr.fish

Já jako vydržím dost, jsem tolerantní a hlavně mám rád alternativní přístup k filmové tvorbě. Ale toto je moc. Vytvořit surrealistickou komedii pro dvanáctileté děti, to chce koule, a musí je mít jak filmaři, tak i diváci. A takových, kteří v tomto žánru ocení rozevlátý přístup k věci, bude určitě minimum. Je to magořina a úplně zbytečně. Nepochopil jsem nic, možnosti jsem myslím vyčerpal. 30% ()

viperblade

Což o to, některé vtípky byly povedené, (zvláště pak scéna na policii patřila k nejlepším v celém filmu), ale dost to shazuje nereálnost všech postav! Holka se rozbrečí, protože nemůže lhát svým rodičům, Lindsay by zase mohla kandidovat na boha, a tak podobně. Lohan by si měla uvědomit, že takovou komedii jako byla Mezi námi děvčaty, už prostě nenatočí. ()

kwoky

Tak ja nevim. Chtel jsem dat min, ale nejak nemuzu :) Ono je to uplne hloupe, dialogy jsou strasne, zacatek, prostredek i konec jsou hrozny dejove i charakterove. Vedle toho si ale musim postavit L.Lohan, M. Fox, hudbu, celkove vyzneni a primitivni zabavnost (kterou jsem cekal). Hned mi pripada, ze to ma styl a i kdyz pod neuveritelne povrchnim dejem uz neni nic, musim dat 3*. / Vyskytla se příležitost a viděl jsem to podruhé. Je to tak, jak jsem napsal, ale bavilo mě to míň. Takže jdu s hodnocením dolů. ()

castor

Když se náhodou něco povede, hned další tři scény to zašlapou do prachu země. Hodně přetřásaný námět, hodně průměrné zpracování, hodně zvláštní jednání řady postav. A Lindsay v době, kdy ještě měla své místečko na slunci. Dnes je dávno všechno jinak. Každopádně u podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. ()