Reklama

Reklama

Zpověď královny střední školy

  • USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)
Trailer

Obsahy(1)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (153)

numi 

všechny recenze uživatele

Po první půlce, která je tak neuvěřitelně plochá, pitomá, nezábavná a dokonce i nedějová (už ani naší hrdince nikdo neháže klacky pod nohy a vše ji krásně vychází), naštěstí přijde opilý rocker a s ním i troška zábavy a otevře se tak cesta k závěrečné půlhodince, která místy dokáže i pobavit. Jediným plusem celého filmu je tak Lindsay Lohan, která působí neuvěřitelně pozitivním a sebevědomým dojmem a dokazuje, že má budoucnost i v jiném žánru než jsou stupidní komedie pro teenagery. Sice zatím tento trend nezměnila, ale snad to jednou přijde. První hvězdička je pro ní a půlka druhé je pro toho rockera, co šlape Shakespearovi na paty... [květen 2006] ()

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Průměrný film, od kterého nejde ani moc očekávat, vytkla bych mu zpracování, pointu, kterou jsem nenašla a to jsem se na film podívala od začátku až do konce, dokonce ani ten děj nestál za nic, musím napsat, že toho moc nejde pochválit, musím říct, že jediné, co se mi na tom filmu líbilo byl konec, to jak jely na koncert, tak to by tam ani nemuselo být, ten film bych ze dvou třtin nahradila úplně něčím jiným. Nevím, komu ho doporučit, snad jen některým vyjímám, které mají rádi filmy s hodně hudbou a rockovou hvězdou. Ale mezi námi, tenhle film rozhodně nebyl můj šálek čaje. ()

Reklama

Fallen_One odpad!

všechny recenze uživatele

Takového amerického patosu dohromady je moc i pro otrlého diváka. Ale teenky budou skákat nadšením a hrát si na Lindsay Lohan a Megan Fox. Už vidim ty blogísky zvěčňující tenhle patetický patok jako nejlepší film všech dob. Už vidím ty komenty na lide.cz, v kolonce nejoblíbenější kniha: kNíŽky? fUj, bLé. Já PřEcE nEČtU...a Zpověď královny střední školy je nejlepší filmísek! Hm...nasrat. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Mary (Lindsay Lohan) se přestěhuje se svojí matkou z centra New Yorku do jakéhosi zapadákova v New Jersey. A to přece Mary, velká městská holka nemůže jen tak přenést přes srdce. Hned si najde kamarádku, se kterou sdílí lásku k rockové skupině SidArthur a znepřátelí třídní krásku z bohaté rodiny. A když se SidArthur rozpadají, a mají mít poslední koncert, navzdory všem nástrahám se Mary vydává do víru New Yorku za svým oblíbeným zpěvákem ... Vzhledem k tomu, že asi nejsem tou pravou cílovou skupinou pro tento film, je mé hodnocení kapku nižší. Naivní scénář, naivní hloupé dialogy, snad jen ta hudba je docela cool. Nu což, pokud vám je něco mezí 12 až 15, tak se vám to bude líbit. Snad... ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Snímek dává svým kritikům obří prostor pro sžíravě ironické a vášnivě kategorické odsudky. Je obchodním artiklem, který má oslovit náctileté slečny na úrovni čtenářek Bravíčka. Jde o šablonovitou povrchní záležitost, kde dokonce i životní moudra, ke kterým se postupně hrdinka dopracuje, působí triviálně a falešně. Nejsem cílová divácká skupina, ale jedovaté bonmoty přenechám povolanějším. Na odpad to zdaleka není nejen kvůli přítomnosti talentované Lindsay Lohan a (přinejmenším) půvabné Megan Fox. Ale i proto, že snímek se vyhnul trapným sexuálním narážkám, suterénnímu humoru a laciným vulgaritám. Přes všechny své neduhy je na něm vidět určitá profesionální úroveň. Jak Lindsay se svým talentem naložila, všichni víme. Škoda, holt s čím kdo zachází, s tím taky schází. Když nic jiného, je film smutnou připomínkou promarněného potenciálu dívky, která měla šanci podmanit si zábavní průmysl. Celkový dojem: 25 %. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama