Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

Trailer

Aluska88

Aneb jak Lindsay navrátila své nejoblíbenější rockové hvězdě sílu žít, která se zároveň rozhodla podstoupit (zase) odvykací léčení proto, že mu Lindsay řekla, že je opilý a nemůže se s ním v tomto stavu bavit o poezii. Snad jediné, co upoutalo mou největší pozornost, byly krásky Megan Fox a za ní Lindsay Lohan. Jinak o scénáři, dialozích a celkovém (americko-povrchním) provedení škoda mluvit. ()

gudaulin

Snímek dává svým kritikům obří prostor pro sžíravě ironické a vášnivě kategorické odsudky. Je obchodním artiklem, který má oslovit náctileté slečny na úrovni čtenářek Bravíčka. Jde o šablonovitou povrchní záležitost, kde dokonce i životní moudra, ke kterým se postupně hrdinka dopracuje, působí triviálně a falešně. Nejsem cílová divácká skupina, ale jedovaté bonmoty přenechám povolanějším. Na odpad to zdaleka není nejen kvůli přítomnosti talentované Lindsay Lohan a (přinejmenším) půvabné Megan Fox. Ale i proto, že snímek se vyhnul trapným sexuálním narážkám, suterénnímu humoru a laciným vulgaritám. Přes všechny své neduhy je na něm vidět určitá profesionální úroveň. Jak Lindsay se svým talentem naložila, všichni víme. Škoda, holt s čím kdo zachází, s tím taky schází. Když nic jiného, je film smutnou připomínkou promarněného potenciálu dívky, která měla šanci podmanit si zábavní průmysl. Celkový dojem: 25 %. ()

Hrabka

Podle mého názoru je to tragický. Mnohem horší než Protivný, sprostý holky. Trapný děj je někdy tak dementní, že se mi to chce vypnout. Tohle už nikdy více. Hned jsem to taky vymazal z HDD disku, bez jakýchkoliv šancí, aby se to dostalo na DVD. Jedna rada : radši se tomu obloukem vyhněte... Ta jedna hvězdička je za Lohan, při vzpomínce na "Past na rodiče" 15% ()

viperblade

Což o to, některé vtípky byly povedené, (zvláště pak scéna na policii patřila k nejlepším v celém filmu), ale dost to shazuje nereálnost všech postav! Holka se rozbrečí, protože nemůže lhát svým rodičům, Lindsay by zase mohla kandidovat na boha, a tak podobně. Lohan by si měla uvědomit, že takovou komedii jako byla Mezi námi děvčaty, už prostě nenatočí. ()

castor

Když se náhodou něco povede, hned další tři scény to zašlapou do prachu země. Hodně přetřásaný námět, hodně průměrné zpracování, hodně zvláštní jednání řady postav. A Lindsay v době, kdy ještě měla své místečko na slunci. Dnes je dávno všechno jinak. Každopádně u podobně laděných filmů vždycky záleží hodně na brýlích, které nám život posadil na nos. ()