Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• audrey.ley

Ačkoliv už nejsem cílová skupina, sem tam se na nějakou teen komedii s chutí podívám, ať už z nostalgie nebo ze zvědavosti, ale ať se na mě páni tvůrci a paní tvůrkyně nezlobí, tohle byl opravdu děs. Poněkud hloupoučký a snadno předvídatelný děj bych možná ještě skousla ale to, jak je to mizerně zahrané a jak marně se to snaží být vtipné, už ne.(18.8.2016)

• Blackberry

Až príliš nudná komédia sladkokyslej Lindsay. Síce si zaspievala pár pesničiek, zaklamala ako sa na správnu teenagerku patrí, dostala sa do sporu s Megan Fox (môj druhý film s touto herečkou, ktorý som videl po Transformers), no nakoniec ako inak sa jej všetko podarilo ako chcela a rozprávka je na konci... Iste, veď máme radi niekedy takéto flash story, ale táto je veľmi slabučká.(3.5.2008)

• Amgis

Tenhle film prostě musím okomentovat. Možná to bude někomu připadat tak trochu jako popisování děje, ale musím se vyjádřit k tomuhle filmu. Je to typický příběh mladé naivní puberťačky, která vidí svého prince(budoucí chlapce) jako nějakou známou slavnou osobnost. Ti ostatní obyčejní kluci mají prostě smůlu. Takže tento filmeček může některým náctiletým holčinám připadnout jako možná dobrý film nevím, ale jako zletilá osoba mužského zastoupení musím upozornit, že tento film vás moc nenatchne!(24.12.2006)

• Hrabka

Podle mého názoru je to tragický. Mnohem horší než Protivný, sprostý holky. Trapný děj je někdy tak dementní, že se mi to chce vypnout. Tohle už nikdy více. Hned jsem to taky vymazal z HDD disku, bez jakýchkoliv šancí, aby se to dostalo na DVD. Jedna rada : radši se tomu obloukem vyhněte... Ta jedna hvězdička je za Lohan, při vzpomínce na "Past na rodiče" 15%(23.6.2008)

• Mountain

Pochopitelně jsem mlhavě tušila, do čeho lezu. Tušila jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šla. Dokonce jsem přežila i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdala jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin.(4.12.2014)