Zpověď královny střední školy

Confessions of a Teenage Drama Queen

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• vesper001

Barvičkami přepatlaná hrůza plná afektovaných jedinců a psychedelické stylizace, která nutí diváka k úvaze, co asi členové štábu při natáčení a postprodukci brali. Očividně to musela být síla a měli by s tím přestat: hlavně kvůli těm retardovaným dětem, které jsou jedinou představitelnou cílovou skupinou téhle stupidity. Hvězdičku uděluji za všechny scény, ve kterých není sweetheart Lindsay.(31.12.2012)

• Fallen_One

Takového amerického patosu dohromady je moc i pro otrlého diváka. Ale teenky budou skákat nadšením a hrát si na Lindsay Lohan a Megan Fox. Už vidim ty blogísky zvěčňující tenhle patetický patok jako nejlepší film všech dob. Už vidím ty komenty na lide.cz, v kolonce nejoblíbenější kniha: kNíŽky? fUj, bLé. Já PřEcE nEČtU...a Zpověď královny střední školy je nejlepší filmísek! Hm...nasrat.(26.6.2009)

Průměrný film, od kterého nejde ani moc očekávat, vytkla bych mu zpracování, pointu, kterou jsem nenašla a to jsem se na film podívala od začátku až do konce, dokonce ani ten děj nestál za nic, musím napsat, že toho moc nejde pochválit, musím říct, že jediné, co se mi na tom filmu líbilo byl konec, to jak jely na koncert, tak to by tam ani nemuselo být, ten film bych ze dvou třtin nahradila úplně něčím jiným. Nevím, komu ho doporučit, snad jen některým vyjímám, které mají rádi filmy s hodně hudbou a rockovou hvězdou. Ale mezi námi, tenhle film rozhodně nebyl můj šálek čaje.(25.9.2014)

• Bila_pani

Dost blbá komedie, i když pár světlých momentů tam bylo. Na páteční večer, když je vám fakt úplně jedno, na co se díváte, hlavně aby to byla oddychovka (a jste ovšem holka), tak vás tenhle snímek neurazí. Možná ani vaše drahé polovičky, protože tam aspoň hraje Megan Fox... i když se tam nesvlíkne, takže nic moc extra.(4.12.2011)

• Kass

Hektický film, kterému sice nechybí humor, ale obývají ho natolik duchaprázdné charaktery, že prožívat s nimi jejich každodenní povrchní problémy a přitom se nenudit, je holá nemožnost. L.Lohan je s ohledem ke svému nízkému věku mimořádně nadanou herečkou, která je sama o sobě bez větších potíží schopna svým charizmatem utáhnout kdejaký průměrně ambiciózní snímeček, ale přece jen by si v blízké budoucnosti měla začít dávat pořádný pozor na výběr rolí a hlavně filmů v nichž vystupuje. Už jí není 14 let, a stylizovat se neustále pouze do role pubertální dívenky, by pro její příští kariéru nebylo ani zdaleka moudré či žádoucí. I ten největší talent, když se dostatečně nerozvíjí, může tvrdě narazit :-( Navrhoval bych jí, dát studiu W.Disneyho hodně rychle vale, a napříště začít trochu více experimentovat se svými nemalými hereckými možnostmi, které již několikrát úspěšně prokázala.(1.2.2005)