Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• LucMosss

Dodnes z mně neznámých důvodů zhlédnuto do konce. A doopravdy nevím, jak se mám dále vyjádřit. Alespoň to zkusím: Naivní, prkenné, hloupé, nadbytečné. Celý štáb včetně herců by měl sám sobě uštědřit pár facek, zamyslet se nad sebou a příště nic takového netočit. Onu jednu pouhou hvězdičku uděluji za pár pomyslně stinných momentů... A zdůrazňuji! Moc takových jsem vážně nenapočítala.(13.6.2010)

• Elyssea

Néééééé, prosíííím! Až mě jednou budou mučit, budou mi tohle pouštět pořád dokola. Škoda, že se slibné Lindsay, se tady stala pitvořící Lindsay. Přišlo mi, že Adam Garcia od dob Divokých koček ztloustnul. Nebo na něm prostě bylo něco divnýho. Zpověď královny střední školy je neuvěřitelně slaboduchá záležitost, naprosto nereálná. Mary alias Lola (dementní jméno) je hvězdička která má všechno, co si zamane. Promiňte, ale spratka, který nemá nic lepšího na práci než si vymýšlet jakým způsobem zemřel jeho otec, mi nemůže být líto v rádoby dojemné pasáži, jak mu nikdo nevěří. Eliza Rock je naprosto úděsné představení a z toho snímku jsem málem měla kopřivku. Jestli to měla být parodie na současné teen komedie, tak jsem to nepochopila, jestli ne, tak je to moje naděje, že Lindsay se zbaví své přítelkyně Paris a konečně začne pořádně hrát, co mi zabránilo dát odpad! P.S: Argument, že to potěší nižší ročníky dívek je blbost, protože já jsem ve věku, kdybych tyhlety filmy měla žrát a nějak se to ještě nedostavilo. Asi jsem divná.(3.5.2008)

• lesotho

Řekla bych, že zvládnu zkouknout spoustu amerických kravin, ale tohle mi dalo zabrat. Ještě štěstí, že jsem během toho mohla být na netu, páč dívat se na to pořádně, tak bych si asi musela vystřelit mozek. O tomhle filmu se nedá říct, ani že je průměrný. A že by herecké výkony byly zářivé, o tom taky pochybuju. Vlastně ani moc nechápu, co lidé vidí na té megan fox, další (jen) hezká holka, ale na mě až moc vyumělkovaná. No prostě od začátku dokonce podprůměrná teenegerová "komedie". Jestli já nejsem s tou jednou hvězdičkou moc shovívavá...(2.12.2011)

• audrey.ley

Ačkoliv už nejsem cílová skupina, sem tam se na nějakou teen komedii s chutí podívám, ať už z nostalgie nebo ze zvědavosti, ale ať se na mě páni tvůrci a paní tvůrkyně nezlobí, tohle byl opravdu děs. Poněkud hloupoučký a snadno předvídatelný děj bych možná ještě skousla ale to, jak je to mizerně zahrané a jak marně se to snaží být vtipné, už ne.(18.8.2016)

• forsberg

Milý deníčku, dnes mne potkaly dvě strašné události. Dostala jsem střevní chřipku a viděla jsem můj první film s Lindsay Lohan. Nevím, co bylo horší. Naordinovala jsem si živočišné uhlí, vypnutí telky a doufám v lepší zítřky. PS: jediný světlý moment přišel, když si Megan Fox oblékla ty červené šaty. Narozdíl od L.L. jí totiž slušely.(16.6.2008)