Zpověď královny střední školy

Spoveď kráľovnej strednej školy

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA / Německo, 2004, 86 min

• Mountain

Pochopitelně jsem mlhavě tušila, do čeho lezu. Tušila jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šla. Dokonce jsem přežila i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdala jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin.(4.12.2014)

• ajuska

Nemám nic proti teenagerovským filmům, ráda si u nich občas odpočinu, ale tenhle se fakt nepovedl. Je to taková podivná směsice bez pořádného příběhu, ve které byste alespoň jeden povedený vtip velmi těžko hledali. Zjevná je tu také snaha o ozvláštnění pomocí jakýchsi snových scén, kde si hrdinka představuje, jak to bude všechno krásné.. Není asi nutné podotýkat, že tyto scény už tak mizernému filmu příliš nepomáhají.(14.2.2007)

• oveckaoa

Hodnocení je těžké váhám mezi 1 a 2 hvězdami. 1 Hvězdu dávám za film jakožto celek a jednu za poslední song jak tam spolu tančily pěkná píseň. Jinak jedná se o film na jedno podívání a vtipné je to asi tak jako když si 80 letá babka uprdne a směje se tomu :-). P.s. pokud je Vám od 12- 16 let přidejte si 3 až 4 hvězdy mě je 22 tak to přidávání nehrozí :-).(30.8.2010)

• pugs

Typický americký príbeh z prostredia strednej školy - tam kam zapadla napr. aj Hillary Duff. Keby ste si komédiu pustili na posledných 5-tich minútach mali by ste o všetkom prehľad, čo sa stalo, čo nie, o čom to je, čo sa tu robí, ktoje Lindsay. Kto je Lindsay? Asi ďaľšia hviezdička zo série High School Musical, ktorá našla svoju životnú šancu stať sa speváčkou. Ani tá Megan Fox nepoteší, ktorá je tu mimochodom odporná - či už svojím charakterom (tak to asi zahrala dobre) alebo svojím výrazom vôbec. Nechápem ako ona nemohla využiť niečo zo svojej krásy, aby ten film stál vôbec za niečo. Ach, idem si pustiť Zaca Efrona. 2/10(20.6.2009)

• viperblade

Což o to, některé vtípky byly povedené, (zvláště pak scéna na policii patřila k nejlepším v celém filmu), ale dost to shazuje nereálnost všech postav! Holka se rozbrečí, protože nemůže lhát svým rodičům, Lindsay by zase mohla kandidovat na boha, a tak podobně. Lohan by si měla uvědomit, že takovou komedii jako byla Mezi námi děvčaty, už prostě nenatočí.(13.6.2008)