Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

korela

Očekávala jsem nesledovatelnou hovadinu, ale vyklubala se z toho příjemná oddechová středoškolská komedie. Jasně, na Oscara to nebude, uvidíte spoustu osvědčených klišé, ale v rámci žánru je to rozhodně nadprůměr. Je to koukatelné, je to vtipné, je to svižné, zápletka s rockovou kapelou je poměrně originální a v žánru, kde se setkáte obvykle z popem z top 100 dost potěší. Cílovou skupinu film určitě uspokojí a ostatní diváky neurazí. Znova už se na něj nejspíš nepodívám, ale ani bych se opětovnému zhlédnutí nebránila. ()

maat.re

Naprostá blbost. Jediné pozitivum bylo, že sem přitom vládla spoustu věcí, které sem musela udělat. Absolutně to nemělo děj, žádný spád a písničky . . . no, radši bych nekomentovala. ()

Raviola odpad!

Bože! Něco tak stupidního jsem už dlouho neviděla. Ani jsem to nedokoukala do konce. Jestli si Lindsay Lohan Postavila kariéru na takovýchto filmech, tak se svět vážně řítí do pekel. A kromě filmu Bobby s ní jsem opravdu žádný pěkný film neviděla. ()

lesotho

Řekla bych, že zvládnu zkouknout spoustu amerických kravin, ale tohle mi dalo zabrat. Ještě štěstí, že jsem během toho mohla být na netu, páč dívat se na to pořádně, tak bych si asi musela vystřelit mozek. O tomhle filmu se nedá říct, ani že je průměrný. A že by herecké výkony byly zářivé, o tom taky pochybuju. Vlastně ani moc nechápu, co lidé vidí na té megan fox, další (jen) hezká holka, ale na mě až moc vyumělkovaná. No prostě od začátku dokonce podprůměrná teenegerová "komedie". Jestli já nejsem s tou jednou hvězdičkou moc shovívavá... ()

Bila_pani

Dost blbá komedie, i když pár světlých momentů tam bylo. Na páteční večer, když je vám fakt úplně jedno, na co se díváte, hlavně aby to byla oddychovka (a jste ovšem holka), tak vás tenhle snímek neurazí. Možná ani vaše drahé polovičky, protože tam aspoň hraje Megan Fox... i když se tam nesvlíkne, takže nic moc extra. ()

chemik11

Podruhé se mi to líbilo o něco více než poprvé. Dobré momenty tu jsou. Nebýt Lindsay a dobrých písniček, tak bych dal jen 3 hvězdy. ()

Konarka

Jedna hvězdička pro Lindsay a jedna pro Megan... Jinak.. vůbec mě to nezaujalo! Bylo to laciné... Spíše pro holčičky do 13 let ()

Mountain

Pochopitelně jsem mlhavě tušila, do čeho lezu. Tušila jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šla. Dokonce jsem přežila i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdala jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin. ()

charlotteros

Na tento film jsem na csfd narazila náhodou. Úplná nostalgie. Kdybych se měla vrátit v čase a komentovat z pohledu desetileté holky, dám tomu pět hvězd... Každá si tím hold projde :). Průměrná komedie pro mladší diváky, na druhou stranu jsem ale viděla i mnohem hůře zpracované kousky. Dvě hvězdy. ()

audrey.ley

Ačkoliv už nejsem cílová skupina, sem tam se na nějakou teen komedii s chutí podívám, ať už z nostalgie nebo ze zvědavosti, ale ať se na mě páni tvůrci a paní tvůrkyně nezlobí, tohle byl opravdu děs. Poněkud hloupoučký a snadno předvídatelný děj bych možná ještě skousla ale to, jak je to mizerně zahrané a jak marně se to snaží být vtipné, už ne. ()