Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

Marina111

Lindsay Lohan verzus Megan Fox. Zaujímavé ak uvážime, že dnes už tento duel neplatí na pôde vymyslenej strednej školy, ale v reálnom svete v boji o rolu snov (Kleopatra).... ()

suzanne1997

Průměrný film, od kterého nejde ani moc očekávat, vytkla bych mu zpracování, pointu, kterou jsem nenašla a to jsem se na film podívala od začátku až do konce, dokonce ani ten děj nestál za nic, musím napsat, že toho moc nejde pochválit, musím říct, že jediné, co se mi na tom filmu líbilo byl konec, to jak jely na koncert, tak to by tam ani nemuselo být, ten film bych ze dvou třtin nahradila úplně něčím jiným. Nevím, komu ho doporučit, snad jen některým vyjímám, které mají rádi filmy s hodně hudbou a rockovou hvězdou. Ale mezi námi, tenhle film rozhodně nebyl můj šálek čaje. ()

kecinzer

Potrhlá komedie pro teeneagery. Místi mi přišla až dost potrhlá a takový humor mi nesedí. Tři hvězdičky za Lindsay Lohan :). ()

lucinkapes

Tradicni prumerna americka komedie pro nactilete s predvidatelnym dejem. Obvykle pridavam hvezdicku za krasnou mladou herecku nebo pevecky vykon. Ten nebyl v podani Lindsay Lohan spatny, ale ona mne moc sympaticka neni (narozdil od Hilary Duff nebo Vanessy Hudgens). Zustaneme tedy u prumeru 3 hvezdicek. ()

waits

Holky mají hezký nohy a zpívá se tam Changes od Bowieho, tak jednu dám. Ale já nejsem teenagerka (a nikdy jsem nebyl, hehe), tak ty at se klidně dívaj, třeba je to bude bavit. ()

Lilloos

Trochu moc trhlé i na cílovou skupinu, ale protože do ní stále ještě spadám, dokázala jsem se do příběhu vžít a vybavit si podobné banality, které ale člověku v tu chvíli (a v tom věku) připadají životně zásadní. A ten pocit bezmoci, kdy si jakási školní hvězda usmyslí, že vám nic neprojde...jo, tak ten taky znám. Lindsay je navíc jednoduše perfektní. Přesto se nejedná o nic, co by bylo hodno delšího pamatování. ()

blazenka

Škoda. Jediným svěžím místem na této komedii shledávám závěrečné školní vystoupení, které mě bavilo. Jinak neoriginální a otřepané. Jednou a stačilo. 35% ()

Aluminium

Ako to len povedať slušne :) V strede filmu som zaspala, čo ma samozrejme mrzelo. Tak som si ten film pozrela ešte raz....chyba, veľká chyba. Doteraz neviem o čom ten film vlastne bol. ()

Olík

Teenager středoškolská Disneyovka z dob, kdy Lindsay Lohan dávala před kokainem přednost souboji o královnu školních lavic s Anadou Bynes a Megan Fox ještě nebyla hlavní hrdinkou mokrých snů většiny mužské populace. Bohužel tyto léta a komedie podobného střihu měly jednu vadu na kráse, kterou byla jejich jednotvárnost. Králem byl ten, kdo dokázal vystoupit z šedi stejnosti a to se Saře Sugarman nepodařilo ani v nejmenším….dalo by se říci, že spíše naopak. ()

Wallis3

Manželka hlásí "Pustím si film" a jelikož já chudáček malej, vyrózou zklácenej, jsem pozbyl rychlosti a mrštnosti, skončil ovladač v jejích rukou a začalo tóčo barevnosti, pubertálnosti, blbých keců a naivnosti. Zmohl jsem se jen na bezmocné hekání z gauče. Ale světlé chvilky to mělo, když mé 36,9 °C hořící čelo mi dovolilo ty kunhúty Lohanovou a Foxovou si představovat v jiných příležitostech :-) ()

Amgis

Tenhle film prostě musím okomentovat. Možná to bude někomu připadat tak trochu jako popisování děje, ale musím se vyjádřit k tomuhle filmu. Je to typický příběh mladé naivní puberťačky, která vidí svého prince(budoucí chlapce) jako nějakou známou slavnou osobnost. Ti ostatní obyčejní kluci mají prostě smůlu. Takže tento filmeček může některým náctiletým holčinám připadnout jako možná dobrý film nevím, ale jako zletilá osoba mužského zastoupení musím upozornit, že tento film vás moc nenatchne! ()

Pingu

Tak tohle byl docela průšvih !!! A hlavně ve scénáři !!! Takovej přiblblej filmeček pro 12ti letý americký fanynky?? Nevím která zhulená hlava tohle vymyslela, ale ani Lindsay ani Megan Fox to nezachránily. I když - to se asi ani zachránit moc nedalo. Váhám mezi jednou a dvěma hvězdičkama, ale pro dnešek 2 i když si to víckrát určitě nepustím :o)) ()

bararich8

Takhle předvídatelný film, kdy stačí vidět prvních 10 minut a víte, co bude na konci, jsem už dlouho neviděla. Dvě hvězdičky za občasnou vtipnost a tak nějak spád. ()