Zpověď královny střední školy

• USA Confessions of a Teenage Drama Queen (více)

Šestnáctiletá Mary Steppeová touží být hvězdou a trvá na tom, aby ji oslovovali Lola. Je naštvaná, protože se musela s matkou a bratrem odstěhovat z New Yorku na předměstí Dellwoodu v New Jersey, což je v jejích očích absolutní kulturní pustina. V nové škole se její kamarádkou stane nepříliš populární Ella Gerardová, protože stejně jako Lola miluje skupinu Sidarthur. Hned první den se Lola dostane do konfliktu s místní hvězdou Carlou Santiniovou a jejich vzájemná nevraživost se ještě prohloubí, když získá hlavní roli ve školní hře. Vzápětí se dozví, že se její oblíbená skupina Sidarthur rozpadla. Škodolibá Carla Lole prozradí, že má lístky na jejich poslední, beznadějně vyprodaný koncert. Lola, protože se nechce shodit, jí tvrdí, že také má vstupenky. Věří, že se jí s Ellou podaří koupit je od překupníků před halou... (TV Nova)

mira.l odpad!

To byla ale pubertální blbost!! Ty woe proč já tohle stáhnul?!? Já přece nejsu osmiletá holčička!!! ()

KdG

Jednu hvězdičku dávám za to že je to barevný. Jinak to nemá s komedií nic společnýho, je to trapný a nudný film pro děti. (taky nechapu proč ho dávaj na Nově ve 20 hod.) ()

Fildas odpad!

Další, přeumělkováná pi*ovina s ještě nefetující Lindsay!! Ani plastik kráska Megan to nezachránila. ()

tereza.s

haha hoho hihi, filmů o zlých spolužačkách a školní hvězdě už je opravdu moc... Zvlášť když chodíte do školy a máte to na vlastní kůži. Proč se na to ještě dívat v televizi. Stejně nikdy nikdo z nás tou královnou nebude. ()

Pitryx odpad!

Pochopitelně jsem mlhavě tušil, do čeho lezu. Tušil jsem, že tento snímek je určen naprosto jiné sortě diváků. Přesto jsem do toho šel. Dokonce jsem přežil i písničku. Ale když se holčina dověděla o zániku jakési kapely, vzdal jsem to. Příště si mám hledět svého žánru a ne takových debilovin. 20131011nest. ()

sa_kra odpad!

Tupý scénář, postavy, režie, dabing, prostředí, logika, písničkym začátek, prostředek, konec, herecké výkony, neherecké výkony, Zpověď největší pipiny kterou jsem kdy měla možnost od Lindsay vidět. HNUS! Ani dementně padající Megan to nezachrání. ()

kenny79

Příběh dvou puberťaček, které se za každou cenu snaží dostat na poslední koncert své oblíbené rockové skupiny. Nakonec se jim podaří mnohem více ... ()

DandaPiper

No ano, tahle Lindsayovka-Disneyovka byla slabá, ale 36 procent? Viděli jste film Nekonečná pařba? Tenhle snímek si zaslouží tak nízký hodnocení, ne tohle. ()

elanista1

Ked sa odreagujem a vypnem mozog tak toto je pre mna idealnym filmom na sprijemnenie si nudneho popoludnia. Lindsey Lohan ako herecka nic moc, to snad vieme kazdy, ale ze sa na nu dobre pozera tiez nemusim zdoraznovat, nejaka davka humoru, troska dobrej nalady a ficim na tom cely den. ()