Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

Pastelka..

Mám moc ráda hudební filmy, tenhle patří k oblíbeným. Hillary Duff se mi líbí i ve více filmech. Sice se stane neštěstí, ale všechno zlé je k něčemu dobré. A je moc zajímavé vidět, jak se s tím vypořádala a co dokázala. Šla si za svým cílem a nevzdala to. Film pro příjemné odpoledne. ()

Carmen001

Takový milý film pro teenagery, který chytne za srdce především nadšením lidí pro hudbu a cílevědomostí některých z nich a že když něco chcete, tak to dokážete .Nenadchne, neurazí. Ale na zahnání nudného odpoledne, proč ne... ()

zero_zelo odpad!

tak to pardon, ale jako milovník béček až céček a otrlý divák si dovoluji říct, že pokud bych tomudle dala jedinou hvězdičku, tak si ty ostatní, kdykoli čemukoli udělený, můžu strčit do prdele a rovnou asi i smazat profil. a eště sem to viděla dabovaný. netušila sem, že v dnešní době se dá dabovat tak kvalitně jako kdysi dávno Dva roky prázdnin, kde se netrefovali občas nejen do huby, ale kolikrát snad ani do postavy. ps: komentář Nathalie (**) souhlasí, toto je pouze můj osobní dovětek ()

Pythonator

John Corbett jako sympatický hipísácký učitel. A taky je tu Hilary Duff a její pěkná tvářička. Bohužel nezaujme ani hereckými výkony ani zpěvem. ()

mindkiller

Ak by som mal hľadať nedostatky, tak by som dal filmu buď 2 alebo 3*, ale keďže ich nehladam tak dávam 5* :). Oddychový film na ktorý sa celkom dobre dívalo. ()

pupidup

snažila jsem se, snažila, kvůli mé třináctileté dceři, dívat se na tu pitomost trochu jejíma očima. Ale když jsem ke všemu tomu melodramatu:O) uslyšela ukvičené něco, čemu říká Hilary zpěv, uši to nevydržely....já to tedy vzdala!:o( ()

michael.film

Terri (Hilary) bola príliš vtieravá na môj vkus. Počas filmu stále neprichádzam na to či ide o Drama, Komédiu alebo Teenegerský žvást storočia, viem len to že pre Hilary Duff bol toto úspech - Zatiaľ jediný film na ktorý sa dá pozerať a ona v ňom hrá, inak ma jej filmy nikdy neoslovili (Samozrejme okrem Modernej Popolušky :D Christmas Movie ktorý som videl raz za život) ()

ewelyn_39

Je mi jedno, co si myslí ostatní, ale podle mě je tenhle film úžasný! Možná tam nikdo nepředvedl nijak oslnivý herecký výkon, ale i tak tenhle film patří mezi mé nejblíbenější.. Jistě, já nepatřím mezi odborníky.. Jedná se pouze o můj názor, ty vaše vám neberu... ()

Mparrowka odpad!

Tuhle sračku nezachrání nic. Dokonce ani ten John Corbett, který zde narozdíl od Aidna ze Sexu ve městě vypadá jak zarostlý bezďák. ()

andy60

Já to vzdát musel, protože se mně asi po hodině kouslo DVD (možná mě chtělo uchránit od toho nejhoršího). Chápu, že teenagerkám může tenhle film připadat roztomilý, ale já Hilary Duff tu naivku z vidlákova nevěřil ani náhodou. ()

Rathe

Hilary Duff mám rád, ale ty filmy jsou tak nějak všechny na jedno brdo. Vlastně skoro od začátku filmu víte co se stane, jak to dopadne. Jediné na co se můžete těšit jsou scény, které i když jsou podobné, alespoň trochu se liší. No ta ubrečená Hilary mi moc neseděla a já jsem jí to nějak ani nevěřil. Je mi to líto, ale pomalu mě to začíná nudit! ()