Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

lili6

Mně se ten film prostě libí. :) Od americké komedie bychom čekali vtip a komické situace, tady bychom je asi stěží hledali. V jedné části vás film rozpláče smutkem, jednou štěstím. Romantický závěr tomu dodává své kouzlo...U mě prostě za 4 ****. ()

hnkflknk

Ještě to není tak hrozný jak jsem to čekala. Docela oddechovka. Člověk sice dopředu většinou ví, co nastane, ale to u pohádek a romantickejch filmů taky, tak proč ne u puberťáckejch. Těch 50% na to fakt sedne. Nenadchne, neurazí. ()

M.A.J.O.

To zas byl filmek jenom pro Američany. Hvězda za tu ženskou, ale ani kvůli ní mi to nestálo za to, abych to dokoukal do konce. ()

arcticsky

Filmu o životě připitomělých fakanů s děsným hudebním vkusem vévodí vskutku špatně až protivně zpívající hlavní protagonistka. NEBRAT! ()

Lilloos

Jeden z nejlepších teenage filmů, který se mi líbil od malička a stále mě nepřestává bavit. Nemluvím tady o hereckých nebo pěveckých výkonech, to by hodnocení rozhodně nezvedlo, ale o krásném příběhu, jehož prostředí je mi tak blízké. Zajímavá kamera a hudba (která však občas působí až příliš monumentálně) podtrhují silnou atmosféru filmu. ()

jane1106

Raise Your Voice... pěkné, ale který mají na mysli? Že by to kvíkání, co zde Hilary předvedla? To je na můj vkus tedy žalostně málo! Hlas, který by neprošel snad žádnou světovou soutěží talentů však na ,,nejlepší americké hudební škole" obdivuje zarostlý a břichatý pedagog v podání John Corbetta, který již od začátku ví, že TA HOLKA má prostě talent jako nikdo jiný! A své přesvědčení založil na nahrávce jejího domácího ,,vystoupení" s hřebenem před zrcadlem! Zda se ten talent nakonec podařilo vykřesat nevím, neboť závěrečné vystoupení jsem už psychicky nevydržela a odešla od obrazovky. Troufám si však tvrdit, že si závěr dokážu tipnout správně.:) Jinak co si budeme povídat, klišé, klišé, klišé - takových filmů tu bylo, je a bude vždycky dostatek. A upřímně řečeno, toto ještě nebyl nejhorší exemplář. ()

Gerrard8

Zo začiatku sa to trochu vlieklo ale nakoniec to bol lepší priemer. Dosť ma zaskočilo že nezískala to štipendium... Duff je tak krásna že by sa na svete uplatnila aj bez vzdelania... ()

Jeremiah

Mé hodnocení není ovlivněno pouze hezkou tvářičkou H.Duff, dějovou zápletkou a obstojnou hudbou. Je ovlivněno také myšlenkou, kterou by si měl každý člověk z tohoto příběhu vzít. Tj. pokud něco miluješ, jdi si za tím, protože je důležité mít vždy dobrý pocit z toho děláš a věř tomu, že lidé poznají, když něco děláš z láskou. Slabší, ale 4. ()

TaanStari

Klasická vymývárna mozků náctiletých holčiček, aby aspoň na chvíli zapoměli na to, že to stejně nikam nedotáhnou a skončí u pokladny v Lidlu. ()

merigieren

Jeden z těch filmů, kde nejde o děj ale o románek hlavní krásky a zpívání sladkých písniček. Problémek nastane, když se vám hlavní postava nelíbíí, zejména její hlas. Jinak u zbytku hraní na violu, bubeníka nebo klavíristku kvůli níž jsem to stahoval, to bylo hezký. ()

croxika

Ajajááj...Takýchto šablónových "drám" už bolo. Neurazia, ale ani nestrhnú. Hilary vcelku sympoška, ale všetkých týchto filmov kde od začiatku viete ako budú prebiehať som sa už proste prejedla. ()

Luczynkaaa

Nemůžu si pomoci, ale Hilary Duff byla odmalička snad má nejoblíbenější herečka. A tohle byl pár let můj nejoblíbenější film. Miluji zpěv, a proto jsem se do Hilary alias Terri Fletcherové dokázala opravdu vžít. Snímek, který dokáže opravdu rozplakat, a kdykoli ho vidiím, opravdu ty slzy jsou:) Dávám 4 hvězdy za film a za Hilary a další hvězdu za krásného Olivera Jamese:) Tenhle film zkrátka u mě bude na prvních příčkách. ()

nikushaa

Vždy som si vravela, že sa mi tento film nepáči. Ale vždy, keď naň narazím, tak ho už proste musím dopozerať. Je to síce len ďalšia americká kravina, akých je ešte asi milión, ale myšlienku má celkom peknú a pravdivú - nech sa stane čokoľvek, človek by sa nemal vzdávať svojich cieľov a spraviť všetko preto, aby ich dosiahol. Samozrejme predvídateľný dej a klasický happy-end nesmú chýbať, ale aj tak musím dať až 3* :) ()

Haide

Klasická americká blbost, kterou pod už tak nízký kvalitativní průměr teen filmů tohoto typu sráží především to, že jako supertalentovaná zpěvačka je tu prezentována Hilary Duff, která zpívá (pokud budeme velmi mírní) lehce podprůměrně, ale rozhodně nijak geniálně. ()