Reklama

Reklama

Spider-Man: Všechny cesty vedou domů

(TV film)
  • USA Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home
Dokumentární / Krátkometrážní
USA, 2022, 23 min

Hrají:

J.B. Smoove (průvodce), Martin Starr (průvodce)

Obsahy(1)

Od vzniku prvního filmu o Spider-Manovi uplynulo už dvacet let! Připojte se k našim moderátorům JB Smooveovi a Martinu Starrovi, kteří vás zvou na výjimečnou výpravu napříč celým vesmírem nejslavnějšího komiksového superhrdiny, od původní trilogie Sama Raimiho přes „úžasné“ snímky Marca Webba až po nejnovější trojici z dílny režiséra Jona Wattse. Čeká vás oslava plná hvězd, kaskadérských kousků, napínavé akce, padouchů i hrdinů a spousty překvapení! A zvláštní pocty se samozřejmě dočká i komiksový král a duchovní otec Spider-Mana Stan Lee. (HBO Max)

(více)

Recenze (5)

DJ_bart 

všechny recenze uživatele

Bezpochyby zajímavý [ačkoliv v mnoha ohledech zbytečně zkratkovitý a chaotický] televizní speciál, který nejenom dodává punc výjimečnosti No Way Home – který dokázal něco, co se žádnýmu filmu [potažmo žádnýmu blockbusterovýmu spektáklu] doposud nepodařilo, a to spojit tři generace diváků – ale zároveň oslavuje meta-fenomén, jenž postava Petera Parkera ztělesňuje v kinematografii již přes 20 let. A já už se teď nemůžu dočkat, co náš dobrej soused Spider-man zažije příště.... díky Stane. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Ako taký memoárny doplnok ku všetkým Spider-Man filmom je to fajn, ale tento "behind the scenes" špeciál neprinesie divákovi veľa nového, iba pekne zosumarizuje, čo sa dialo za posledných 20 rokov. Každopádne ale fanúšikovia to určite ocenia. Za mňa taká malá zbytočnosť. 50 % ()

Reklama

Reklama