Blanche - královna zbojníků

Blanche - kráľovná zbojníkov

Komedie / Dobrodružný

Francie, 2002, 104 min

• krisnguyen

ou tohle byl úlet, pamatuji se že jsme nateěšeni šli na další film božského Luca Bessona, který se skvěl na plakátě..jaké překvapení když jsme zjistili, že to rozhodně nenatočil on, ale režisér co si musel šlehat o každý pauze..jako bizarnost super, ale film je euvěřitelná srajda..a jsou v něm cítit psychedelika v každým záběru..a ne opravdu to není další strach a hnus v las vegas to byl opus magnus...ou nikdy víc :-D(25.1.2011)

• Delmondo

Fujtajbl co tohle mělo jako znamenat? Nejdelších 90 minut mého života, doufám že mi ten ukradenej čas někdo vrátí. Když jsem Nahotě na prodej dal zcela vlastenecky a docela i zaslouženě buro, týhle píčovině musím fláknout odpad abych to alespoň trochu vyrovnal. Příběh úplně o hovně, v 17. století zlotřilej úchyláckej kardinál v podání Rocheforta (nevím kde se tam vzal) vyvraždí nějakou rodinu, z ní přežije jen malá holka Blanche ta se o mnoho let pozdějc rozhodne pomstít. Potom to nabere zcela nečekaný grády. Kardinál začne kšeftovat s drogama po kterejch mu pták může stát i tři tejdny, královna najde zalíbení v sado-maso praktikách, které zkouší na již zmíněným kardinálovi, její syn je infantilní nabuzlík co si rád hraje s děvkama, dále jsou tu přičmoudlej superagent, kovboj, Depardieu, Ku-klux-klan a celý je to řízlý westernem a podmáznutý naprosto úděsnou hudbou. Příšerný herecký kreace, zhovadilý kostýmy, debilní scénář a zřejmě i značně retardovaný štáb týhle kraviny vytváří jeden z nejhorších, ne-li úplně nejhorší film jaký jsem kdy viděl. Zničit to sedmi dýkami z Megída protože tohle je dílo satanovo!(1.12.2013)

• Bieseger

Snad první film u kterého jsem nemohl vydržet déle jak 10 minut. Můj bože, tohle je ten nejhorší film všech dob. Nevím jestli je to pouze tím že překladatelé (dabingu) byly těžce na fetu a přitom mlátili hlavou do stolu a vymýšleli si slova podle toho jak je to napadlo a nebo tento film má tak NESKUTEČNĚ DEBILNÍ DIALOGY. Herci ti se do tohoto děje hodí tak že bych jim za to nejradši rozbil hubu, hlavní představitelka s předkusem jak gorila to už nezachrání. Kombinace divokého západu + mafie + drog + dávného středověku je ta nejodpornější kombinace jakou jsem kdy viděl, podpořeno metalovou a rockovou hudbou. Točeno je to asi stejně kvalitně jako pohádky na ČT1. Já se moc rád podívám i na ten nejdebilnější film, snesu i Disaster movie nebo i Superhrdinu, dokonce i na kameňák se podívám. Ale tohle ne ne ne... napadá mě jediná otázka, proč proč proč proč bože necháš aby takový film vůbec existoval.(28.6.2010)

Podle komentaru co jsem precetl mam pocit jakoby tenhle film nebyl pochopen a radne docenen. Je to historicka parodie kterou je nevhodne porovnavat se skutecnou histori. Tohle neni film pro nekoho co ma rad dobrodruzne-komedialni filmy typu Sexi Pistols ale pro toho co se zabavi nad strestenymi komediemi s silenymi hlaskami. Nekolik znamych si nad timhle filmem jistou dobu "ujizdelo" a hlasky s neho pak padali u piva v hospode. "A ten treti prasek ?" (ve filmu jiz lezi na stole cokolada a kava) "To je dabluv prasek pane, tri nedele jsem nespal a tri dny mi stal". Vzhledem na to jak je v CR popularni treba "Kdo huli, ten umi" nebo online serial "Jednorozec Charlie" bych tady cekal mnohem vyssi hodnoceni. Tak spatny to opravdu neni, dialogy jsou stupidni asi natolik aby pri spravne podporene nalade byly vtipne, coz ale taky znamena ze bez toho pusobej na vetsinu lidi spis otravne. Navaznost scen je volnejsi, no to byl mozna i zamer - serie ruzne silenych scenek ktere spolu skladaji pribeh. Abych podporil jiste kvality ktere film ma davam za 3*, ale i bez podpory bych to radil jako podivnou historickou komedi-mozna satiru za 2* ktera by si sve priznivce urcite nasla pokud je uz vsechny neodradilo zdejsi spatne hodnoceni.(21.7.2013)

• halogenka

Ač nemám ve zvyku opouštět kino před koncem filmu, tato slátanina mě po čtvrt hodině donutila uchýlit se do bezpečí nedaleké hospody. Proč kardinál fetuje? Proč splácávají do jednoho filmu samuraje, divoký západ, Robina Hooda a mušketýry a obsadí do hlavní role úděsnou osobu s předkusem? Proč proč proč?(13.10.2005)