Ďáblova hodina

• Velká Británie The Devil's Hour

Série(2) / Epizody(12)

Lucy se probouzí každou noc přesně ve 3.33. V jejím životě už dlouho nic nedává smysl. Ale odpovědi leží někde na konci série brutálních vražd. (Prime Video)

AlexUnited

Zaujímavý námet aj spracovanie. O kontroverznej teórii s ktorou pracuje tento seriál som už pred časom niekde čítal, takže som sa pri sledovaní občas pohrával s myšlienkou, že existuje istá šanca, že hlavná pointa nemusí byť len výplodom scenáristov ale môže mať aj reálny základ (bodaj by to tak bolo). Hlavnú predstaviteľku som si matne pamätal iba z vedľajšej mikro-úlohy v horore Žena v čiernom (už tam mi bola sympatická), preto som rád že teraz dostala niekde väčší priestor. Spracovanie príbehu je dosť netypické, chvíľami akoby kostrbaté a nesúrodé, čudný je aj postup vyšetrovateľov (ktorí pôsobia ako amatéri) a celkové správanie postáv, ale v konečnom dôsledku to nemusí byť na škodu. Občasné hororové momenty prekvapivo na vysokej úrovni aj napriek tomu, že sa tu nevyskytuje žiadny bubák. Ani chvíľu som sa nenudil, plný počet však zatiaľ nemôžem udeliť, keďže ma vyrušujú isté logické nezrovnalosti a nedomyslené dôsledky (ktoré však môžu byť v ďalšej sérii dovysvetlené). ()

mata77

Hodnotenie tejto minisérie naozaj neklame a je to fakt výborný thriller so všetkým, čo k tomu patrí. Veľmi ma bavili precízne vybraní herci, ktorí k už skvelému príbehu a jeho spracovaniu svojimi výkonmi dodávajú punc kvality. Veľmi presne odhadnutá minutáž nepridala do dielov v podstate žiadnu vatu. V tomto žánri by som hľadala konkurenciu naozaj ťažko. Hodnotím veľmi vysoko aj vďaka poslednej epizóde, ktorá fantasticky zapadla so skladačky. Zaslúžených 85%. ()

doriana.g

Parádně vystavěné, záhadné, smysl dávající, dobře obsazené a zahrané (chudák Phil Dunster, zase za joudu) a tak akorát dlouhé. Nic víc nepotřebuju. ()

VLADEK

Jako velké pozitivum vidím to, že to všechno bylo "jen" na šest dílů. Být to na osm, nebo víc, tak se to rozplizne. Takhle celý seriál působil kompaktním dojmem, bez přebytečné vaty. ()

yxaj

Konečně další pořádný Butterfly Effect. Znásobený na desátou a dovedený k naprosté dokonalosti. Nejlepší seriál, který jsem měl kdy možnost zhlédnout. Díky, díky, díky !!! ()

jjjerry

Začátek byl skvělý, střed taky ale závěr zklamal. Zrovna od toho finále jsem čekal nějak víc. Ale možná si autoři nechali trumfy do druhé serie. Ubral bych jen nudných scén s opravdu neysmpatickým děckem, to bylo otravně zbytečné. Naopak skvěle hrající Capaldi se tam suprově hodí. Připomíná to trochu Mr. Nobody. ()

bonovox

Ďalší kvalitný seriál kde sa výborne miešajú rôzne žánre od kriminálky cez mysteriózny thriller, horor až po poriadne hutné finále. Skvelé herecké obsadenie je taktiež plusom. Keď majú tvorcovia geniálny námet tak to vie dopadnúť skvele. 90% ()

SONYAGENT

Hodnotím po třech dílech. Stupňované napětí mě uplne přišroubovalo v práci do sedačky a nejsem schopnej soustředit se na nic jiného. Nikomu to ale neřikejte, protože jsem pilot u Ryanair!! ()

sh4ris

Dark na druhou, jen v GB. Natočené je to asi celkem dobře. Jen mi vadil ten mišmaš. Teď tam prdněte horor a když nemáte horor, nevadí, dejte tam klidně mystery.. Samozřejmě hlavní "záporák" chce všechno vysvětlit, ale přitom chodí okolo horké kaše od prvního momentu. To mě hrozně nasírá. Na druhou sérii kouknu, jen se bojím, že na ni  dost možná zapomenu. A doufám, že už tam nebude to divné džecko. ()

gonzo

Byl by to skvělý dvouhodinový thriller. 6 dílů je na řídký děj moc. Skvělé jednotlivosti, dobré finále, ale vidět to nemusíte. ()

babuška

parádní závěr 1 série, řízení času tak trochu jinak, téma perfektně zpracováno, herecké výkony výborné, k těm něco málo, ukazuje se, že když je někdo kretén tak kreténem zůstane, myšleno na jejího manžela sobce, policajt bez fantazie je jenom kus vola i když je šéf, že i když to tak, vypadá každej blázen není blázen a matka pokud má cit je furt matka ()

rostsoft

První a druhý díl totální nuda. Poté to vystřídalo totální zmatení, což provázelo třetí a čtvrtý díl a až poslední dva díly vystřídala logika a rozuzlení. Spíš, než thriller se jednalo o sci-fi, anebo o fantasy. Nevím, kam bych zařadil fakt, že někteří lidé prožijí život opakovaně. Něco jako na Hromnice o den více. Pokud se chcete pouze bavit a nepřemýšlet nad dějem, tak tento snímek raději vynechejte. Jedná se o dílo pro zkušeného diváka, který rád nad vším přemýšlí. ()

Hexx

Slovně téměř nehodnotitelné, resp. já si s tím nevím rady. To se musí vidět. Vynikající "hra" alternativních záležitostí, jejíž vysvětlení hledejte až v závěru. Do té doby střípky podivna jsou na denní bázi a je to podivno, které baví a nutí skládat myšlenky, i přestože jsou často nesložitelné a uhýbají před trefou do černého, a tak zároveň nutí diváka opětovně přemítat znovu a znovu, jak to vlastně s těmi realitami je. V závěrečném dílu, který je mimochodem nejlepším z celé série, do sebe vše zapadne jak má a přijde uspokojení, u leckterých možná i do trenýrek. ()

DeMooo

Moc mysteriózní filmy nemám rád, ale tento seriál je pecka. Vtáhne to do děje tak, že tu sérii dáte téměř v tahu. Na konci do sebe vše zapadne. Parádní atmosféra, místy úplně mrazí! ()

Luccaesa

Nemůžu řict, že to předčilo má očekávání. Ani, že byly některé události, tak překvapivé, že bych spadla z gauče (pokud máte rádi mystery, thrillery hororového ražení a takové ty srandy o cestování čase, nedá mi to, ale trochu jsem byla myšlenkami u Darku), ale když tohle pominu, tak ocením svižné tempo, "zvláštního" chlapce, super hlavní hrdinku a mrazivé napětí. Super. S druhou sérií nevím jestli bude taky nasledovat nadšení. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD