Nepřestávej dýchat

• USA Keep Breathing

Epizody(6)

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (Netflix)

mata77

Čím dlhšie sa hlavná hrdinka borila v šlamastike, tým hlbšie upadala do snového a halucinujúceho stavu. Dej sa tak viac odpútaval od prítomnosti v divočine a motal sa v súvislostiach z minulosti. Preto aj príbeh, ktorý začína dobrodružne, sa postupne preleje do vzťahovej drámy. Škoda, že sa tvorcovia viac nepohrali s detailami v divočine a tým pádom by sa vyhli zbytočným chybám. Posledné dva diely boli vyložene nuda. ()

pafka

To, co je nejzajimavejsi - ztroskotani na ostrove a nasledne postaranio se sama o sebe bez niceho, svou vynalezavosti, tam bylo jako nedulezite. Daleko vic tam bylo flashbacku, hromady, kila, dohromady hodiny. A to bala velka nuda. Bohate by stacilo na dvoudilny film s peti fashbackama a byla by to velmi dobra podivana. Takhle bida. ()

JenYu

Zkouknuto na jeden zátah. Myšlenky zajímavé, děj napínavý, ale zpracování nezapamatovatelné. Plusové body za hudbu. P.S. Zpod toho kamene se - dle mého názoru - nemohla vyprostit. ()

Zlty_Dodo

Keď si človek odmyslí nezmysly ako že oblečená osoba v topánkach sa ponorí 10 m pod hladinu, vezme dve tašky čo vážia 40 kg a ešte v pohode s nimi vypláva na hladinu tak to je vcelku príjemne natočená historka o preživšej pádu lietadla v divej prírode. Dej sa dosť spomalí keď osoba dostane halušky a začne blúzniť, ale ok... Plus dávam za absenciu LGBT a protibelošské kecy no a vlastne hlavná hrdinka je sama o sebe umelecký výtvor. ()

haack

Kdo hledá racionální boj o přežití, tak bude asi zklamán. Kdo se náhodně podívá a neví, co má čekat bude možná překvapen (otázka je, jestli mile, nebo nemile). Vidím v tom inspirativní umělecký film, který má za cíl vyvolávat různé emoce, což se daří. 7/10 ()

zuzzz.man

První díl byl super, pak to šlo ale postupně z kopce. Tolik hluchých míst ve mě evokovalo dojem, že někdo slíbil 6epizod, ale neměl do nich co vložit, tak natahoval a natahoval, až přetáhl. Předvídatelný děj tomu také nepřidá. Za mě ztráta času ()

slovan.mma odpad!

Akože nebudem vás zasadne spolierovat. Ale trochu si neodpustím.  Keď údajne právnicka(ergo inteligentný človek) chodí plávať oblečená a obuta!!! a to ma iba jedno oblecenie(to co ma na sebe), tak vypínam seriál a idem o dum dal. To sa proste nedá pozerať. Ze survival seriál? No skúsil som prežiť brain damage tvorcov, ale neprežil som ani prvy diel. Ľuďom čo očakávajú aspoň štipku racionálnych krokov od postáv v scenári silno neodporúčam. ()

Vikmal odpad!

Seriál, kde si od první minuty přejete, aby ta nesympatická píča chcípla. Místo toho dostanete milion flashbacků a nulovou akci. Blitka. ()

rudelino odpad!

Tohle nestojí ani za komentář.  Měl přežít radši ten dealer. Jen jsem přetáčel na scény v lese. Stihl jsem to za hodinu a půl. Možná si měla dát prášek. Tam převařuje nejčistší vodu na planetě a pak vysype drogy a nevypláchne sklínku. ()

Maud164

Odnož survivalu, nikoliv klasický survival. Upřímně děkuju za komentáře, díky kterým jsem, přiznávám, natvrdo přeskakovala některé zdlouhavé flashbacky, takže jsem se dostala do druhé půlky série, kterou jsem si už naprosto užívala. Nenalíčená a špinavá M. Barrera s rozpuštěnými vlasy je úplně jiný člověk než ta nudná bitch na začátku, a začala jsem jí postavu věřit. Její traumata začala být najednou jasná, pochopitelná. Sedlo mi to. Nádherný záběry kanadské krajiny a vychytaná symbolika mezi přírodou a jejími vzpomínkami. .Je to fakt celkově výrazně lepší zážitek, než se podle hodnocení zdá - ale výrazně se zlepšuje až v průběhu. ()

StanleyVanH

Začátek pěkný, než to od druhého dílu začne být víc flasback než příběh o katastrofě a přežití v divočině. Takže dvě minuty se to odehrává o jejím podělaném životě a pět vteřin hlavní příběh a tak stále dokola až do spoceného konce. Jedna hvězda za pěknou mexičanku v hlavní roli. ()

karmalat

Ja doporucuji. Mne se opravdu libilo, nastesti to neni obycejny survival. Dokoukal jsem na jeden zatah. Par klise a nedodelku, ale to nakonec nevadi. A jako bonus krasna priroda v kazdem dile. ()

ReichelTomas

Z popisu epizody 5: „Vzpomínky z mládí jí cestou někdy pomáhají a někdy ji spíš zdržují.“ Ono ty vzpomínky nezdržují jenom ji. Bohužel teda (ale extrémně moc) zdržují děj. Kdyby se komplet všechny vzpomínky vystřihly a ze série by se udělal cca padesátiminutový film, přičemž by se celá první epizoda klidně mohla nechat tak jak je, tak by to mohlo být na 4 hvězdičky. ()

sanchez0x

Hooodne natahany příběh, hodně mezi vrstev, ale v podstatě hrdinka neustále někam padá, trpí, vzpomíná, pak se zase zvedá aby opět po čase trpěla.. ()

Zabiak odpad!

Hlavní hrdinka - údajná právnička je totálně hloupá. A celé je to přiloženo jejíma nudnejma vzpomínkama. ()