Začalo to jedné žhavé noci

• USA One Night at McCool's (více)

Všechno to začalo jednu noc v baru jménem McCool´s. Tentokrát zde bylo docela rušno. Randy (Matt Dillon) zde pracuje jako barman. Právník Carl (Paul Reiser) tu setrvává ješte po uzavírací době. Detektiv Dehling (John Goodman) je zde kvůli kriminálnímu činu. Je to snad mrtvé tělo, které spojilo tyto muže dohromady? Nejenom napětí, které tu vládne, ale i okouzlující mladá žena, příhodně pojmenovaná Jewel - šperk, klenot, skvost, drahokam - vyberte si, co chcete. Jewel (Liv Tyler) donutila všechny tyto tři muže přemýšlet o tom, jak by ji dostali, donutila dva z nich zapomenout na své (žijící!) manželky a jednoho z nich na již zemřelou ženu. Až jeden z mužů označil tento mimořádný moment: "Sex a násilí, všechno v jednu noc, to je trochu moc." Ale s ženou, jako je Jewel, je třeba očekávat mnohem, mnohem víc. Víc kalamit než se tři muži obávají. A to, co ona očekává, je víc, než ji mohou ti tři chlapi dát dohromady. A starý najatý vrah Burmeister (Michael Douglas) z povzdálí čeká na příležitost.

První filmový projekt produkční společnosti Further Films Michaela Douglasa, který si v něm vychutnal menší roli vášnivého hráče binga a hlavně zabijáka. (oficiální text distributora)

Johgas

Černá komedie o tom, že vztahy nejsou tak, jak vypadají na začátku...a co se stane, když sympatický naivka skočí na lep Liv Tyler, která ho stahuje do svých osidel do doby než přijde někdo bohatší...příběh vypráví více postav ze svého pohledu, a jejich pohled se sakra liší...Závěrečná přestřelka a Village People se sochou Indiána - to nemělo chybu. Pobavilo. ()

Cor-Angar

Ještě že jsem od toho nic nečekal, protože jinak bych byl asi celkem zklamanej. Sice to má dobrý momenty, ale na konci jsem si říkal, že jsem viděl v podstatě celkem blbost. Občas v dobrým smyslu, občas ve špatným. Ještě že tam byli všichni ti herci, na ty se koukalo dobře (hlavně M. Douglas, ale i ostatní stáli za to). Přestřelku za zvuků YMCA sice jinde asi neuvidíte, jenže film jsem viděl dabovaný, takže vtip téhle scény jsem si bohužel moc užít nemoh. Takže nejvíc mě asi pobavil příchod Utahova bratra :) Jinak to u mě ale nejspíš zůstane jako průměrný film, který už příště asi vynechám. ()

qwentin

Fakt milá oddechovka, se skvělými výkony, perfektním černým humorem a krásnou Liv. Dostal jsem od toho víc než jsem čekal... ()

ZekiZeki

Film, který nechytne hned od začátku, ale čím hlouběji do děje pronikáte, tím více si vás získává. Závěrečné "zúčtování" pak filmu u mne vykoledovalo čtvrtou hvězdu, o které jsem do té doby pochyboval. ()

chicotomas

Opravdová legrace, uvolněná komedie, hezky zamotána z různých pohledů. Opravdu jsem se pobavil. Aneb co se všechno můžeš pokazit během jedné noci :) ()

Mark1983

Tedy já jsem chlap a taky se mi líbí pěkná ženská, za kterou se rád ohlédnu, ale někteří jedinci mužského pohlaví to mají opravdu těžké - až jsem se popadal za břicho. Doslova jsou až ochotní se degradovat na živou chodící stupiditu, že víc se degradovat snad ani nejde. ()

BONOBON

Velice profesionálně natočená a mistrovsky sestříhaná komedie s přesným hereckým obsazením, která je dokonce i vtipná! To se tak často nevidí.. ()

LůCZa

Aby se s tý Liv všichni nezbláznili!!! Ne, že by jí to neslušelo, je to kočka, ale jak se pak máme cejtit my "obyčejný" holky?! Aspoň, že to chvílema byla sranda! ()

fuskoric

Bláznivý film, ktorý skáče zo žánru do žánru jedna radosť. Neodolateľná Liv Tyler, no a Douglas na záver "zabil" :) Vadil mi akurát tak Goodman, ale inak sa oplatí pozrieť. ()

beaverkiller

Liv jako zrzka je fakt parádní, ale tím to asi tak hasne. Celý film se strašně táhne, většina scén je několikrát (vypráví jiný člověk) a vtipných scén tu je jak šafránu. Celkově hrozná nuda. ()

SONNY07

Protože scénář by dobrej, všichni herci byli výborní a skvěle hráli. Nejraděj mám ovšem postavu nájemného zabijáka - Michael Douglase , který, když nemá co dělat, tak hraje bingo a nakonec zjistí, že jeho potenciální obě´t a centrum domácí zábavy - DVD, je to s čím půjde dál svým životem. Vraždění se ale přeci je přenese na zůčastněné, ale ze zcela jiné strany. ()

Sejkorka

Povedený film. Moc se mi líbí scénář, jak se příběh prolíná. Asi nic objevného, ale má to grády. Liv Tyler jako krásná mega mrcha. Jako by Arwen hrál někdo jiný. Nemá Liv dvojče ? :) POTŘETÍ 4-3-24 po každém shlédnutí lepší a lepší. Přidávám 1* a členství v mém nesmazatelném šuplíčku TOP filmy. Vrchol této černé komedie "díky pane bože" a prásk, spadne kontejner. .... ()