Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

misiaq

skoda ze vsetky tie top momenty sme videli v traileri,to pokazi celkovy zazitok z filmu.... Zacinam mat pocit, ze v dnesnej dobe staci vidiet trailer a clovek nema dovod vacsinu filmov uz ani pozerat. ()

rigby

Jennifer Lawrence se potřebovala ukázat ve filmu, tak pro ni napsali roli. Je jedno, že to je o ničem a pro diváka se jedná o utrpení a silné sebezapření, aby to zvládnul dokoukat až do konce. Asi mělo jít o komedii, ale ani jednou jsem se nepousmál. Na druhou stranu se jedná o režisérsky i kameramansky dobře odvedenou práci. Jen by to chtělo vdechnout trochu života. ()

mavix

Mama ožeň ma po Americku... Miestami hlúpy, ale napriek tomu nesmierne zábavný film. Do trištvrtiny filmu som sa bavila, potom to už bolo trochu slabšie, nabralo to príliš dramatický spád miesto toho aby to pokračovalo v príjemnej absurdite. Obsadenie je skvelé a Percy je taký zlatý, že mám chuť adoptovať si ho ako kamaráta. ()

Elisson

Niekedy sa bojím, že sa Američania naozaj takto správajú - že fuck je ozaj používané ako univerzálne slovíčko a že súčasťou bežného života bežného človeka je všelijaké vyzliekanie sa a náhodné súloženie...ale snáď je to len filmové umenie alebo "umenie", ktoré zvýrazňuje tie horšie spôsoby poniektorých.... ako keď nejaká hlásna trúba u nás natočí film, kde je samé "jebať" a západná časť tzv. východnej Európy je vykreslená ako priestor plný kuriev, mafiánov a zúfalstva. ()

Tadas

Maddie je švorc! Nemá na zaplacení daní a sebrali jí auto. Její kamarádka ovšem najde inzerát od rodičů jednoho panice, aby když se vyspí s jejich synem, výměnou za to dají nové auto. Maddie jde do toho! Lepší než mít onlyfans.. Ovšem celé se to nakonec vyvrbí v něco vážnějšího.. Btw - Jennifer Lawrence je i na svůj věk a potom co dost pařila furt v topu 👍 ()

alex011

Perfektné ! Poprosil by som viacej takýchto filmov, nie to , čo sa produkuje v poslednej dobe. Jennifer Lawrence je božská herečka. ()

Ace.A.T.L.

Je super vidět film, kterej vede na plný čáře Jennifer Lawrence a k tomu všemu to je taková ta  správná pohoda. Má to svoje kouzlo, je to vtipný, má to fajn směr a co si budeme, scéna na pláži je pro každýho milovníka Jennifer, něco nečekanýho. Rozhodně to je film, na kterej klidně kouknu znova. Za mě silný 3* a DOPORUČUJU ()

Jemes

celé to na mě působilo, jako špatný vtip. Uvěřit tomu, jak geniální dítě mají, které je neustále na PC a mobilu a do toho ho začne balit strašně sexy ženská a on ani trochu nepochybuje, že je něco na tom divného :D  chápu pro Američany to asi bude stačit, ale já chci tak trochu víc od toho scénáře i když to je komedie, která se pak tváři, jak romantika a nakonec drama :) ()

hony23

Že začátku se to tvářilo jako celkem pohodová komedie o tom jak rodiče najmou slečnu pro svého synáčka, aby ho zbavili ostichu. Jenomže postupem času ubýval homur a přibývala slaboduchost - nemluvě o tom, že naprosto předvídavě to nakonec prasklo, aby se ti dva zase mohli udobřit. Nic lepšího prostě scénárista vymyslet nedokázal. ()

swenyx

Komedie moc nejedu, ale jen tak for fun jsem tomu dal šanci, hlavně kvůli Jennifer Lawrence. Nakonec se z toho vyklubala docela dost vtipná "romantická" komedie. Percy a Maddie byly top, místy to mělo ten cringe, ale do tohohle scénáře se to dokonale hodilo. Trailer z toho dělal vyloženě hloupou teen zábavu, ale ve výsledku to je mnohem lepší. ()

jjjerry

Kombinace drama a komedie nikdy moc nefunguje. A tady to platí dvojnásob. Dramatické složky, kritika aktuální doby bylo zajímavé. Ale zároveň mixlé s béčkovou komedií bylo moc. Koukal jsem na to kvůli Jennifer. A ty dablérský prsa to bylo jedno velké zklamání. Se divím, že na to přistoupila. Snad má v reálu hezčí. ()

BrusVejn

Priemerná ale sympatická komédia so všetkými klasickými klišé a dejovým oblúkom, ktorý sme videli už 1000 krát. ()

Kushina

Tohle byl moc fajn příjemný film, sympatické postavy, hezký příběh. Taková hezká rodinná komedie pro teens. Why not. 60% ()

sirjohn

Čisté 3,5 hvězdy. V této kategorii "kvality" filmu z určitého B-éčkového pohledu nejde dát víc. Humor Jennifer na začátku vydařený, film obohacený o emoce, kde ve výsledku celé zmatené přeskakování z dramat byl pohled na pubertální období příjemné vydařený. Tento film by mohl být tak lehce průměrně špatný a klasicky nudný. Díky většině vydařených momentů - nebyl. Doporučuji. ()

Tomko87

Realne je to za 3* Príjemná a vtipná štipľavá komédia. Krásne bolo vidno ako si to Jennifer užívala. Noo a keď sme u nej, bodík hore za ..tú scénu. Kriste hockde by som to čakal, ale prave tu ? ... ()

yourhead

Dalo se to přežít bez nutkání to vypnout. Mělo to potenciál na kreativnější využití této taškařice. Bylo to sexy jako dva puberťáci v ložnici s telefonama. Jedna hvězda navíc čistě za Jennifer. ()

bonovox

No Hard Feelings je pohodovým filmom, ktorý v priebehu pozerania dokáže prekvapiť zmenou žánru či vyznením. Jennifer v hlavnej úlohe super, palec hore za hlavne už teraz kultovú scénu na pláži, poteší aj výkon mladého Feldmana (hlavne klavírna scéna v reštaurácii je perfektná). Celkovo mierne nadhodnotím na 70% ()