Ve chvíli, kdy Maddie (Lawrence) hrozí ztráta rodného domu, narazí na lákavou pracovní nabídku: bohatí úzkostní rodiče hledají někoho, kdo by se „dal dohromady“ s jejich devatenáctiletým synem Percym, než začne studovat na vysoké. Maddie však ke svému překvapení brzy zjistí, že u podivína Percyho není nic jisté. (Falcon)

MatyRock

Příjemná žánrová komedie s výbornou Jennifer Lawrence a suplujícím Andrew Barth Feldmanem. Dialogy jsou poměrně fajn, několik gagů opravdu vtipných a scénář, který vyústí přesně tak, jak člověk očekává, ale přesto mu to díky příjemné atmosféře rád odpustím. 7/10 ()

r3musko

Okrem komédie by som to označil aj ako sci-fi. Veď ktorý panic by odolal zvodom Jenifer Lawrence? Toto bolo na príbehu dosť podozrivé. Nie že by bol ten scenár nejak premyslený, prakticky od začiatku je jasné ako sa to bude vyvýjať, aká bude zápletka a ako to dopadne. To nič nemení na tom, že to je zábavné pozeranie. Navyše dve hlavné postavy sú dobre napísané a funguje medzi nimi chémia. Páči sa mi ako sa táto komédia dotýka aj novodobých "vymyslených" problémov - mladá generácia je precitlivená, nevedia svoju orientáciu, atď. Za tú krátku pasáž dávam malú * a dúfam, že sa svet zase znormálni. ()

Millan

Krásná Jennifer Lawrence nezklamala ,bavil jsem se, smál jsem se, nemám co vytknout to že to někde trošku kulhalo vynahradila krásná Maddie a to myslím dostatečně:) i ten mladej panic pobavil:) nevím jak ostatní ale  byl jsem z přítelkyní nejdříve na Nic ve zlým v kině a potom na lépe hodnocené Barbině kterou jsem prospal poněvadž mě vůbec nějak nevzala za srdce a to ani moji polovičku která se nemohla dočkat na tu blbost od Mattela,, no asi už jsem starej na ty novodobé filmy o panenkách ale řeč je o mé oblíbenkyně "Maddie" u které jsem se nenudil a fakt pobavil za mě 4* ()

horcrux7

Chválim najmä Jennifer, že si konečne vyberá výraznejšie filmové úlohy a dopraje nám konečne aj "šmakovnejší prejav"... ()

MysticFalls

Trapná komedie s pokusem zachránit naprosto tragického Percyho, který vypadá, že si nedokáže sám ani objednat pizzu po telefonu v devatenácti letech. Jennifer Lawrence mám  ráda díky její celkem slušné filmové sérii Hunger games.  Avšak tento film mě nutí přemýšlet...Proč tenhle projekt vůbec vzala? Co ji donutilo vzít tuto roli, ve které vezme ze zoufalosti nabídku od trpně ustrašených rodičů, kteří nectí žádné soukromí svého syna?  Scénáristicky je to totální propadák ve všech směrech. Dialog, který má vyvrcholit k humoru nebo něčemu snad tomu podobné, je prakticky nemožné očividně dát dohromady. Vtipy, kdy si scénáristé očividně hráli s myšlenkou čím "oplzeljší" tím vtipnější se jim zásadně vymstil a rozhodně nepobavil. Myšlenka toho, že přestárlá Jennifer ve své roli po třícítce leze po devatenáctiletém klukovi, aby ho učinila "mužem" je strašná.  Dávám jednu hvězdu jen díky své oblíbené herečce ze své sobeckosti. Jinak bych to označila za odpad. ()

Hexx

Přesně ten typ filmu, u kterého víte, jak bude probíhat, ale stejně se vám svým způsobem dostane "pod kůži", protože to prostě tyhle typy filmů dělají. Já oceňuji zejména komediální stránku, neboť jsem se nejednou smál hlasitěji než by bylo zdrávo, možná jsem měl zrovna tu správnou náladu na takový snímek, možná to byla normální reakce. Ať to vezmem jak chcem, tahle pohodová komedie nemůže přeci nikoho urazit. ()

Still_I

Námět dobrý, rozjezd dobrý, ale zpracování pokulhává. Moc se tlačilo na pilu a výsledkem jsou scény, které nejsou vtipné, ale u kterých je vám zkrátka nepříjemně. ()

Andrmen221

Příjemná, odpočinková záležitost. Sakra Jennifer je pořád hot af. Při nedělním dopoledni, proč ne. Nejedná se zde o trhák roku, ale film si na něj nehraje. 3/5 úplně na klid a nyní se těšme na mob girl. ()

hdraf

50% - není důvod to ještě někdy vidět. Jennifer je kočka, ale jinak zbytečný film o tom, jak dostat kluka do postele za auto a prachy. ()

cenitel

Celkem good, jednorázová dobrý, jednou stačilo. Kromě těch nadrženců, co chtějí znovu vidět nahou Jennifer Lawrence vícekrát :D Dost od reality film, ale dnes se toci už všechno 😀 ()

LEFTFLANK

Ďalšia stupídna vec zlyhavajúca na stupídnom scenári. Keby nie Jen, tak napálim odpad a nie, nie je to kvôli tomu že je nahá, lebo vlastne ta scéna mohla byť kľudne vystrihnutá a príbeh nijak nestratí. Práve naopak, je mi jej ľúto, že v takej srágore hrala. Postava Percyho je na päsť do ciferníka a to dokonca aj na konci. Smiešne je, že o pár hodín zhodou okolností sa mi v telke dostalo konca Nevesty na úteku a teda, ty voe serte na dnešné romcomy.Pustite si klasiku spred 2010. Nechápem ten Boom okolo Miluje ma, nemiluje ma (2023) ale nevadí. Za pár mesiacov si aj tak na to nikto nespomenie. ()

darius1706

Kdo tu na ČSFD někdy nesepsul Jennifer nebo nějaký film s ní, jakoby ani neexistoval, včetně mě. Ono je to i tak nějak zasloužené pro někoho, kdo si vybudoval jméno mizerným výkonem v kokotině, jako jsou Hunger Games. Tehdy mi byla vyloženě protivná. Dodnes nechápu, že se to mohlo někomu líbit. Nicméně od té doby uteklo poměrně hodně vody a já umím ocenit nějaký progres. No a tak tedy máme film Nic ve zlým. Na Oscara to asi nebude, i když občas tam vyhraje ledacoss, ale jinak je to celkem milá ptákovina, která v první části dokáže i celkem rozesmát, zatímco druhá část je spíše asi drama. Každopádně obě hlavní postavy si sedly, když se oprostím od toho, že scénář byl přitažený za vlasy a připustím, že se to takhle mohlo stát, tak jsem jim ty jejich eskapády celkem věřil (no, jízdu na autě fakt ne, ale ten zbytek...). Nahá scéna byla fajn, ne proto, je dneska problém vidět nahou ženskou (spíš je problém nějakou nevidět), ale sem to prostě sedlo, i když ta bitka byla hodně přitažená, ale i tak pobavila. A ano, na Jennifer se hezky koukalo, protože je to prostě taková normální buchta (v dobrým), nevypadá plastově (což je dneska téměř zázrak a takový pohled o to více potěší) a čím dál víc mám z jejích filmů dojem, že si ze sebe umí udělat legraci. Prostě jinak řečeno je mi jako herečka víc a víc sympatičtější. Chápu, že se film nemusí líbit každému, ne každý navíc asi kousne i ten rychlý přechod z komedie do řešení palčivějších životních otázek, ale mně sednul. Na plný počet to nebylo, ale ty čtyři hvězdy dávám s poměrně klidným svědomím. ()

Pohanka.T

Těžko hledat něco, co se mi na filmu líbilo. Námět je od začátku do konce hloupý. Jennifer Lawrence role úplně nesedla, Andrew Feldman má aspoň špetku charismatu, ale dohromady to prostě neladí. Absolutně nesouhlasím s tím, že by mělo jít o komedii. Za celý film by se daly momenty, které mi přišly aspoň úsměvné, napočítat na prstech jedné ruky. Tohle nebyl můj šálek kávy. ()