Síla lásky

The Buddy System

Sila lásky

Drama / Komedie / Romantický

USA, 1984, 106 min

Dnes již takový průměr.... kluka by jste nejraději vzali a roztrhali na kousky s tím jak je pořád protivnej a zápletka s jasným koncem. Susan svým hereckým umem trochu nadzvedává hodnocení filmu (jen díky ní jsou 3*). 50%.(25.12.2010)

04. 01. 2011 (9.); ani ve Spojených státech v 80. letech minulého století se neoblékali kdo ví jak nádherně a Tim měl hrozné brýle, film ale nebyl nejhorší(6.1.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,820,049Tržby Celosvetovo $-(23.12.2008)

Po delší době jsem pustil můj oblíbený filmek z VHS(ta nostlagie).Pořád na mě zabírá tahle romantika,kde chemie mezi hlavníma postavama přímo sálá,jenom škoda,že o tomhle filmu ví tak málo lidí.(3.4.2014)

Skvelý romantický film o starnúcej slobodnej matke, ktorú jej drzý synček "dokope" do vzťahu s jedným všeumelcom. Nenápadný a v našich končinách absolútne nedocenený film. Na tv MARKÍZA uvedené ako: SILA LÁSKY. Apropo ten stupídny preklad názvu o filme nič nevypovedá, tak sa nenechajte odradiť. (21.10.2004)(21.10.2004)

• Nancy Allen