V adrenalinem nabitém remaku filmu z 80. let vezme bývalý bojovník MMA Dalton (Jake Gyllenhaal) práci vyhazovače v motorestu. Brzy se ale ukáže, že ne všechno je tak, jak se zdá být. (Prime Video)

daleba

Závěrečný titulky mě bavily víc než celej film! Bravo, to se Dougovi povedlo... Narozdíl od nápadu angažovat do týhle chujoviny McGregora! Bez něj by to bylo trošičku stravitelnější. Pokračování doufám nehrozí!?! ()

hony23

Bývalý zápasník MMA vezme práci vyhazovače v baru, aby ho ochránil před skupinou lobotomů, kterým bar překáží v jejich ponikatelském záměru. Zápletka je tedy velice primitivní, ale hlavní hrdina je celkem sympatický a bitky jsou natočené obstojně. Takže celkem důstojný remake filmu z 80.let ()

SONYAGENT

I just want to say this from the bottom of my heart. I’d like to take this chance to apologize… to absolutely NOBODY! The double champ does what he wants! ()

Standey

Obrovské očekávání se bohužel proměnilo ve zklamání. Původní RH z Patrickem miluju a tady jsem dostal slabší verzi. Kdybych původní film neznal, asi bych šel na 4☆. Takhle ale nezbývá než jít na průměr. ()

Bohdy67

Po těch 35 letech už to nemá to kouzlo, pokud bychom to chtěli srovnávat. Neříkám že původní road house byl top akčňák a Swayze nějakej Arnold nebo Silvestr. Ale prostě na tu dobu to pasovalo jak prdel na hrnec. I příběh a prostředí byli prostě lepší. Tady navíc chybí remake postavy Sama Elliotta. Pokud bych to měl srovnat, dvě hvězdy by byli asi i moc. Ale zkusme na to zapomenout a vrátit se do roku 2024 kde sme v době kdy prostě i v žánrově odlišných filmech máme prvky komedie. A co jiného tu postava Conora McGregora a jeho holého zadku byla? :D Už jenom ten bar na Floridě se od toho zaplivaného motorkářského lokálu kdesi v prdeli v Americe výrazně odlišoval a byl víc "hype"... Luxusní jachta, auta a celkově ze tmy se většinu času odehrávájící děj ve dne... Prostě všechno tady bylo tak nějak víc "cool". Vyrísovanej Jake Gyllehaal jako zápasník MMA? Jako jo, proč ne? :) Conor jako bezva mlátička? Pojď do mě. Magnussen jako zbohatlickej hajzlík. Joooo... A pod čarou vtipná role Arturo Castra (totál bad ass zmrda z narcos 2) jako někoho kdo je v pohodě a vlastně je tam omylem...Ok, 3 hvězdy Kdybych to měl shrnout, nechápu že tohle má o dvě procenta víc v hodnocení než originál, protože to veskrze byla 3,14vina, ale na jeden večer to vlastně i pobavilo.... Na čtyři hvězdy to ale prostě není ani když hodně chci...58% ()

Raziel811

Gyllenhaal opět skvělý. Co na tom, že příběh je jednoduchý a přímočarý. Ne každý film musí být osudový, epický a osudový. Občas neuškodí pohodová zábava, která skvěle plyne do finále. Za mě je snímek svým způsobem feelgood film a to, protože v první půlce z Gyllenhaala vyzařuje vyloženě pozitivní energie. Občasný vtípek neuškodí a účast McGregora už je jen taková třešnička na dortu. ()

mr_bohowsky

Strašná slabota. Čakal som poctu pôvodnému Road House, ale nedočkal som sa. Príbeh oproti originálu je strašne nudný a herecké výkony Mac Gregora to len zaklincuju. Nechápem načo sa niektorý scenáristi a režiséry púšťajú do takýchto klasík, keď to nevedia pozitívne zhodnotiť. Som sklamaný. ()

Huska

Konečne nejaká nadupaná akčná komédia, pri ktorej som si mohol oddýchnuť. Film ja napakovaný bitkami a akčnými súbojmi, ale to je presne to, čo ma na tomto filme držalo najviac. Aj napriek tomu, že to je béčkový film som si ho nesmierne užil a je vidno, že tak isto si to užívali aj herci. Jake Gyllenhaal na béčkový film nabral extrémnu formu a niet divu, že je to jeden z najlepších hercov tejto generácie. Notorious Conor McGregor sem-tam trošku prehrával a mal som pocit, že bol celý film na kokaine, no tak nejak mi to ku jeho postave sedelo. Musím tiež pochváliť výber hudby, ktorá tam vždy nesmierne zapasovala. Originál som nevidel, ale, keď máte radi bitky alebo jednoducho chcete vypnúť tento film určite odporúčam. Film splnil to, čo som od neho čakal, za mňa 9/10. ()

Destoroyah

O originále som jakživ nepočul takže nemám ako tento remake zrovnávať. Nevedel som o tomto filme nič, nevidel som trailer, neprečítal som krátky obsah a herecké obsadenie som  tiež vynechal no tento snímok ma milo prekvapil. Jake Gyllenhaal hrá bývalého UFC zápasníka ktorý sa rozhodne pracovať na Floridu ako vyhadzovač na motoreste. Príbeh začína veľmi dobre, atmosféra leta a pláže sa naozaj podarila a tým súbojom nemám čo vytknúť ak nepočítame menšiu súčasť CGI. Nástup McGregora ma hrozne potešil a rolu psycho záporného hrdinu si naplno užíval. Ku koncu sa to začalo trocha zhoršovať no stále to nemení nič na tom že je to slabo nadpriemerná oddychovka ktorú som si taktiež užil. HODNOTENIE: 7/10 ()

RoyBatty444

Celé to pôsobí ako MMA zápas s vatou. Príbeh obohraný a postavy s malou hĺbkou. Vsadenie na bitkára/zabijaka/dobráka pôsobí odpudzujúco. Film vďaka scenáru väčšinou znie ako B-čko aj keď vizuálne je celkom dobrý. Gyllendhaala môžem a ten to aj štandardne ťahá. Pokiaľ sa nezjaví McGregor. ()

petrxx

Opravdu odpočinkový film. Pokud nečekáte nic extra, tak asi ok. Problém je, že je to předvídatelné jako prase a pokud nad tím budete přemýšlet, tak to bude doslova bolet. ()

vinducha

Tipnul bych si , že C. McGregor toho magora moc ani hrát nemusel , to bych viděl jako roly psanou přesně na tělo neboli na míru. Skvělá zábava a velká spokojenost. ()

Bravewolf

Ale joo, nedělní oddechovka. Čistě komediální bitkařina. Plný počet za skvělé herce a hlavně ta kamera geniální. ()

Kusbi

Neviděl jsem ten původní film, kde hrál Swayze, ale jestli to bylo stejné jako tohle, tak ho ani vidět nemusím. Film víceméně o ničem, příběh pouze marginální či téměř nulový, pouze jen směsice akčních bitek pár týpků proložená random dialogy s random postavami. Herecky mi to přijde extrémně toporné, bohužel i od Gyllenhaala. Jediný, kdo mě zaujal je asi McGregor, jinak je to fakt bída. Zcela upřímně nevím, v čem je tento film lepší než jakýkoliv počin od Seagala a podobných umělců. Casting to zde bohužel nezachrání. ()

Polux

6/10 | Když se pomine existence originálu, tak to dopadlo jako neurážející akční béčko, které by bez Gyllenhaala v hlavní roli úplně zapadlo. Když se to přímo srovná s originálem, tak to dopadlo plus mínus totožně, protože původní film je stejně tak neurážející akční béčko, které by bez Swayzeho v hlavní roli úplně zapadlo. Remake i předloha má každý trochu jiné přednosti, ale oba trpí stejnými neduhy, ve výsledku tak Liman vybojoval plichtu. | Remake boduje přesunem děje do exotického prostředí Keys, namísto zaměnitelného zapadákova kdovíkde a naštěstí slepě nekopíruje dějovou linku předchůdce od začátku až do konce, takže znalý divák nedostane podruhé totéž. Nově přibylo humoru a porce hlášek (už jen kvůli poskokovi se sádrou se to vyplatilo:-)) a ruční kamera v kombinaci s dlouhými záběry bez střihu prodává bitky o něco intenzivněji než původní film (byť některé divočejší záběry prozrazují přítomnost cgi). Nová posila v podobě mlátičky McGregora je důstojnou náhradou za sympaťáka Elliota a prakticky všechny scény ve filmu si svým přístupem "příležitostně nahý, ovšem za všech okolností utržený ze řetězu" krade pro sebe. | Novince chybí zábavná atmosféra 80s s mnohem benevolentnějším přístupem k nahotinkám (velká chyba):-). Naopak problém s tempem se nevyhnul ani Limanovi (tak jako minule i tady se, po představení postav a rozehrání ústředního konfliktu, děj dost táhne a zkrácení stopáže alespoň o čtvrt hodiny by filmu prospělo) a totéž platí i pro hlavního záporáka stran jeho nevýraznosti a spektakulární finále, které se opět zvrhává do přepáleného one man army stylu. | PeZet ()