Včelař

• USA The Beekeeper (více)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

bararich8

Parádní béčko se Stathamem, jak ho máme rádi. Rychlé tempo, vizuál překvapivě dobrý, akce téměř neustálá a baví. Jednoduchá revenge zápletka dobře drží ten zbytek. Jason je tady úplný bůh, sejme celý SWAT tým a tak dále, ale čert to vem, příjemně pobavilo, tak si není nač stěžovat, 4* ()

Johny M.

Scénář je možná trochu tupej, ale zároveň tak pěkně vyhrocenej. Statham mi většinou ke spokojenosti stačí a tady je přesně v takový akci, v jaký ho musí mít každej rád. John Wick to není, ale...... ()

Torgal

Esenciálne béčko v ktorom je všetko podriadené tomu spraviť zo Stathama najdrsnejšieho borca na planéte, ktorý si s ľadovým kľudom nakráča do stredu SWAT tímu a potom ho celý pošle do špitálu. Film praská vo švíkoch intenzívnymi akčnými scénami, ktoré sú nekompromisne drsné, parádne natočené a pritom uveriteľne pôsobiace. Úprimne hovorím, že John Wick by si mal robiť poznámky, Včelár mu totiž v akčnej rovine riadne nakopáva zadok. Keď postavy otvoria ústa, tak už je to ale o poznanie horšie. Všetky tie tlachy o úľoch, včelách a včelároch (To bee, or not to bee!) sú hrozný cringe a takého Ironsa mi bolo vyslovene ľúto. Dvojica agentov FBI tu bola tiež tak nejak navyše, v podstate len počítali mŕtvoly po nezastaviteľnom Včelárovi.  Scenár bol skrátka nutné zlo, ale jedna vec sa mu podarila. Za hlavných zloduchov sú tu totiž slizký sebavedomí šmejdi okrádajúci nevinných dôchodcov, ktorým som z duše prial každú zlomenú kosť, odrezaný prst a guľku medzi oči. Takže na konci sa dostavila veľká satisfakcia a na to aká je to celé konina až nečakane dobrý pocit. 6+/10 ()

HenryIvan

Viete čo ?? Šiel som to toho ako do obyčajnej oddychovky a nakoniec som sa celkom bavil. The Beekeeper sa na nič nehraje, je to číry revenge flick, kde Jason kosí jedno steblo za druhým, no namiesto kosi používa napalm. Je to jednoduché, už možno ako žánrovka aj prežité a trochu to vykráda Johna Wicka (základná premisa oboch je vážne silly), no je to pure joy. Treba si len nechať rozum a všetky zvyšné funkčné mozgové bunky pred dverami. ()

John80

Výborný Akčný film ,ktorý sa týka aj témy dnešného sveta, kde Hackeri dokážu okradnúť Online hlavne starších neskúsených ľudí, čo sa stane aj v tomto filme a samozrejme Jason sa chce za svoju okradnutu susedku pomstiť ,ktorá kvôli tomu zomrela, dôvod na pomstu mu dá aj dcéra susedky, ktorá pôsobí v FBI nechýba Akcia 4* ()

ER

Okopírovaná "Baba Jaga" (John Wick), jenže v béčkovém balení a místo psa tu máme sebevraždu hodné , starší paní, která byla okradena kyber zločinci. Mrtvol je tu taky dost, ale včel více. V tom bude film nepřekonaný, asi😎 ()

Likan7

Pitomý scénář blbýho akčňáku bych přešel, ale Ayer mi tentokrát nedokázal naservírovat ani průměrně zábavnou honbu za pomstou. Statham, jedoucí na půl plynu, tu likviduje padouchy občas pěkně efektně (benzinová pumpa), ale až nepříjemně často tu lidi jen sedí, stojí a mluví.. a to pak bolí všechny buňky. Kdyby alespoň ta akce za něco stála, ale tady se jede naprostý průměr od A do Z. ()

Nix

Já nevím, ale tohle mne hrozně chytlo. Po Kurýrovi zatím pro mne topovka od Stathama. Dyť to mělo všechno. Boží rvačky, skvělý drive a hlavně bad ass Jason se s darebákama opravdu nepáral. Ayer prostě ví jak na mne. Já mu to sežral i s navijákem. Sice policajtka mne občas svou drsností iritovala a chováním, ale naštěstí neudělá nějaké rozhodnutí, které mne hrozně naštve. Celkově já si dobytí celého impéria šmejdů užíval. Od teď si budu dávat bacha na Včelaře. Pro mne obrovské překvapení. ()

Kingjiri

Beekeeper je bezpochyby přestřelný a ujetý akční béčko. Díky tomu však dává vzpomenout na léta dávno minulá, kdy byly akční béčka většinou příběhově poněkud vyprázdněný, ale měly určitej styl a solidní řemeslo. To se povedlo i tentokrát, kdy je koukatelný akce dost, gore je občas vcelku solidní a dokonce padne i pár hlášek. Tajná organizace je sice silně klišoidní námět, ale navázání jejího principu fungování na včelí společenstvo mě bavilo. Sympatická akční béčkárna s určitym oldschool feelingen, tři jistý hvězdy. ()

Toshio

Takle, mám rád Stathama, mám rád akční filmy a fakt nemám rád šmejdy, proto se mi líbí, co tam s nima Statham dělá. Ale jinak je ten film fakt hrozně blboučkej a totálně naivní. ()

noizcore

Statham válí a v některých okamžicích mě baví víc než kolega John Wick, od kterého si hodně půjčuje. Záporákům přejete od první chvíle jen to nejhorší, poctivá agentka FBI vás bude správně vytáčet a celou dobu si budete užívat perfektní akci. 8/10 ()

faraoon

Až nekriticky vzhlížím k řadě rolí elegantně stárnoucího a stále frenetického Stathama a fanaticky přisuzuji pomstě blahodárné účinky na psychosomatiku člověka stejně jak nám ve svých sqostech předkládá neméně pomstychtivý mlsoun Čchan-uk Pak. Takto už je to však i na Ayera trochu moc. Z těch beepíčovin sice entomologicky přiléhavých, leč infantilně spasovaných s brutalitou úkonů nám Ayer stočil hodně silnou medovinu čímž jej podezírám, že nám chce jen opatrně namazat med kolem huby a přitom stačilo tak málo a místo medu pančovaného glukózofruktózovým cukrem mohla vzniknout řádná dávka propolisu. Nicméně či spíše nicvíce Ayerovo zpracování tohoto druhu látky zdá se mi podstatně sofistikovanější oproti zcela dementním Stahelskeho vyvražďovačkám s imbecilními scénáři a toporným projevem Wicka Reevse. ()

misar3

Originální revenge story plný solidní akce. Jason Statham tady vypadá jak nezastavitelný Terminátor, kterého nikdy nelízne žádná kulka, pěsty nepřátel se mu vyhýbají a z nějakého důvodu vždycky ví, kam má jít a komu namlátit. Ale dívá se na to celkem dobře. ()

RAFT

David Ayer nám natočil další Stethamovku.Kde jsou ty časy na sakra dobrý film jako byl železná srdce,Patrola,Ty časy jsou pryč .Snad se jednou, režisérovi podaří někdy ,natočit skvělý film.60% ()

Shitonit

Jakože díky sračkám co mi skáčou do života v posledních týdnech... nato se fakt dívat nedalo, dávám tomuto pjet hvězd už jen díky Stathamovi, páč jak von umí nakopávat prdele, to je prostě pamparáda! :-) ()

Ex_Machina

Jáson a ľudia v jeho okolí vsadili na to čo mu ide najlepšie. Byť neohrozeným bijcom, ktorý sa v mene spravodlivosti dokáže prebiť cez armády Spásy, FBI, CIA, SWAT a súkromných polovojenských SBS aj do Fort Knoxu, len aby tam zabodol „žihaldo“ do sparchanteného potomka „včelej královny“ a odletel zase preč. Jáson tu tlačí na pílu o dosť viac ako je u neho prirodzené a to je na škodu, pretože to už vážne naberá kontúry, že mu chýbajú už iba oblečené červené slipy na vrchu obtiahnutých legín a na hrudi veľké červené písmeno S na modrom podklade. ()

john.h

Poctive odmakana oddechovka, ktera ma solidni pacing a neotravuje zbytecnou vatou a stupidnimi kecy na ukor paradni akce. Na nic si to nehraje. Mozna se to trochu snazi prizivit na Johnu Wickovi, ale proc ne, radsi vic Johnu Wicku a old school kaskaderskych silenosti nez vic homoklad v elastakach boricich digitalni mrakodrapy. Vtipne je, ze Stathamova postava je ve filmu explicitne popsana jako ctyricatnik, pritom uz mu tahne na sedesat (ano, tezko tomu uverit, ale i tato 'mlada generace' akcnich hrdinu miri pomalu, ale jiste do duchodu). ()

honeja

Film by chtěl být nový John Wick, nemá však na to. Jason Statham hraje drsňáka, jak jsem u něj zvyklí, akční sekvence nejsou až tak špatné, minimálně jednu cool scénu film nabídne, po slibném úvodu se však stane poněkud banálním a příliš jednoduchým. Vedlejší postavy jsou plytké, příběh postrádá výraznější momenty překvapení a po skončení se nemůžu ubránit béčkovému dojmu. Prostinká akční oddechovka. ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt