Reklama

Reklama

Ďáblova dcera

  • Velká Británie To the Devil a Daughter (více)
Trailer

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

gumli 

všechny recenze uživatele

Mohol to byť dobrý satanistický horror,ale nebol.Na to že je to štúdio Hammer Production,dosť slabé.Váhal som medzi 2 a 3,nakoniec zvíťazila 3.Nudný film,bez atmosféry,chýba tam to čaro čo robí horror horrorom.Christopher Lee sa snažil ,ako stále,ale moc to nepomohlo.Nastasja Kinská, hoci vtedy mala len 15 rokov, sa bez problémov ukáže úplne nahá,preto tento film bol v niektorých krajinách zakázaný.Hraje 18.ročnú mníšku Catherine.Mala sa stať matkou diabla na deň svojich 18.narodenín.Veľmi smutný koniec firmy Hammer Production. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Ak sa niekde ukáže značka spoločnosti Hammer, každý fanúšik si zrejme predstaví kultové a atmosferické horory z rokov 50. a 60. pričom sa od každého takéhoto filmu čaká stále to isté. A to je zrejme chyták tejto žánrovky. Zavádzanie diváka tu nieje hlavným problémom. Ide skôr o to, že v dobe, keď sa populárny ´´satanic genre´´ pripekal na výslní, pôsobí skôr ako cesta späť. A to ako po stránke formálnej, aj tej umeleckej. ()

Reklama

liquido26 

všechny recenze uživatele

Příběh mohl mít určitý potenciál, který však zůstal dalece nevyužit. Film nudil, postrádal jakoukoliv atmosféru, vše působí strašně lacině, "něco" dít se začalo až po více jak hodině, snímek postrádá jediný výraznější okamžik. Nastassja Kinski mi tam neseděla, ostatní herci průměrní, jediný, kdo to zachraňuje je Christopher Lee, ale jeho nejlepší role to rozhodně není. Nejslabší film z produkce studia Hammer, jaký jsem zatím viděl. Překonává i dost slabou Legendu o sedmi zlatých upírech. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nemyslím si, že si britsko-německý snímek „To the Devil a Daughter“ zaslouží až takovou kritiku, rozhodně se na něm dá najít docela dobrého. Jasně, příběh není originální a místy se může zdát trochu rozvleklý, ale finální rozuzlení je skvěle natočeno, as to včetně výborného vizuálního zpracování. Herecké výkony dvou hlavních mužských představitelů jen podtrhávají skutečnost, že na tenhle film se dá dívat. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Klidně bych mohl okopírovat koment k Satan´s Slave ze stejného roku, protože pro tento film platí skoro totéž. Nudná slátanina, i zde jde o mladou dívku, která má být použita pro oživení nějakého démona, i zde se většinu filmu naprosto nic neděje a i zde to zachraňuje jen pár detailů. Upálení v kostele, porod se svázanýma nohama (asi nedoporučuji zkoušet) a povedené a napínavé finále, které má atmosféru prastarých rituálů. A také nahatá Nastassja Kinski, která vypadá luxusně i přes bobra a fakt, že ji bylo 15. Zbytek nestojí za nic a to včetně Christophera Lee, který se spokojil s variací na Drákulu a zcela nevýrazného Widmarka. ()

Galerie (29)

Zajímavosti (3)

  • Poslední film v kterém si zahrál Michael Goodliffe. (Pumiiix)
  • Snímek byl natočen na motivy stejnojmenného románu Dennise Wheatleyho. (Hans.)

Reklama

Reklama