Reklama

Reklama

Pravdivé lži

  • USA True Lies (více)
Trailer

Obsahy(1)

Zvláštní agent Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger) vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen (Jamie Lee Curtis) už patnáct let věří tomu, že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi... jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství? (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (822)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Šukezní nářez po všech stránkách. Tady si fakt najde každej něco a já úplně všechno. Nikdy bych neřekl, že Arnie bude tak strašně zábavnej, až z mého hurónského smíchu málem prskaly stěny bytu . O Jamie Lee Curtis asi ani nemá cenu moc mluvit, na ní prostě ujíždím, ta je sexy ať jí vezmu ze zhora nebo ze zdola, ten její striptýz jsem si dal tak 8x. Proboha kde sebrala tak dokonalý tělo ? Ta ženská je ovšem neskutečně zábavná, to z ní dělá pro mě uplnou bohyni. Miluju ženský co mě dokážou rozchechtat, miluji Jamie. James Cameron má u mě za tohle jednu obrovskou heterosexuálni pusu, protože kombinace akce a humoru se mu povedla takovým způsobem, že jsem po skončení filmu byl jak po orgasmu - zapálil jsem si malborku a šel do sprchy. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $115miliónovTržby USA $146,282,411Tržby Celosvetovo $378,882,411"Strhujúca akčná špiónska jazda, plná odľahčenej zábavy!" __DOKONALÉ__ James Cameron je proste iná liga, čoho sa chytí premieňa v zlato! /100%/ ()

Reklama

Marigold 

všechny recenze uživatele

Nemohu si pomoci, ale to, že Arnie střídá své 3–4 standardní grimasy s větší intenzitou než jindy, ještě herecký výkon nedělá. Prkenný svalovec prochází bonodovskou expozicí s elegancí připosraného gymnazisty a člověk si říká, že mu ta kůže a tlučení zloduchů přeci jen sedí více. James Cameron odvedl celkem slušnou práci, ale opravdu nechápu, proč má film s tak řídkou zápletkou celých 144 minut, když by se obsah vešel do devadesáti a vtip tak do dvaceti. Některé akční sekvence (zejména ta s Harrierem) jsou skvělé, svůdný tanec Jamie Lee Curtis je opravdu sexy a jisté gagy perfektní (např. ten s baterkou v kameře vyznívá i dnes dosti aktuálně). Bohužel jsem se poi většinu filmu nudil a snažil se v mixu rodinné komedie a špionského akčňáku najít něco skutečně nosného. Určitě to není příběh, který se vytratí do ztracena, určitě to není Arnieho křečovitá etuda, ba ani naditý živůtek Jamie Lee a zabijácké tělo slečny Carrere... Není to ani Cameronova režie... tak co to vlastně probůh je??? ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Jamesi Bonde, pukni závistí. Harry Tasker má vše, co "šarmantní intelektuálský tajný agent, který by potřeboval protřepat", nikdy neměl - domov a rodinu, se vším co k tomu patří. A parodie může začít....a nakonec překvapeně zjišťujete, že je to i docela dobrý akční film. BTW Jamie Lee Curtis kouzelnější než obvykle;) ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Sice máme my diváci štěstí, že ještě nikdo nenabídl Arnoldovi roli Jamese Bonda (strašná představa :o) ), ale tady mu role tajného agenta strašně sekne. Pokouší se tu hrát a vůbec to nevypadá špatně. Scenář se povedl. Vtipná je dějová linie s neodolatelným "superagentem" Billem Paxtonem a Jamie Lee Curtis je rozená komediantka. Honička koně s motorkou je výborná a hlavně celá závěrečná půlhodina je jeden velký akční orgasmus. Arnold by měl Cameronovi líbat nohy. ()

Galerie (92)

Zajímavosti (51)

  • V roce 2018 Eliza Dushku (Dana Tasker) prozradila, že když jako dvanáctiletá dětská herečka natáčela tento film, byla sexuálně obtěžována šestatřicetiletým koordinátorem kaskadérů Joelem Kramerem. (Rollo_Tomasi)
  • Scéna s koněm v hotelu byla natočená v hotelu Westin Bonaventure v Los Angeles. (don corleone)

Související novinky

Pravdivé lži míří na Disney+

Pravdivé lži míří na Disney+

21.05.2019

Poměrně překvapivá zpráva přichází od serveru Collider. Producent, režisér a scenárista McG (Tohle je válka!, The Babysitter) plánuje televizní verzi Pravdivých lží pro streamovací službu... Disney+?… (více)

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

Zemřel Bill Paxton, Hudson z Vetřelců

26.02.2017

Pooperační komplikace nám dnes sebraly hereckého veterána Billa Paxtona. Mladší ročníky tohohle pána možná neznají, v 80. a 90. letech ho však nešlo přehlédnout. Kdo za to může? V první řadě James… (více)

Klep roku: Schwarzenegger padouchem v Avatar 2

Klep roku: Schwarzenegger padouchem v Avatar 2

18.09.2013

Užijte si tuto představu, dokud ji James Cameron nebo někdo z 20th Century Fox nevyvrátí. Filmový web Latino Review ale tvrdí, že má informaci z „top level" zdroje. Stručně a jasně: Arnold… (více)

Pravdivé lži jako seriál

Pravdivé lži jako seriál

14.09.2010

James Cameron dlouho mluvil o pokračování svého nejlepšího (slyším ze zadní řady nějaké námitky? ;-)) filmu. O dvojku se zajímali i Arnold Schwarzenegger a Jamie Lee Curtis, představitelé manželů… (více)

Reklama

Reklama