Nevěř nikomu a ničemu, jen penězům To je nepsaný zákon všech zlodějů. A Taylor (Christian Slater), právě propuštěný z vězení, peníze potřebuje dost nutně. Jeho plán je mimořádně lukrativní - sice komplikovaný, ale proveditelný. Spolu se třemi kumpány chtějí vykrást ilegální sázkovou kancelář. Odvážný tah se podaří, ale až příliš pozdě Taylor, Eddie, Rock a Butch zjistí, že ukradli peníze označené agentem FBI Cornellem (Val Kilmer). Ukradený balík peněz se musí co nejrychleji proprat. Taková akce potřebuje svůj čas a chlapi ztrácejí postupně nervy - nikdo už nevěří nikomu... (oficiální text distributora)

korndaddy

Podprůměrné béčko (skoro céčko) s průměrným příběhem a průměrnými výkony. Prostě jeden z mnoha filmů, který pravděpodobně nikdy nezkouknu znova. A že mam Kilmera a Slatera i celkem rád. Kde je kurva Aruba??? ()

Lukoboss

Hrozná sračka, kde nedává smysl vůbec nic! Chování postav je úplně mimo, snaha o nějakou zápletku, potažmo zvrat, je taky úplně na hlavu. Tohle už není ani krimi béčko, tady to jde ještě o řád níž, a to je průser. Dost chabý je to i na TV film. ()

Hapretor

Až na to, že je to místama neskutečně debilní, je to zábavné. Aspoň ta rozumná role Ch. Slatera to trochu vylepšila. ()

PenaPP

Nic moc, ale sledovat se to dalo. Efekty stály za prd a scéna téměř u konce, kde Christian Slater odemyká dveře hracími kartami, byla taky moc vtipná, ale děj byl průměrný. ()

duffi

Hrozná slátanina, s ne nezajímavým koncem, ale jinak nic moc. Triky strašné a herci průměr, až na pár momentů ztráta času. ()

netWoor

Otřesné. Slušný začátek a pak už jen strmý pád. Opravdu ubohé herecké výkony, ale co předvádí Kilmer, to je na pováženou. Nevím, snad ten film autoři mysleli jako parodii. Jak dcerka filosofuje nad zlodějnama je opravdu fascinující. Ono ale vlastně cokoli v tomto filmu. A ten závěr, to už je jen pro silné žaludky. Chosé je sice pěkná vložka, ale nač tam byl mi asi nikdo nevysvětlí. A když na závěr všechny vystřílel (jak proboha trefil toho, co leží na kufru auta, když je za autem schovanej?), věděl jsem, že od odpadu to zachránil jen pohled na Daryl. A tentokrát ani to nebyla žádná sláva... ()

Henry Morgan

Co to, kurva, mělo být? To bylo o ničem. Nebylo to o plánování zločinu, jako Dannyho partaci, nebylo to ani o únosu, nebylo to ani akční, ani komedie, ani drama, ani detektivní. Tak co to, kurva, mělo být? ()

rochelka

No musím říct,že mě to až tak špatné nepřišlo. Ikdyž jsem se na to dívala v pátek o půlnoci v otupělém stavu,skvěle jsem se bavila-to bylo tím otupělým stavem :)Akce tam sice bylo poskromnu,děj snadno předvídatelný a herectví nic moc ( ikdyž Kilmer si to celkem užíval),přesto je to sympatický snímek,který sice nepřekvapí,ale koukat se na to dá.A jelikož jsem se dobře vyspala,zaokrouhlím dvě a půl na tři hvězdičky.:) ()

Fenk

Tak začátek vypadal celkem slibně, ale po čase začíná film nudit a vyvolávat ůsměv (Slater šíleně točí volantem ve studiu, Slater řídí člun ve studiu, ale něgdo zapomněl pustit větrák). Kilmer tomu taky moc nepomáhá. Přišlo mi, že během přestávek asi hodně čučel na Leona a hledal inspiraci u kolegy Oldmana. No a Hannahová tu je spíš na okrasu. Vypíchnu snad jen postavu Chozého, která pořád někomu cpe pomeranče. ()

montrose

Herecký obsazení celkem dobrý, ale jinak na mě film působil dost amatérsky a lacině. No a ty autohoničky? Jak ze sedmdesátých let... ()