Reklama

Reklama

Pat a Mat: Sekačka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1990, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Obsahy(1)

Pat si pred domom kosí trávnik motorovou sekačkou, ale sekačka z ničoho nič vypovedá poslušnosť. Z okna svojho domu to zaregistruje Mat a okamžite prichádza kamarátovi na pomoc. Prioritou sa tak stáva úspešné dokosenie trávnika. (pravo)

Recenze (33)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Miloval je kamarád, miloval jej brácha, miloval jej soused, miloval je celý národ, takže bych celému seriálu dal 5 hvězd :: )) ()

Jacinda 

všechny recenze uživatele

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Mimořádně stupidní. Obě nesympatické figurky bych vzal a spláchnul do hajzlu, aby už nikdy neotravovali svět stereotypníma scénkama. Nejhorší co bylo v oblasti pro děti a mládež natočeno. Ani těch 8 minut se to nedalo vydržet a do toho ta šílená stupid hudba. Never more! ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde. ()

triatlet 

všechny recenze uživatele

Místo sekačky chtějí zdolat trávu kosou, ale tu nejdřív předělají na kůsu a nakonec zdeformují. Kdyby žili v husitství, byli by nebezpeční sami sobě... ()

IllIlIlIIl 

všechny recenze uživatele

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov. ()

stration 

všechny recenze uživatele

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít. ()

Elgin 

všechny recenze uživatele

Kosenie obcas pride ako aktivita ktora sa da zvladnut lavou zadnou, no nasi hrdinovia nas presvedcia, ze to tak jednoduche nebude.Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu a dalsich, ktori napreduju. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%. ()

punk_zero 

všechny recenze uživatele

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Reklama

Reklama