Reklama

Reklama

Krtek a koberec

  • Československo Krtko a koberec
Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný
Československo, 1974, 6 min

Obsahy(1)

Krtek objeví kouzelný koberec, který se brání vyčištění, ale nakonec se sám vykoupe a Krteček mu ještě namaluje puntíky.. Nakonec se na koberci i proletí! (mau)

Recenze (25)

genetique 

všechny recenze uživatele

Krtko nemá chybu. Hlavne jeho smiech a vtedy keď mu je niečo ľúto, vtedy je na zožranie. Koberček našiel správneho majiteľa. :) 95%. ()

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Trocha orientální létací poetiky ve spojení s běžným úklidem. Moje porucha autistickeho spektra se tu projevuje v tom, že koberec obarvený květinami vnímám, jako že se znovu ušpinil, ač jsou ty puntíky rozmístěny pravidelně. ()

JoSte 

všechny recenze uživatele

Personifikovaný koberec se raději pokusil o sebevraždu, než aby se nechal lapit do komicky obřích rukou krtka. Svůj temný charakter krtko předvedl v plné síle, když na koberci bezohledně prolétl kolem kachny, která se z posledních sil udržela pohotovým manévrem ve vzduchu, a pak na ní ještě ukazoval a škodolibě se smál. ()

Zajímavosti (1)

  • Když krtek položí koberec na květiny, objeví se na něm nepravidelně rozložené žluté skvrny stejné velkosti. V závěru jsou ale skvrny pravidelně rozmístěné ve dvou velikostech. (sikky)

Reklama

Reklama