Krtek a žvýkačka

• Československo Krtek a žvýkačka (více)
Ukázka z filmu
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Československo, 1969, 8 min

Krtek se zlobí kvůli nepořádku, který nechali na louce lidé, ale brzy ho zaujme neznámá věc - žvýkačka. Je sladká, ale hlavně hrozně lepí! Bezradný Krtek se jí nemůže zbavit, nepodaří se to ani ptáčkům či myšce. Až zvědavá kráva si žvýkačku odloupne a udělá z ní bublinu, která odletí a praskne. (mau)

Mijagi

Jo, tuhle oddechovku točící se kolem tak závažného problému, jako je přilepená žvýkačka na prdeli krtečka mám rád. Napínavé až do konce, i když jsem to viděl po stopadesáté :-) ()

ostravak30

Tvůrci si opět vzali na paškál nikdy neohrané téma aktuální i dnes, tím víc je jasné, jak moc je Krtek nadčasový, a to je nepořádek v lese. Lidé jsou zkrátka prasa.a a tohle je bohužel výsledek. Kéž by každé zvíře umělo svůj problém, který vznikl díky lidem, vyřešit tak vtipně a roztomile jako Krtek se žvýkačkou. ()

A teď už všechny děti vědí, proč nelepit žvýkačku na spodek talířů nebo židle a že patří do koše .. ()

Kinderr

Krtek je klasika dětských let.Dle mého názoru neodmyslitelně patří k dětsví, skvělé ztvárnění atd. Krteček je prostě krásný český výtvor, kteří si zaslouží 5 hvezd:-) ()