Reklama

Reklama

Krtek a žvýkačka

  • Česko Krtek a žvýkačka (více)
Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní
Československo, 1969, 8 min

Obsahy(1)

Krtek se zlobí kvůli nepořádku, který nechali na louce lidé, ale brzy ho zaujme neznámá věc - žvýkačka. Je sladká, ale hlavně hrozně lepí! Bezradný Krtek se jí nemůže zbavit, nepodaří se to ani ptáčkům či myšce. Až zvědavá kráva si žvýkačku odloupne a udělá z ní bublinu, která odletí a praskne. (mau)

Videa (1)

Ukázka z filmu

Recenze (47)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Hovorí sa že, najlepší je život krtka, lebo cez deň spí a v noci trtká. To však určite nie je tento prípad. Krtek a jeho zvieraci priatelia z tohoto českého, animovaného seriálu sú banda nudných slušákov. Dosť sa pozastavujem nad všeobecnou obľúbenosťou tohto produktu u našich západných susedov. V Čechách je to takmer kultová záležitosť. U nás na Slovensku sa to ani zďaleka neteší takej popularite. Priznám sa, že ani ja nepatrím medzi Krtkových obdivovateľov. Navyše nechápem načo je, tu na čsfd, možnosť hodnotiť a komentovať jednotlivé diely. Stačilo by sa vyjadriť ku tomu ako ku celku. ** ()

Ded@M@tes

všechny recenze uživatele

Krtek a žvýkačka - Krásný animovaný večerníček, který určitě patří mezi českou klasiku a jeho příběhy ocení nejvíce mladší diváci. Krtek ( často označovaný zdrobnělinou Krteček ) je známá kreslená fiktivní postavička, kterou stvořil výtvarník Zdeněk Miler ve studiu Krátký Film Praha. Tento díl je jeden z lepších. ( Hodnocení: 8/10 ) ()

Reklama

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tvůrci si opět vzali na paškál nikdy neohrané téma aktuální i dnes, tím víc je jasné, jak moc je Krtek nadčasový, a to je nepořádek v lese. Lidé jsou zkrátka prasa.a a tohle je bohužel výsledek. Kéž by každé zvíře umělo svůj problém, který vznikl díky lidem, vyřešit tak vtipně a roztomile jako Krtek se žvýkačkou. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama