Život je krásný! Všechna zvířata jsou si rovna a žijí podle teorie dvě nohy špatné, čtyři nohy dobré. Jak dlouho může vydržet jejich ráj na zemi? (oficiální text distributora)

BrunoA

Farma zvířat se jako film udělat nedá, kreslená verze působila dojmem, jako by byla vyrobena u Dysneyho, tahle hraná zase působila tak komicky (prase na žebříku), že Orwellově předloze spíš prokazovala medvědí službu. ()

jasme

moc pěkný, což je škoda. děj má vykreslit zrůdnost stalinismu, jenže tady se to hemží rozkošnejma čumáčkama, takže místo na "ježiš to je tak odporný prase!" jsem myslela na to jak má ten čuník roztomilý vočíčka. Ostatních zvířátek mi sice bylo líto, ale mrazivé atmosféře z knížky se to ani zdaleka nepřiblížuje. a koncem to uplně zkurvili. ()

fox_karol

Moc jsem netoužila po tom, abych viděla tuhle hranou verzi.. a taky bych určitě udělala líp, kdybych se na ni nikdy nepodívala. S verzí animovanou je tahle absolutně nesrovnatelná, přináší mi pouze nepříjemný pocit v žaludku, když vidím slizké rypáky prasat... Nevím co jiného na tohle říct. ()

argus123

Mal som velké očakavania od filmu ktoré bohužial neprišli, musi pochvaliť vydarenú animáciu ale bohužial dej stagnuje. Najväčšiou chybou bolo, že sa dej nedržal úplne knihy ktorý som mal možnosť prečítať a teda viem posúdiť samotný film. Vo filme je vela nejastností a pridaných vecí, napríklad popravy zvierat boli v knihe krvilačnejšie ako vo filme a fakt je že porovnávať knihu s tímto filmom je ako porovnávať citron s vlakom. Čo je však znepokojújuce je koniec filmu ktorí je vykreslený optimistický a tím vlastne narúša celú Orwellovskú atmosféru. Bohužial u mňa slabý priemer ()

Kivis

Když předloha je tak silná, že se z ní snad nedá natočit mizerný film. Potvrzuje to i tato TV adaptace. Přiznávám, že jsem animovanou verzi neviděl a docela věřím tomu, že řadě lidí, kteří ji viděli, pak přijde tato hraná TV verze jako naprosto zbytečná. Za mě je to ale další způsob, jak se s Orwellovou klasikou seznámit. Způsob, z kterého je nižší rozpočet trochu cítit a který sází na ne zrovna oblíbenou techniku animování úst živých zvířat, ale i tak předlohu zpracovává důstojně. Škoda jen trochu uspěchaného konce, dalo se z toho vymáčknout víc. ()

Peddro

Čekal jsem trošku větší propracovanost podle knihy, ale Napoleon je výborný a je dokonce Stalinovi podobný. Jen Squealer mi připomíná chvílemi Beriju a chvíli zase Molotova..... ()

macour

Hraná verze Orwellova románu se liší od starší animované poněkud lehčím (americkým) podáním příběhu, ale i tak nese zajímavé poselství jako kniha o tom, co se stane, když pár jedinců vládne všem ostatním. Samozřejmě ve svůj prospěch. Proto kniha i filmy nebyly za vlády totality komunistům po chuti, protože se v tomto díle poznali. Dnes se tento román řadí do světové klasiky. ()

francouz2

Kniha skvělá, animovaný film z roku 1954 taky, tohle bylo velmi slabé. Ale se skutečnými zvířaty se to asi nemohlo povést. ()

Andy Serkis zamíří na Farmu zvířat

Andy Serkis zamíří na Farmu zvířat

22.04.2022

Herec, režisér a producent Andy Serkis (Batman, Válka o planetu opic) po komiksovém blockbusteru Venom 2: Carnage přichází zřejmě našel svůj následující režijní projekt a nemá jít o nic jiného než… (více)