Píše se rok 1966. Saya je poslední žijící členkou rodu původních upírů a díky jejím schopnostem pracuje pro tajnou americkou armádní složku, která se zabývá likvidací démonů. V přestrojení je vyslána na střední školu v Yokotě, kde má za úkol lokalizovat a následně zabít skupinu nestvůr, které mají na svědomí několik vražd zdejších obyvatel... (-Ravee-)

Pavoll

Nebolo to zle, ale ani to nebolo ono. Najviac mi tam asi vadil vzhľad hlavných protagonistov, veď iba Saya mala usta 4x väčšie ako Angelina Jolie. :) Jedinú vec ktorú môžem pochváliť je atmosféra, ktorá bola temná tak akurát. 6,5/10 ()

Rediik

Temná, drsná Saja zabíjející Chiropterany bez jakékoli milosti,ať už je u toho sama, nebo je kolem spousta lidí. Celkem zajímavá animace. Přesto mě to nijak výrazně nenadchlo, i když to temné prostředí, ve kterém se celý děj odehrával, mělo něco do sebe. Rozhodně jsou to lepší 3*. Mnohem více se mi líbil seriál Blood+. ()

svist10

Má to všechno, co chybělo seriálu bez jeho vad. Temné, atmosférickéa hlavně krátké. P.S.: to co provedli s jeho hranou verzí, je zrůdnost. ()

ammina

moje první setkání s japonským anime, manga holčičky, příšerky, potoky krve... Do té doby to nebyl muj šalek čaje, ted už jo. ()