Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá vdova má zásadní životní problém: Nejenže zůstala se svou dcerkou na všechno úplně sama, ale ještě ji i mrtvý manžel chodí strašit. A jelikož to byl elektrikář, který zemřel po zásahu elektrickým proudem, duch se projevuje zásadně vybuchujícími domácími spotřebiči a zásahy blesků do nešťastné vdovy. Snaží se jí duch naznačit, že jeho smrt nebyla obyčejná nehoda? Nebo se jí chce naopak pomstít? A vůbec, proč jsou v panelácích tak tenké stěny? Vždyť se tam nedá žít… (Česká televize)

(více)

Recenze (19)

jungewolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek s plivníkem byl povedený. Jinak je tenhle díl ponuřejší a vážnější než předchozí. Mladou vdovu Kapounovou hrála E.Křenková, jejího zabitého muže M.Konig. Sousedku hrála B.Kaňoková, předsedu bytového družstva P.Bureš. Název odkazuje na film "Pane,vy jste vdova!"(1970). ***5.díl je na webu Č.televize : ČT 1, neděle 31.3.2024, 20.10 . ()

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Budu se tvářit, jako bych tenhle díl neviděl. Chápu, že tvůrci mají inťošský smysl pro humor a pod slovem parodie si představují cokoliv, co jim koksová lajna na mozek přinese, ale Láska nebeská s Cinou a Fialovou je to největší wtf, co jsem kdy viděl, Křenková potvrdila, že nedokáže zahrát ani maminku dítěte (ty její křečovité grimasy mne budou budit hrůzou v noci ještě dlouho), věc s plivníkem není ani dotažená do konce (Bylo to zlaté vejce? Co se s ním fakt stalo? Proč to navážení se do Indů?), ale vtipná rovněž není, a nakonec jsem se vlastně vůbec nedozvěděl, proč ta ženská dává elektrické rány a přitahuje blesky. A to s tím pořadníkem a maketou sídliště, sice pokus o fórek hezký, ale zas je to jak z alternativního vesmíru. Dnešní díl mi vůbec nesedl. ()

Reklama

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak se dostat k většímu státnímu bytu? Soused má techtle i mechtle, a je to gurmán, se zapisovatelkou na byťáku, protože ona je fakt velká holka.... Ale nedostal jsem odpověď, proč ona stále dává elektrické rány a přitahuje blesky. A taky jsem nedostal odpověď, jak je to s tím zlatým vejcem. K tomu jsou i další otazníky, ta údajně utopená manželka Macháčka taky uměla levitovat. 5/10 ()

MPzDC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná svůj verdikt po dokončení série upravím, protože jedinými podstatnými mínusy této epizody jsou prvky, které se zdály být zbytečné - celá linie s plivníkem byla v rámci této epizody nepodstatná, byla užitečná pouze k tomu, že Eva musela něco hledat. Největší vroubek je však nevysvětlená záhada s elektřinou, což bylo její hlavní lákadlo. Budeme doufat, že se to vysvětlí, soudruzi. ()

v.indruchova 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

začátek nevypadal moc zajímavě, ale konec ten překvapí a taky dojme. Takové poirotovské vyřešení. Doba nebyla lehká ani taková kam bych se chtěla vracet a to ej dobře si připomínat. Jako člověk který musí žít v paneláku jsem ocenila tuto hlášku. "Ty stěny jsou tak tenké že by se za ně mělo střílet." Souhlas soudružko. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama