Epizody(8)

Díky nahrávce z domácí kamery bývalá vojačka zjistí, že smrt jejího manžela je jenom špička ledovce vražedného organizovaného zločinu, který sahá daleko do minulosti. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (9)

Podruhé mě neoklameš (2024)

Pokud jste nenáročný divák, který si rád užívá thrillery plné překvapivých momentů a zvratů, tak do toho! 3,5* ()

Epizoda 1 (2024) (E01)

Pomalý rozjezd. Překvapivé momenty. Spousta otázek a žádné odpovědi. Řekla bych, že asi nedostanu úplně to, co očekávám, ale uvidíme. Hlavní hrdinka je bezesporu krásná baba, ale nějak mi nesedí. Na přetahování o děcko (a myslím si, že na to jistojistě přijde) se vůbec netěším. To radši snesu pár dalších mordů. ()

Epizoda 2 (2024) (E02)

Otázky přibývají a teda... dokáže to pořádně překvapit. ()

Epizoda 3 (2024) (E03)

S "honičkou v helikoptéře" a se závěrem mám fakt problém, protože jsem se neubránila protočením očí až někam do hlubin lebky. 2,5* ()

Epizoda 4 (2024) (E04)

Já už hlavního podezřelého mám od druhého dílu (podle ksichtu samozřejmě) a stojím si za ním! O co tam jde vůbec netuším. Ale líbí se mi ta zamotanost, to mě baví. ()

Epizoda 5 (2024) (E05)

Chápu, co všechno se tam stalo, ale já myslím jen na jediný:D Dávat děcko k babce nebyl dobrej nápad! ()

Epizoda 6 (2024) (E06)

Ne, nesoustředím se na to, takže i když je už dost možná zbytku diváků jasný, co se tam děje, tak já furt nemám šajna a jen se bavím dalším zvratem za zvratem! ()

Epizoda 7 (2024) (E07)

Ten konec?! Prostě WTF? A ano. Je fakt divný, že policajti jsou na zločince s holýma rukama a dobrým slovem. ()

Epizoda 8 (2024) (E08)

Úplně na 100% se závěrečným zvratem nesouzním, přesto nemůžu říct, že bych si finále neužila. ()