Po objevení vražedné zbraně nabere vyšetřování nový směr. Maya pátrá po tom, co se opravdu stalo, a zjistí přitom nečekanou věc o svojí sestře. (Netflix)

Anderton

Zelená farba je už tak oktato vkladaná do mizanscény, že to nemôže byť náhoda. Buď ide "iba" o niečo symbolické, alebo môže ísť aj o kľúč k podstate veci. Rád sa nechám (príjemne) prekvapiť, Čaká nás dostatočné množstvo nových informácií, aby to malo správne grády a ja už som maximálne namotaný. Záverečný prazvláštny zvrat pôsobí ako niečo z iného typu seriálu, ale zatiaľ dostávame nové záhady, na odpovede príde rad neskôr. ()

quido_zidle

Druhý díl "úspěšně" pokračuje v otravném trendu dílu prvního, jen ta hudba je snad ještě otravnější. Hodnocení je tedy dtto díl 1.  Klíčová informace je, že policista Bráhmaputra je nemocný (asi narkolepsie - v dalším díle mu určitě pomůže Deuce Bigalow, dobrej striptér!) ()

Martrix

Je to zamotané způsobem, ze kterého se může vyklubat klišoidní netflixárna, ale závěrečná informace naznačuje jen o malinko blbější možnost. Že to bude přepálené megaspiknutí. Nebudu ale předjímat. Nicméně tvůrci mě pořád nepřesvědčili, resp. ještě jsem se "nenapojil". ()