Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sága Červené jako krev se odehrává v severní Kalifornii koncem 19. století a vypráví o utlačovaných italských vinařích. V hlavních rolích se objevují kromě jiných sourozenci Eric a Julia Robertsovi. Robustní italský patriarcha Sebastian Collogero (Giancarlo Giannini) bojuje s majitelem železničářské společnosti Williamem Bradfordem Berriganem (Dennis Hopper), aby jeho zemi nepohltila Berriganova společnost. Sebastianův odvážný syn Marco (Eric Roberts) se zamiluje do Angeliky (Lara Harris), dcery jejich rivalů, a o boj se železničářskou společností se zprvu příliš nezajímá. To však jen do chvíle, kdy Berriganovi pochopové před očima jeho sestry Marie (Julia Roberts) mučí a nakonec zabijí jeho otce Sebastiana. Marco se dává dohromady s několika přáteli a organizuje pomstu Berriganovi i jeho impériu. Válka začíná... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Recenze (5)

Prubner 

všechny recenze uživatele

Velmi chabý pokus o western. Celé je to napsáno a natočeno velmi jednoduše, bez nápadu, bez jiskry, hodně amatérsky. Herci vypadají, jako by jim nikdo neřekl, co mají dělat. Působilo to na mě hodně zastarale, jako by to vzniklo v 50. letech a ne v roce 1986. Dneska by po filmu nikdo ani nevzdechl, pokud by to nebyl oficiální debut Julie Robertsové (ve skutečnosti je to její druhý film). Julia je v záběru celkem často, ale jen postává v pozadí a skoro nic neřekne. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Neviem aké veľké boli ambície tvorcov, ale vo výsledku to pôsobí ako taká nudnejšia dvojepizóda Doktorky Quinnovej o dobrých vinároch a zlým majiteľom železničnej spoločnosti, ktorý je schopný urobiť čokoľvek, aby ich pripravil o pozemok a postavil si trať pre svoje vláčiky. Do toho tam je ešte zbytočná nejaká tá romantika. Vo filme sa síce objaví viacero známych xichtov, ale o nejakom prepracovanom hereckom výkone sa nedá povedať ani u jedného. Všetci si vystačia maximálne tak s jednou pózou, vrátane ústredného hrdinu Erica Robertsa. Jeho otravná sestra Julia tam doslova len nonstop čumí v pozadí a povie tak 2-3 slová. Proste celkovo strašne nudný film bez poriadneho napätia, akcie, emócií, čohokoľvek. Akurát to nevyzerá podfinancovane ako súčasné sračky Erica Robertsa. 4/10. ()

Galerie (94)

Zajímavosti (2)

  • Jediný společný film sourozenců Erica a Julie Robertsových. (D3VIL)
  • Film byl natočen již v roce 1986, avšak do kin byl uveden až roku 1989. (D3VIL)

Reklama

Reklama