Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(10)

Akčný komediálny seriál podľa predlohy Rhetta Reesea a Paula Wernicka a scenára Michaela Jonathana Smitha rozpráva o outsiderovi, čo dostane šancu na lepší život. K tomu však musí úspešne doručiť záhadný balíček naprieč postapokalyptickou pustatinou. (HBO Max)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (35)

BlackTom 

všechny recenze uživatele

Našľapaná adrenalínová pecka, v ktorej nechýbajú sympatický (anti)hrdinovia (Sweeth Tooth! 😍) a ktorá najväčšmi pripomína môjho milovaného Preachera. Bol som pripravený na pouhé panoptikum báječných postáv, no ono to má aj napínavý a nepredvídateľný príbeh, takže som to s chuťou zlupol za dva večery a aj to len preto, že nebol víkend. Teším sa na ďalšiu sériu, hlavne nech si drží svoje kvality. A ten soundtrack!!! ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Twisted metal je již zapomenutá videoherní série, která naposled zářila v dobách PS3. Byla to jednoduchá, závodně akční hra, kde ozbrojená auta, bojují s jinými ozbrojenými auty. Na této premise se dá vybudovat zábavná akční podívaná ale zde se tvůrci rozhodli jinak. Udělali odlehčené postapo ... kde se nic neděje. Postavy chodí/jezdí z místa na místo, kde potkávají jiné bizarní postavy, které je většinou chtějí zabít. Původní hru to připomene v pár mizerně udělaných akčních honičkách. Šílená nuda. ()

Reklama

majo0007 

všechny recenze uživatele

Všetci grázli a svine v seriáli sú beloši. Agent Stone, starostka Raven, sekta s Kazateľom, dokonca aj Sweet Tooth nie je žiadny anjelik... kurz súčasnej doby. S prižmúreným okom má niečo s PS hrou spoločné akurát E10, ináč je to priemerné postapo s odfláknutou story a CGI. Taký deravý Twisted Ementál. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

hru neznám a její seriálové adaptaci se da vytknout spousta věcí počínaje nevyužitým a lacině vypadajícím postapo světem a slabými efekty konče, ale já se slušně bavil prakticky celou dobu. Televizní a hlavně nízkorozpočtový původ Twisted metal sice nezapře a Anthony Mackie opravdu není tím kdo by měl táhnout show (navíc komediálně laděnou), ale celkem pochybuji, že tahle série měla nějaké vyšší ambice. Nejlepší postava jednoznačně Sweet Tooth a je docela škoda, že tu nemá víc prostoru...70% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„MLÍKAŘI NEUMÍRAJÍ STÁŘÍM… ALE KDYŽ DORUČÍM TUHLE ZÁSILKU… “  Tak mohl to bejt lepší „twist“. Né, že né… Občas je to trochu přepálený (jakože cool…), naštěstí brzy poznaj, že jen tohle by nefungovalo. Příběh odsejpá, jde o akci a krev. Takovej „Ash vs. Evil Dead“, jen z Mad Maxovskýho světa. Je to fajn, - taková píčovina... ale nevím, jestli ty 4*… Ale co, seru na to, páč se na pokračování těším!  /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Seriál je založen na stejnojmenné videoherní sérii pro Playstation. 2.) „Klauna“ Sweet Tootha ztvárnil wrestler Joe Seanoa a namluvi – stejně jako ve videohrách, Will Arnett. 3.) Série měla 400 mil. zhlédnutí za první víkend. 4.) Thx za titule „Jan Váňa“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  **  AKCE  **  NAPĚTÍ  * ()

Galerie (70)

Zajímavosti (17)

  • Sweet Tooth (Samoa Joe) vypadá stejně jako ve hře „Twisted Metal: Black“, ale v jednu chvíli nosí oblek podobný svému charakterovému profilu ze hry „Twisted Metal 3“. (mikki089)
  • Sekvence směrů, kterou John (Anthony Mackie) vyřkne při restartování vozidla Evelin (L1, R1, nahoru dolů vlevo vpravo vpravo vlevo dolů nahoru), byla kódem God Mode ve hře „Twisted Metal 2“. (mikki089)
  • Když John (Anthony Mackie) utíká po nákupním centru, jedna část sutin, která mu proletí přes přední sklo auta, je originální hra „Twisted Metal“. (mikki089)

Reklama

Reklama