Ultraviolet

Armádní laboratoře objevily dosud neznámý virus a snažily se ho upravit, aby pomohl stvořit rychlejší a silnější vojáky. Vznikl kmen HGV, experiment se však vymkl kontrole, když virus zmutoval a rozšířil se v extrémně nakažlivé formě. Svět zasáhla epidemie, která ho navždy změnila. Lidé se přestali bát terorismu a začali se bát choroby, která sice nakaženým dala nadlidskou rychlost a sílu, současně však byla stoprocentně smrtelná. Zdravotnický systém získával stále větší pravomoci, až se nakonec zmocnil vlády a proměnil ji v nelítostnou diktaturu. Nemocní byli shromažďováni v koncentračních táborech a později likvidováni na příkaz šéfa všemocného militantního lékařského systému, vicekardinála Ferdinanda Daxuse. Mladá Violet žila spokojeně s manželem a těšila se na narození prvního dítěte. O všechno však přišla, když se nakazila a stala se cílem experimentů, které měly najít lék. Podařilo se jí uniknout. Založila hnutí odporu a z Violet je nelítostný vražedný stroj, jehož jediným cílem je boj proti Daxusovi a jeho organizaci. Rozhodne se postavit všemocnému nepříteli i bývalým spojencům, překazit plán a zachránit celý svět. (TV Nova)

Redix odpad!

Milla Jovovich potvrdila o jak podprůměrnou herečku se jedná. Scénář snad psal Uwe Boll. Naprostá píčovina a divím se že to není v nejhorších filmech. ()

My.KE

První film, který jsem viděl ve vysokém rozlišení kde mě braly spíše efekty, Milla Jovovich a vše co k HD patří něž příběh. ()

Torgal

Čo mi z tohto filmu utkvelo v pamäti: 1, Triky, ktoré sa kvalitou približujú k tým najlepším herným peckám roku 1998. Ak za tieto "vizuálne efekty" niekto zaplatil viac ako 5000 dolárov, tak sa môže právom cítiť podvedený. Niečo tak hnusné sa len tak ľahko nevidí, tie helikoptéri ma budú v snoch strašiť ešte dlho. Nechápem ako to niekto mohol schváliť. 2, Súboje, ktoré neustále opakujú tú istú schému: Milla niekam príde, čaká tam na ňu nastúpená asi päťdesiatka maskovaných strážnikov, ktorých následne efektne rozstrieľa/rozseká mečom. Hlavným problémom je, že týchto scén je tu strašne veľa, a všetky vyzerajú rovnako, takže sa veľmi rýchlo omrzia. Nič viac v tom filme nie je - scenár je zmätený blábol a na nič iné okrem neustálej repetetívnej akcie s hnusným vizuálom nie je čas. 2+/10 ()

Viky.05

Po dobře natočenem Equilibrium, je tento film naprostym zklamáním. Wimmer tentokrate šlapl vedle...o hodně vedle. Naprosta nuda korunovana lacinimi triky, špatnou kamerou a scenařem. A nezachranila to ani Milla v sexy oblečku se kterou to jde od Pateho elementu s kopce. 1* za napad. ()

Kissak

Pro někoho odpad, ale já se bavil a tenhle film s nádechem Matrixu, Equilibria a podobných sice lepších filmů se mě svým provedením líbil. Milla Jovovitch je skvělá což dokazuje i v Resident Evil 1 až 4 a postavit na jejím výkonu celý film je v pohodě. Zvládá to s přehledem a jen díky ní dávám ty 4 hvězdičky. ()

Mandalorian

Takže: Staženo, shlédnuto a smazáno. Milla Jovovich je kočka a jen kvůli ní jsem ten film dokoukal. Další plus je, že jsem celou dobu netušil, jak to dopadne. Za Millu a neočekávaný konec dvěhvězdy. Ale jinak: Slabý (slušně řečeno) scénář, příběh na h..vno, děj na p..ču a střídání zk..rvených laciných efektů a velmi neotesanýho zkoušení hrát na city. Za to budiž režisérovi přáno hodně úspěchů, protože to bude mít s takovouhle tvorbou do h..jzlu těžký. Ještě se celkem vyvedl poslední souboj s ohnivými meči. Ale na 3 * to není. To bych nebyl objektivní. 44% - 2*. Víc ani h..vno. PS: Miluju tečky. Bez nich by byl asi můj profil smazanej :-D :-D ()

PenaPP

Milla Jovovich a William Fichtner se sice snažili, ale tenhle film má bohužel velmi nevyužitý potenciál. Velkou část filmu jsem vlastně ani vůbec nevěděl, o co jde. Na rozdíl od mnoha jiných filmů bych byl u tohoto rád za pořádný remake. ()

Pekisan

Nie je to horsie ako vacsina filmov Resident Evil serie s Millou Jovovich, lenze je to o dost nepochopitelnejsie a zmatocne. V celku to nedava ziaden zmysel. Nech uz sa pozriem na zapletku (postupom filmu sa zda, ze striedavo vymru mutanti/ludia/deti/Milla), super Milline schopnosti (5 minut uhyba gulkam, hned na to ma problem dostat sa k decku stojacemu meter od nej) az po zaver (mega zvrat, ktory kazdy pochytil minimalne od uvodu a ...absolutne netusim kto vlastne vyhral/koho zachranili). Celkovo to podla mna zabija velke mnozstvo pokusov o prekvapive twisty ako aj dost velke mnozstvo teplych citovych kecov vzhladom na jasny akcny komixovy zaner. Plusom je jednoznacne graficke mentalne orgie a Milla v obtahuvackach (este viac bez nich). Ale ked uz, tak radsej Sin City. ()

papaguy

Komiksové, náckovské a upíří inspirace aneb Kurt Wimmer sobě. Kdyby měla Milla trochu zpevněné svaly na břiše, které pořád ve filmu vyvaluje, bylo by to na dvě hvězdy. Takhle, bohužel, musí stačit jedna. Hlavní potíž mi nepřijde ani tak v komentářích často zmiňované vykrádání, ale spíš nezvládnutá sebeparodující vyhypovanost. S jiným přístupem to mohlo být supr. Takhle to je supr slabota. Ale někomu ta zasněná přestylizovaná komiksovost udělá možná radost a přimhouří nad scénářem, choreografií a výkony herců obě oči. ()

radagast odpad!

V pripade, ze by tam ako zvukovu kulisu dosadili divacke publikum, ktore by sa smialo pri kazdej z tych debilnych scen, by som ohodnotil aj za 3-4*. Takto som fakt nevedel ci je to myslene vazne, alebo si z nas iba Wimmer robi ... ()

Candyman

Trailer byl opravdu skvělý, nalákal mě, ale takovou pípovinu jsem fakt nečekal. Kravina po všech stránkách. A vizuální efekty jsou fakticky smutné. ()

Trisstes

je to druhé Equilibrium...ale bez emočnej stránky...takže úplná blbosť...režisér vykráda sám seba...a k tomu to ešte poriadne pizdí... ()

Karmin

u všech bohů, to je ale hovadina! Tenhle komentář píšu, zatímco mi tady stále běží ta...co to vlastně je?..ten počin. Zatím nejhorší jsou ucourané dialogové scény, jejichž věty a slova někdo nazdařbůh proházel poté, co je Wimmer napsal, takže nedávají skoro žádný smysl (navíc musím trpět při českém dabingu). Proč tomu dávám vůbec alespoň 1 hvězdičku? Jednak proto, že i přes všechnu sračkovitost v tom filmu je hrozně moc originálních nápadů! Návrhy interiérů, zbraní, vojáků, telefonů nebo kreditek, to všechno je vlastně úžasné. Druhak za (jen některé!) bojové scény a souboje ve stylu GunKata, na které se přeci jen hezky kouká a škoda, že se neobjevily v jiném filmu. Jo a hudba Klause Badelta je taky hezká. ()

Lorge

Křiklavě barevné, rychlé a akční. Proč ale většina akce probíhá za naprosté tmy pouhým blikáním baterek, nebo (v případě "velkolepého" finále) za naprosté tmy se dvěma plameny :( ()

Colour

Samotný námet nie je na zahodenie, ale spracovanie bolo strašné. Napríklad oproti filmu Ja, robot (2004) vyzerajú efekty ako z minulého storočia. Skutočne to nie je tv film? Vyzeralo to skôr ako počítačová hra. Efekty boli zúfalé, bojové scény podpriemerné, naháňačky ešte horšie, napätie žiadne. Pokiaľ viem, práve na tomto stoja akčné sci-fi. Milla Jovovich bola dobrá, nechápem, prečo sa na toto dala. 1,5* ()

Všichni chtějí Arnolda

Všichni chtějí Arnolda