Do hlubiny

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
  • Beky

...tak tohle jsem normálně nedokoukal!!..chybí mi asi 20min. a pořád nevim jestli se mi chce k tomu vracet, myslim že moje hodnocení to zásadně neovlivní, jedině snad kdyby se to změnilo v péčko s nádhernejma babama, ale to se určitě nestane:(!! Ve skutečnosti filmu nelze nic vytknout, tedy po stránce zpracování samozřejmě, pohodovka!! Jenomže strašně nudí, nic se neděje, nebo děje ale mě to nezajímá...všeobecně nemám vodu moc rád, bojim se že se utopim, možná je to taky tim!!...ale tady bylo krásné prostředí, krásní lidé, spousta drog...člověk by čekal spoustu zábavy!! Bohužel se tak nestane a pak se klidně může stát, že se vám chce spát:) a vy to nedokoukáte!!..čistých 40%!! Jednou větou: To že nedokoukám film, se mi často nestává...a to něco dokazuje, třeba jeho nevalnou kvalitu!!(1.1.2008)

• dobytek

Souhlasim s kolegou Enšpíglem. V tomto filmu stojí za pohled akorát Jessica Kalba. A za poslech stojí ještě písnička Time of our lives od PVD. Jinak je to o hovně. Já jsem to ani nedokoukal. Pokud nejste Michal Kolesa a nehodnotíte kvalitu filmu podle množství záběrů na plavající ženy, tak od toho dejte ruce pryč.(23.6.2011)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $18,801,234Tržby Celosvetovo $44,434,439║ Dobrodružné filmy v posledných rokoch dopadajú dosť nevýrazné, nemajú už čo ponúknuť, za každým sa odohrá podobný prevarený príbeh, kde nie je ani najmenší závan originality. Herci si tu svoje úlohy len nezáživné s drsnáckymi výzormi odbijú a tým všetko hasne, akcia, napätia, všetko je na jedno kopyto povrchné ako samostatný záver filmu, ktorý sa snaží byť nadupane zbesilo akčný ale keď to nejde tak to nejde. Zamrazí aj nevyužitie Jessici Alby premávajúcej sa v plavkách. /40%/(14.12.2008)

Tady mě zas zlobí to hodnocení. Je to sice neuvěřitelné vyžírání některých filmů a klišé, ale zpracování mi přijde velice povedené. Zápletka sice zhovadělá, stejně jako scénář, ale odehrávalo se to v podmořském světě, a z tohoto prostředí mám filmy velice rád. Moře bylo krásně znázorněné a i kvůli tomu odpouštím dost hrubek, především v tom scénáři. Duo Walker - Alba moc nemusím, ale tady se k sobě pěkně hodili. 75%(7.8.2011)

Na tento film jsem se těšil, protože se odehrává pod vodou a to ja mám rád ale rovnou se přiznám, že jsem od toho nic nečekal a ještě, že jsem tak udělal. Film má úžasně sympatické obsazení. Paul Walker je sympaťák ale že by mně jeho výkon nějak uchvátil to tedy rozhodně ne. Ashley Scott je krásná a Jessica Alba no ta je prostě dokonalá. Bez jakýchkoliv debat mně určitě zaujal scénář, který je velmi zajímavý a originální. Podmořské záběry jsou vskutku velmi dobře natočeny. Je to taková letní oddychovka při které si člověk opravdu odpočine, nemusí přemýšlet a především ho na dvě hodiny zabaví. Pro mně osobně jsou to spíše 3,5* a je třeba možné, že až to uvidím po druhé, tak s hodnocením půjdu na čisté 4*.(9.6.2007)

• - Sam, Amanda, Jared a Bryce se potápí na nádech nad vrakem lodi. Kluci se pod vodou ze srandy perou a Jaredovi spadnou hodinky na dno. V několika dalších záběrech se pak pravidelně hodinky objevují a mizí Jaredovi z ruky.

• - Podle filmové GPS se vrak nachází na souřadnicích 24° 58' 250' severní šířky a 77° 18' 596' zeměpisné délky, což odpovídá poloze menšího ostrůvku poblíž Baham. (Mr.Hudson)

• - Jedná se o první film, který byl produkován a vydán studiem Metro-Goldwyn-Mayer pod záštitou Sony. (Mr.Hudson)