Do hlubiny

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
  • Gilmour93

Přílíš dlouhá azurová nuda. Potápění krásných lidí v krásném modrém moři, kolagenem opíchané rty bronzové Jessicy zdouvající se pod mořskou hladinou a už poněkolikáté sterilní herectví Walkera. Na druhou stranu chápu, že kdyby ty dva čistě hypoteticky v rolích nahradily Anna Magnani a Peter Lorre, tak to spousta lidí nedocení.. Josh Brolin má smůlu, že nemohl účinkovat v Záhadě hlavolamu. Kvůli vlasům by mu zcela určitě neutekla role Mažňáka..(5.4.2009)

• dobytek

Souhlasim s kolegou Enšpíglem. V tomto filmu stojí za pohled akorát Jessica Kalba. A za poslech stojí ještě písnička Time of our lives od PVD. Jinak je to o hovně. Já jsem to ani nedokoukal. Pokud nejste Michal Kolesa a nehodnotíte kvalitu filmu podle množství záběrů na plavající ženy, tak od toho dejte ruce pryč.(23.6.2011)

• Malarkey

Někdo hodnotí film podle kvalit příběhové, zpracování a tak dále. Ta druhá skupina čumí na tu holku, která si s divákem u televize jednoduše pohrává. Jenže to je v tom ten problém, že autoři počítali s tím, že ona bude stačit a na další věci se nezaobírali. Jessica Alba není dobrá herečka. Ne že bych ji neměl rád, ale spíš využívá svůj zevnějšek k tomu, aby mohla točit ve vydařených filmech. Tenhle příběhově připomíná pád do propasti, možná ještě větší než je na Českém území Macocha. Film, který mě tak naštval jeho blbostí, až jsem z toho poté zblbnul taky. Já každopádně vím, že se na to znovu nekouknu a ty, ač krásné vnady, mi za to nestojí. --- Odešel jsi z práce? - Vyhodili mě... Ale s tím jsem počítal.(16.9.2007)

• jojinecko

Film mi nielen prostredím Bahám, krimi zápletkou (aj keď nie podmorskou), ale aj svojim spracovaním pripomenul After the Sunset...Čiže jednoduché, mierne stupidné, s krásnymi zábermi prírody, v tomto prípade podmorského sveta. Jessica Alba je asi taká dobrá herečka, ako ja som dobrý kozmonaut, možno aj preto vždy vo filmoch povie tak päť viet a radšej sa len tak pretŕča...Aspoň sa dá na ňu pozerať a to sa dá zovšeobecniť v podstate na celý film...Mierne podpriemerné, čiže 2,5/5(1.2.2006)

703. hodnocený film: Pro mě tohle bylo opravdu veliké překvapení, protože, ač (co si budeme povídat), tak Jessica Alba ani Paul Walker nepatří mezi herecké hvězdy, ale zejména kvůli kráce Jessicy, je tak hodně obsazovaná, až to vlastně vypadá, jako by patřila mezi herecké etalony. Film mě tedy dostal hlavně tím, že poskytl hodně dobrý příběh a navíc dost dobrou akci. Navíc kráskami se opravdu snímek jenom hemžil. Co mi ale přišlo přehnané, tak že kousek od potopeného vraku z 18. století se nachází spadlé letadlo s tunami koksu. Asi chtěli tvůrci sfouknout dva příběhy najednou a neměli moc financí (Jessica si určit vzala za roli ranec $). 4* jsou fakt maximem a pro mě bude tenhle film fakt velkým překvápkem. 4*(4.4.2009)

• - Ve scéně na letišti, kdy Bryce (Scott Caan) svým přátelům představuje Amandu (Ashley Scott), vyjde na pozadí ze skleněných dveří stejná žena dlouhými hnědými vlasy a černou taškou na levém rameni. (DivX)

• - Natáčelo se na Floridě, na Bahamách a Kajmanských ostrovech. (Cheeker)

• - Když Jared (Paul Walker) s Brycem (Scott Caan) jezdí na skůtrech, projedou kolem výletní lodi. Avšak v dalším záběru výletní loď prostě zmizí. (Zdroj: ČSFD.cz)