Do hlubiny

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans
  • Elfias Dóže

Povrchní, pod třpytivým pozlátkem - to jest vypracovanými bicepsy, tricepsy (a bůhví čím ještě, v kulturistice se nevyznám) Paula Walkera, v bikinách se po celou stopáž promenádující a na obdiv svůj sex-appeal dávající Jessicou Albou a podmořskými záběry bahamských vod - se skrývá vágní obsah s bandou primitivů v hlavních rolích (Amanda!!!), chvíli dobrodružství ve stylu hledačů pirátských pokladů, posléze thriller s drogovou zápletkou mnohokrát variovanou... Vpravdě nejednoznačné, snímek hledající si své místo pod sluncem, osobně jsem si odnesl jen to, že láska je nad všechny poklady světa, což už bylo nejednou v Hollywoodu řečeno, a bez pochyb lépe... Konečné resumé: plytká blbůstka, které si svého diváka asi najde, já jim ovšem nejsem a pochybuji, zda jsem jim někdy byl, to jen když se zde odkazuje na to, že "Into the Blue" je filmem primárně určeným teenagerům... 25%(8.1.2014)

703. hodnocený film: Pro mě tohle bylo opravdu veliké překvapení, protože, ač (co si budeme povídat), tak Jessica Alba ani Paul Walker nepatří mezi herecké hvězdy, ale zejména kvůli kráce Jessicy, je tak hodně obsazovaná, až to vlastně vypadá, jako by patřila mezi herecké etalony. Film mě tedy dostal hlavně tím, že poskytl hodně dobrý příběh a navíc dost dobrou akci. Navíc kráskami se opravdu snímek jenom hemžil. Co mi ale přišlo přehnané, tak že kousek od potopeného vraku z 18. století se nachází spadlé letadlo s tunami koksu. Asi chtěli tvůrci sfouknout dva příběhy najednou a neměli moc financí (Jessica si určit vzala za roli ranec $). 4* jsou fakt maximem a pro mě bude tenhle film fakt velkým překvápkem. 4*(4.4.2009)

• dopita

Klasickej líbivej a povrchní film, kterej útočí na první signální. Jenže tak okatě, že místo aby to člověk akceptoval a bavil se, tak je spíš votrávenej. Scénář neslanej nemastnej a režie Johna Stockwella ničím vyjmečná a absolutně bez invence. K tomu v hlavních rolích krasavci a krasavice který nejenže neuměj hrát (ostatně ani nemaj co), ale nemaj ani žádný charisma. Takže zbejvá jen krásný prostředí a pěkný žraloci, což je málo.(5.4.2009)

• Figusek

Tenhle film je natočenej tak brutálně amatérsky, že to nespasí ani vymazlený tělo Albové... I přes to je to to jediný, co se dá hodnotit kladně, pač kdyby ten film byl hranej třeba v lese či na skalách, neměli by ji diváci v plavkách a to by byl asi větší průser! Takže jedna hvězda za plavky, druhá za Walkera (odpočívej v pokoji). 40%(24.9.2018)

Klasická TV podívaná. Český dabing jako vždy, prostředí velice hezké, stejně tak i sympatické obsazení, ale všechno je tak nějak čitelné a prostě tradiční. Joshi Brolinovi by jste s jeho zevnějškem nevěřili ani nos mezi očima, natož to jak rozdává čokoládové dukáty dětem :o) prostě tradiční podívaná. Některé záběry v moři jsou moc pěkné, a docela tiše závidím.(4.4.2009)

• - Podle filmové GPS se vrak nachází na souřadnicích 24° 58' 250' severní šířky a 77° 18' 596' zeměpisné délky, což odpovídá poloze menšího ostrůvku poblíž Baham. (Mr.Hudson)

• - Když Jared (Paul Walker) s Brycem (Scott Caan) jezdí na skůtrech, projedou kolem výletní lodi. Avšak v dalším záběru výletní loď prostě zmizí. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Sam, Amanda, Jared a Bryce se potápí na nádech nad vrakem lodi. Kluci se pod vodou ze srandy perou a Jaredovi spadnou hodinky na dno. V několika dalších záběrech se pak pravidelně hodinky objevují a mizí Jaredovi z ruky. (Zdroj: ČSFD.cz)