Do hlubiny

Scénografie:

Maia Javan

Kostýmy:

Leesa Evans

Prvoplánový film, který se imho zaměřuje spíše na mladé. Jelikož je to naprosto na(pře)syceno podmořskými záběry (neříkám, že to nelahodí oku, ale to je právě ten a jediný záměr) a mladými hezkými lidmi. Napětí je tam, co by se za nehet vešlo, ale kolem a kolem to má drive a utíkáto ke konci bez sebenčího zádrhelu (prostě to je na bezmyšlenkovité koukání ideální).(4.9.2009)

• zdenny

Celkem hovadina, o níž obsah je daleko lepší filmu. Sexy holky jsou sexy holky, ale pokud je scénář na nic, tak to nevytáhne fakt nikdo. Závěr filmu byl tak přetáhnutý, že mě fakt nezajímalo, jak to skončí. Spíš by se dalo říct, že film je reklamou na krásy Karibiku. V HD je to moře opravdu nádherné.(23.6.2011)

• Thomick

"A vy? Vy máte potápěčskou licenci? - Heleďte, já jsem právník..." :-D --- Zaplaťpánbů za Jessicu, jinak bych od obrazovky po chvíli utekl. Into the Blue má zkrátka jediné štěstí, že jeho druhá půlka celkem příjemně odsejpá, jinak by jeho konto zatížil další "odpad!". Ve vodě hybernující Paul Walker mi totiž vskutku neučaroval, stejně jako čelní náraz do Nissana v nemalé rychlosti a bez jakýchkoliv následků (ti tři pak byli opravdu roztomilí, jak tam seděli, jako by se nechumelilo), Jaredova všudypřítomná sušička (nebo snad voda v Atlantském oceánu není mokrá?) a další logické džuzny. Spoléhání se na to, že to "zadek Jessicy nějak uhraje", bylo až zoufale průhledné a jen zpola funkční. Ohraný scénář bez režisérovy pořádné invence pak nezafungoval pro jistotu vůbec.(28.6.2009)

Zpočátku jsem měl pocit, že se dívám na jeden z dokumentů z produkce National Geographic o podmořském zkoumání. Záběry pod vodou jsou pěkné a krásně natočené. Vzhledem k tomu, že je to ale film, je úvod až příliš dlouhý. Děj se rozbíhá relativně pozdě a opravdu něco se začíná dít až ve druhé polovině. Jessica Alba je sice atraktivní ženská a dobře se na ní dívá, ale herečka to zrovna není. Podtrženo sečteno - podmořské dobrodružství, které ani nenadchne, ale ani neublíží.(3.10.2008)

• ilemas

Hloupý,naivní, oddechový film, který byl natočen jen kvůli krásným tělům Jessicy Alby a Paula Walkera. Dost velká nuda, kde se díváte jen na podmořské záběry a krásné tělo J.Alby, když ne v plavkách tak alespoň v kalhotkách. A že je na co koukat, Nebýt jí, asi bych se přestal dívat hned v prvních minutách, po druhé se to vidět nedá.(6.1.2014)

• - Sony Pictures digitálne upravila filmový trailer a Jessica Alba (Sam) tak prišla k bikinám, ktoré toho zakrývajú trochu viac. (Methodix)

• - Jared (Paul Walker) nosí ve filmu hodinky Hamilton Khaki Navy. (Roland Sands)

• - Jedná se o první film, který byl produkován a vydán studiem Metro-Goldwyn-Mayer pod záštitou Sony. (Mr.Hudson)