Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matouš se snaží po minulých eskapádách se správcem dohodnout na příměří. Ten naoko souhlasí, ale jakmile přijde příležitost, ihned ho před Adamem zase očerní. A Matoušovi už začíná docházet trpělivost. Naštěstí mu pomůže Eleonora, mladší sestra Damiana a důvěrnice Frederiky. Do správce vpraví tinkturu, které ho zmámí natolik, že se na veřejnosti ztrapní tak, že bude ještě prosit o odpuštění. Jejich spojenectví je natolik silné, že Matouš poodhalí před sestrou Damiána mizení jejího bratra. Povede se jim ale správce jednou pro vždy vytrestat? Damián se mezitím snaží přijít na kloub záhadě, proč se neustále objevuje v blízkosti Elišky. S Kateřinou přemýšlejí, jestli mezi nimi náhodou nejsou příbuzenské kořeny. Jenže rodinný strom Elišky v určitém roce končí. Nejspíš nějaký farář přestal v té době dělat záznamy. A Damián ví, že to má lehké řešení. Ve své době si na něho došlápne a záznamy se objeví. Je tedy Eliška s Damiánem krví spřízněna či nikoliv? Holky v Marmelišce hledají ideálního představitele Dědy Rakytníka, reklamní postavy, která má přilákat matky k nové řadě marmelád. Ale najít toho správného, moudrého, zkušeného a zároveň vtipného dědu je nad jejich síly. Tak trochu omylem se do toho zamotá Tomáš, který jim chce pomoci a v přestrojení boduje… Nejen u štábu, ale u Jolany, která se k Dědovi Rakytníkovi chová lépe než k němu samotnému. Že by tohle byla Tomášova příležitost? Podaří se mu v přestrojení dostat Jolaně pod kůži? (TV Prima)

(více)

Recenze (29)

silv_r odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už jsem si začínal říkat, že jsem na Elišku a Damiána příliš tvrdej a že možná fakt jen zbytečně hejtim Emmu... Ale ne. Další díl, další bizár. Damián je skrytě šachovým velmistrem, který najde mat ve 3 tazích (mimochodem, tvůrci v jednom záběru měli figurky v efektivně nemožné pozici, nicméně uznávám, šachy jsou těžké. Proto je Damián takovej génius žejo!!!). Avšak, jak je známo, také nefunkční hodiny ukazují občas správný čas. Emma sice nepozná bratra svého snoubence v paruce ani jeho hlas, nicméně to dá přece rozum, když nosí brýle, které v sobě nemají sklo. Nejsilnější moment epizody je však jednoznačně zpajcovaný Šteindler ječící: "Potřebuji trochu rozkoše holubičko!" Plus, mám další teorii: režisér je parukofil. Jejich četnost je totiž každým dílem vyšší a vyšší, že jiné vysvětlení neexistuje. Co ale cením je fráze "plus mínus autobus", což zcela nepochybně musí být   referencí na masivní matematickou legendu YouTubu Marka Valáška, bez kterého bych matikou neprošel. Ale nejspíš jen dávám scénáři víc času a smyslu než samotný scénárista. ()

Alfréda odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsem viděla všechny čtyři díly, snad mne to podle Kamila Fily opravňuje dát tomu odpad. Čtvrtý díl je dosud ten nejhorší - maskované postavy ve špatně padnoucích parukách mění hlas a nikdo je díky tomu nepozná, děda Rakytník vypadá jako bezďák v bekovce, kterou našel ležet někde u popelnic, a Emma se tváří a mluví pořád stejně, ať už vstává, pracuje, padá k zemi nebo do ní praští blesk. Kdyby hrála v pornu, bude se tvářit stejně i tam - a všem u toho bude trousit své sarkastické, rádoby vtipné komentáře. ()

Reklama

Aeres odpad!

všechny recenze uživatele

No jasně, DavidHolub. Já bych tomu dal klidně 100 %. Ale to by to nesměla být sračka. A protože je česká kinematografie dlouhodobě meme, mám na ni proto zakázáno koukat, nebo smím vyjadřovat jen souhlasné reakce a nedávat najevo, že se mi směřování konzumní zábavy nelíbí? Víš co? Poser se. Na příští díl se podívám zase, protože podobné scénář ipsum a neherecké přehrávání je moje guilty pleasure. ()

SZYslak 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže, už to začalo, nějaký Kaufland reklam na začátek, dobře trefená cílovka. Eliška se připravuje na casting gauči, babka si vcucla vyhřezlou dělohu do vysavače, přiběhl týpek z Ulice, co vypadá trochu jako Dexter. Skončil casting, Emma si utírá smetanu z obličeje a začíná vymýšlet rakytníkovou kampaň pro OnlyFans, Damián má amnézii a chová se zmateně. Dana Fyflová říká, že je to součástí jeho teraPyje. Ale teď pozor, Emma smetana aka ELiška se chce vykašlat na socky (řečeno doslova), souhlasím s ní všemi deseti (pozn. redakce). Vše mlčky pozoruje Michaela Kuklová. Babička kuje železo a chce sbalit Damiána. Michalka Kuklová šla na pivo do hospody a zve někoho na konkurz do salonu Playgirls. Hostinský chce schovat porci i pro Jolandu, že se má prý stavit. A jéje, to sem se bála. Šok dne, objevil se Mylan Šandlejr a k tomu, bobišek, vede nějaké teplé řeči s přáteli z kláštera sodomitů a nastavuje jim biskupa. Babka hraje svlíkací šachy s Damiánem. Eliška to přehnala s fetem a Damik ji odnáší do postýlky (záwist jak cyp). Marta Jandová, to nééééééééééééééééééé, fujtajbl. Levák Bob v ženském provedení - Anežka Rusovofovová. Furt to skáče z minulosti do budoucnosti. Děcka, já tomu nerozumím :-( Elišce se stýská po koprovce a odchází čekat na panská WC do kabinky. Michalka stále v hospodě, už nepije pivo, ale klopí panáky. Kam se hrabe Dáda. Babka po nevydařené partii šachu balí Damiána na LEČO. Šandlejr si hraje s kamením. Došly mi drogy, pokračování příště :-/ P.S. Jiří X Doležal se předávkoval rakytníkovou pomazánkou. ()

Xeelee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vražedný vysavač útočí! Začíná tu dějová linka se vzpourou strojů, kdy se elektrospotřebiče začnou svévolně zapínat a útočit na lidi! Navíc už tu začíná romantika, i ta vedlejší s dědou Rakytníkem a začíná to připomínat normální tuctovou romancí. Až na ty dějové zvraty, co nedávají smysl. Nikomu nepřijde podezřelé, že po baráku lítá opravář, který má řešit sklep, děda mění hlas a není jí to divné. Těm kecům babičky, kterými kamufluje pravdu, by taky nikdo příčetný nevěřil (už delší dobu). Ale neuvěřitelnost tohodle typu je pro podobné seriály normální. Až na ten vysavač a vypravěče už to je v podstatě standardní díl nekonečného seriálu, jen je oproti ostatním není ze života, ale klasicky romantický. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama