Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Matouš se snaží po minulých eskapádách se správcem dohodnout na příměří. Ten naoko souhlasí, ale jakmile přijde příležitost, ihned ho před Adamem zase očerní. A Matoušovi už začíná docházet trpělivost. Naštěstí mu pomůže Eleonora, mladší sestra Damiana a důvěrnice Frederiky. Do správce vpraví tinkturu, které ho zmámí natolik, že se na veřejnosti ztrapní tak, že bude ještě prosit o odpuštění. Jejich spojenectví je natolik silné, že Matouš poodhalí před sestrou Damiána mizení jejího bratra. Povede se jim ale správce jednou pro vždy vytrestat? Damián se mezitím snaží přijít na kloub záhadě, proč se neustále objevuje v blízkosti Elišky. S Kateřinou přemýšlejí, jestli mezi nimi náhodou nejsou příbuzenské kořeny. Jenže rodinný strom Elišky v určitém roce končí. Nejspíš nějaký farář přestal v té době dělat záznamy. A Damián ví, že to má lehké řešení. Ve své době si na něho došlápne a záznamy se objeví. Je tedy Eliška s Damiánem krví spřízněna či nikoliv? Holky v Marmelišce hledají ideálního představitele Dědy Rakytníka, reklamní postavy, která má přilákat matky k nové řadě marmelád. Ale najít toho správného, moudrého, zkušeného a zároveň vtipného dědu je nad jejich síly. Tak trochu omylem se do toho zamotá Tomáš, který jim chce pomoci a v přestrojení boduje… Nejen u štábu, ale u Jolany, která se k Dědovi Rakytníkovi chová lépe než k němu samotnému. Že by tohle byla Tomášova příležitost? Podaří se mu v přestrojení dostat Jolaně pod kůži? (TV Prima)

(více)

Recenze (27)

Xeelee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vražedný vysavač útočí! Začíná tu dějová linka se vzpourou strojů, kdy se elektrospotřebiče začnou svévolně zapínat a útočit na lidi! Navíc už tu začíná romantika, i ta vedlejší s dědou Rakytníkem a začíná to připomínat normální tuctovou romancí. Až na ty dějové zvraty, co nedávají smysl. Nikomu nepřijde podezřelé, že po baráku lítá opravář, který má řešit sklep, děda mění hlas a není jí to divné. Těm kecům babičky, kterými kamufluje pravdu, by taky nikdo příčetný nevěřil (už delší dobu). Ale neuvěřitelnost tohodle typu je pro podobné seriály normální. Až na ten vysavač a vypravěče už to je v podstatě standardní díl nekonečného seriálu, jen je oproti ostatním není ze života, ale klasicky romantický. ()

tchempi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Správce sjetý lysohlávkami a gerontofilní mamina od marmelád, kterou rajcuje santaclausovský děda Rakytník. Komediálně-recesní jízda pokračuje. P.S. A nevážení „odpaďáci“, jděte do prdele. Kdyby se vám to fakt echtovalo, tak na to po prvním, druhém dílu zanevřete. Ale že tady furt exhibujete, vypovídá jen o tom, že na to vůbec nekoukáte a hejtujete to ze setrvačnosti. ()

Reklama

Fracek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A mě už to baví...  za 5. Ale Ema je vážně brutální omyl. To nebyl na tu postavu konkurz? I pod vlivem by jeden poznal, že si jen tak brblá pod fousy a emoce vyjadřuje kolebanim v pase v širokém rozkročení. No, co už fcil, ale kvůli tomu nezatratím celý seriál. Má pobavit a mě téma vyhovuje.A odpůrci tohoto žánru by asi měli hodnotit jinde, když tedy jsou intelektem výš. A neklesat na úroveň mě podobným. ()

Colomba666 odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aaaaaa, překvapivě opět odpad. Ale neee, je sympatické, že se ty nuly nenaučily během 4 epizod hrát, doufám, že budou pokračovat ve stejném duchu, neboť takový bizárek jen tak neuvidíme. Už se těším na Emmina selfíčka se zkroušeným výrazem nad hodnocením jejího životního epesrádes eňoňuňo seroše. Ani všichni marmellšáci a marmelišačky světa by to nezvládli lépe... Teď ale vážně, ten, kdo tuto pi*ovinu dotuje, má buď nasráno v kokosu, a nebo se už oběsil v motelu na D1. Pokud se to fakt někomu líbí, tak musí mít IQ vypnutého mrazáku, neboť tento sračkoidní potrat se nedá vstřebat žádným otvorem. ()

Alfréda odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jsem viděla všechny čtyři díly, snad mne to podle Kamila Fily opravňuje dát tomu odpad. Čtvrtý díl je dosud ten nejhorší - maskované postavy ve špatně padnoucích parukách mění hlas a nikdo je díky tomu nepozná, děda Rakytník vypadá jako bezďák v bekovce, kterou našel ležet někde u popelnic, a Emma se tváří a mluví pořád stejně, ať už vstává, pracuje, padá k zemi nebo do ní praští blesk. Kdyby hrála v pornu, bude se tvářit stejně i tam - a všem u toho bude trousit své sarkastické, rádoby vtipné komentáře. ()

Galerie (24)

Reklama

Reklama