Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Taťjana Medvecká přijala hlavní roli ve filmu renomovaného českého režiséra Petra Zelenky. Po slovní potyčce s Andreou však roli odmítne. Jiří se snaží situaci zachránit tím, že pro daný projekt nadchne jinou českou divu - Zlatu Adamovskou. Netuší, že tak mezi herečkami znovu zažehne plamen letité rivality. (prima+)

Recenze (8)

bourec 

všechny recenze uživatele

Vůbec mě to nebaví. A když si přečtu krátký obsah třetího dílu, tak se nápadně podobá prvnímu, a hlavně druhýmu dílu. Marta je moje nejmíň oblíbená herečka, takže nad dalším sledováním seriálu se stahují mračna. Myslím , že stominutovej film z rukou dobrýho rejžy by mohl být to pravý. Tohle je osmihodinové nic. 20%. ()

Anianna 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zdá se, že humor seriálu je založen na autentických postavách, které samy sebe parodují. Jo, dobrý. V této epizodě se ale vyrojilo tolik dějových linií, že se celá rozsypala. Pohřeb, podíl ve firmě, milostný i rodinný příběh mladičké asistentky, soukromý život agentky... Hlavní motiv, tedy výběr herečky pro nový Zelenkův film, měl potenciál, který mohl dát epizodě víc, kdyby se mu věnoval ten čas. Kvalitní komiku konverzační, situační a nevím, jakou ještě, Ze seriálu mám zatím pocit, že byl šit hodně rychlou jehlou a zřejmě se zařadí mezi ty lehce zapomenuté. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhý díl ještě horší než první. Vtip žádný, spousta sprostých slov z úst Issové (propána PROČ???), připomenutí Adamovské a Medvecké OK, ale žádný zázrak. Zelenka trapně stojí opodál, ani neví, proč tam vlastně je. Děsná kecačka, která zaujme snad jen děním kolem smrti šéfa agentury a snahy jeho manželky agentury se zbavit. Fakt bída. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oproti prvnímu dílu bohužel znatelný úbytek humoru. Pošťuchování mezi Medveckou a Adamovskou opět bez nějaké větší gradace, což je škoda, protože to celé mohlo klidně sklouznout do pořádné absurdně-komické roviny, což se ale nestalo. Uvidíme, jestli to bylo jen tou atmosférou toho, že se to točilo kolem pohřbu, nebo se tak budou ubírat i další díly. Některé zvraty jako milenka -> dcera nejsou bohužel zrovna nic moc originálního.  "Tak co ten film se Zelenskym? - Se Zelenkou..." ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama