• lesumir
  ****

  Nudnejsi zacatek? No a co? Film se pomalinku rozjizdel a na konci byl v plne rychlosti, tak jako auto, pomalinku se rozjizdi, akceleruje a uz to frci... Pro mne jeden z nejlepsich "automobilovych" filmu, jaky jsem kdy videl i tou skvelou kamerou. Jen nechapu originalni nazev, ten mi trosku unikl.(8.7.2007)

 • Turiec
  ***

  Kto má rád autá, zvuk motorov a preteky, určite si príde na svoje. Celkovo podpriemernú snímku zachraňuje vynikajúca kamera a strih. Režisér Louis-Pascal Couvelaire natočil viacero reklamných spotov pre veľké svetové automobilky. A je to na snímke vidieť. Film samotný by som hodnotil *1/2, ale vďaka kamere sa to vyšplhalo na ***.(26.7.2004)

 • Enšpígl
  *

  Tak tomuhle příběhu by neuvěřili ani ti, co na vánoce vysedávaj u okna a čekaj na ježíška. Jako ok, je to film a ten by neměl mít hranice, ale když ono se to tváří vážnejc než shadwellovi komentáře. Dianka super, do očí mý milovaný germánky bych se koukal nonstop, kdyby byla celej film v záběru jen ona, dal bych plnej počet hvězd, ale takhle je to hold hvězdičkovej úspornej balíček.(8.2.2014)

 • Ded@M@tes
  ***

  Francouzský závodní film, kde se jede vítězství za každou cenu. Největší hrdina Michel Vaillant se musí vypořádat se spiknutím rivalů a navíc si musí vybrat mezi vítěstvím a nebo rodinou. Rychlá auta a průměrní herci. ( Hodnocení: 5/10 )(25.5.2012)

 • Malarkey
  ***

  Film, kterých příliš není, a proto si minimálně tři hvězdičky zaslouží. Začátek je nabušený, ale potom to upadne do lehce zavánějící nudy a jediné co z toho chytne, tak akční závody, kterých je ale ve filmu dostatečné množství, a tak se za to rozhodně stojí podívat. Tak trochu bych to přirovnal k Formuli se Stallonem. Stejná podstata, jediné zajímavé na filmech jsou závody, a ty jsou opravdu supr. Na bouračky člověk vždycky rád kouká, a kdo tvrdí že ne, tak lže. Na plný plyn je taková jednohubka. Film, na který si vzpomenete, ale jen ohledně závodů. Proč taky ne. Ten film podle mě k ničemu jinému dělaný ani není.(15.11.2008)

 • - Natáčanie prebiehalo počas reálnych pretekov Le Mans v júni 2002. (MikaelSVK)

 • - Alternatívnymi názvami filmu boli aj 24 Hours, No Limit - The Story of Michel Vaillant či Need for Speed, čo je názov jednej z najznámejších závodných hier. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace