Zabijácká komedie, kde je bývalý policajt na stopě sériového vraha i starostovy sexy dcery! Kevin Kline stojí v čele hvězdného obsazení, kde najdeme Susan Sarandon, Mary Elizabeth Mastrantonio, Harveyho Keitela a Roda Steigera. (oficiální text distributora)

Aleee89

Tak jsem se vrhla na další film s Alanem Rickmanem, už mi ale docházejí nebo nejdou sehnat, takže to bude na delší dobu asi film poslední. Ano, dobrých herců je zde nepočítaně, ale snímek samotný stojí za starou belu. Děj je naprosto nudný a nicneříkající, nefunguje to ani jako krimi nebo thriller, ani jako komedie či parodie na detektivní filmy. Ono to nefunguje skoro vůbec. Je tu pár bizarních a zapamatovatelných scén, dobří herci, ale to je asi tak všechno. Chudák Rickman. Tak skvělý herec a tolik blbých filmů. ()

Martin741

Jediny poriadny film co som videl od O´Connora bol Tanec na konci leta 1998. Teraz este aj toto. Ale je to strasne slabe, urobit komediu z toho ze policajt je na stope vraha je podla mna scenaristicka bezradnost, rezisersky je to amaterizmus a film pravom skoncil v sivom, sedivom priemere. kevin Kline bol zbytocny . 30 % ()

Streeper

Neměl to být trhiller? Něco jako thriller jsem rozpoznala ke konci ale zbytek filmu mě nudil. Nebýt tak skvělých herců jako Alan Rickman, Kevin Kline a Susan Sarandon, tak to nedokoukám. Některé momenty, ale stojí za to, zasmála jsem se u nich, ale víc nic. ()

Juto

Nezvyčajné že film o sériovom vrahovi je ladený s humorom. Niektoré scény nedávajú zmysel. V celku je to fajn film. 6/10 ()

terunka003

Vtipné, napínavé, vražedné × poklidné, obyčejně relaxační. Odpočinkový film, u kterého jsem prostě po nedělním obědě po pár hodinách spánku stejně neusnula. Děj měl spád, občas proletěl i nějaký ten vtípek, romatika tam taky byla, nic náročného. ..nějak se nemůžu dokopat k pořádným filmům s titulkama.. ()

dANo

Na to, aké je tu herecké obsadenie, to je pekná vtákovina... Mix komédie a krimi thrilleru o hľadaní masového vraha? Možno to znie zaujímavo, ale v tomto prípade to nie je ani vtipné, ani napínavé. ()

H.Gordon

Docela zajímavá krimi/komedie se čtyřmi výbornými herci a to Alanem Rickmanem, Susan Sarandon, Kevinem Klinem a Harveyem Keitelim. Představuji si, že se na tento film podívám, když budu večer sama doma s vínem, když venku sněží :-). Je to příjemné koukání. Není to složitý film, ale i tak vás donutí chvíli přemýšlet. Není to nic velkolepého, ale klidně se na něj podívám častěji. U mě lepší Trojka ()

Rssa

Filmy Kevina Kline se dají rozdělit velice snadno. Ty dobré poznáte podle toho, že KK má knír. Tento není výjimkou, určitě neurazí a někoho určitě nadchne. 75 % ()

Zombi

Nechápu tady ta čtyřková hodnocení, ten film selhává po všech stránkách jako kriminálka o seriovém vrahovi a selhává i jako komedie, dokonce selhává i jako film s nabušenou hereckou sestavou, protože se tu všichni tak nějak mdle potácejí, kromě Rickmana, kterej je fajn, jenže mu scénář nedal žádné pořádné hlášky ani situace. Klíč podle kterého se vraždí je směšný, dopadení vraha také (bohužel ne zábavně směšné), motiv se nedozvíme, atmosféra není žádná, logika chování detektivního esa je blízká logice zmraženého burského oříšku a pár úsměvných skorohlášek dobrou komedii nedělá. ()

arcticsky

Jsou zde moji oblíbenci - Alan Rickman, Susan Sarandon a Harvey Keitel, Přesto podprůměr, podprůměr a ještě jednou nudný podprůměr! ()

helloween93

Myslím si, že s touto hereckou sestavou z toho šlo dostat víc. Přišlo mi tu málo prostoru hlavně pro Harveyho Keitela a pro S. Sarandon. Film sráží dolů scénář, který je místy opravdu wtf. ()

waska

Celkem příjemný krimifilm s komediálním nádechem a skvělým hereckým obsazením. Mary Elizabeth je mladá a krásná a Kevin Kline s Alanem Rickmanem jsou kouzelní. ()

Looka

Prapodivný hybrid komedie a detektivky, kdy jsem úplně nerozpoznal, kde začíná humor a kde blbost tvůrců. Prostě mi to nějak dvakrát nesedlo... ()

Tiiso

Velké množství velkých jmen v oblasti herců, velké nedotaženosti, velký propad v humoru a scénaři v oblasti tvůrců. Film jsem nedokázal dobře trávit a nenašel jsem frekvenci, která by rozezněla mě struny v těle. Snímek je podprůměrný jako detektivka, i jako komedie a dialogy jsou takové celkově nerealistické. Nejlepší z toho celého se ukázal systém a nápady kterými Kline dospěl k logice uvažování seriového vraha a dostal se tak na jeho stopu. Ale i tento nápad zde nebyl nějak více propracován a ztrácí se. ()

Elessar.

Niekedy je film tak hrozný, že ho ani Rickmanovo zazeranie nezacháni. Miestami nudné, predvídateľné. Nenáročné, ba priam tupé, myslela som si, že s tým čo tam majú môžu prekvapiť, trebárs by tam boli nejaké šokujúce zvraty, alebo čo, dalo by sa to s takou zostavou čo sa na tomto diele zišla, aj s takým rozpočtom... Šlo by to urobiť oveľa lepšie, nečakala som toho veľa, ale toto tu, kto k tomu robil sakra scénar. ()

Pan.Antonin

Dostat do filmu takovou hereckou sestavu, mít tak zajímavou zápletku, stvořit tak vynikající závěrečnou zábavnou parodickou zatýkací scénu, a přesto mít ve výsledku z filmu takovou nudu, to chce taky kumšt. Hlavním problémem je totiž scénář, který je málo vtipný na komedii, málo napínavý na krimi a víc na zločin se soustředí na rodinné problémy policisty. Promarněná příležitost. ()

LucillaP

Začátek byl hodně zvláštní, ale pokud se přes něj člověk prokouše, dostane se mu pohodového, úsměvného snímku, ve kterém se netradičním způsobem vyřeší i vražda. Toho netradičního tam bylo víc, ať už samotní vyšetřovatelé, celková zápletka nebo konečné rozřešení. Ale při bližším zamyšlení si člověk uvědomí, jak si film dokáže nenásilně utahovat ze všech kriminálek s geniálními vrahy a policajty, kteří dokáží rozšifrovat "sebeblbější" motivy. Hvězdnému obsazení vévodí dvojice Kline/Rickman, kteří na sebe berou ty nejhumornější scény. Občas to bylo trochu na náhodu, sem tam nějaká ta vata, ale nejen kvůli scéně závěrečného zatýkání (která mi vehnala slzy smíchu do očí) odpouštím. ()