Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu!

• USA You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

Nejlepší kámošky Stacy a Lydia plánují velkolepé bat micvy. Kvůli oblíbenému klukovi a několika vypjatým situacím se ale všechno zvrtne. (Netflix)

BOURQUE

Jednoduchá, na známych základoch založená a natočená „teenage komédia“. Jediný rozdiel od podobných tuctových záležitostí je len to, že celá je to vložená do židovského prostredia (prípadne komunity). Prítomnosť Adama Sandlera je tu marginálna (výraznejšie zastúpenie má jeho rodina). P.S.: Ani druhý film Sammi Cohenovej nenaplnila očakávania. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Olík

Aby někdo neupadl v omyl, Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! není novou komedií s Adamem Sandlerem. Rozhodně nejsi zvaná na mou bat micvu! je menstruační teenager šesticípá dramedie aneb s kumpány jsem se toho natočil už dost, je na čase se taky věnovat rodině. Nejlepší kámošky, kluci, královny chodeb, první lásky, zrady a na konci toho všeho Adam Sandler, jako člen Sdružení rodičů a přátel školy. Zapalte menóru, rodina Sandlerovic přichází. ()

FoxMulder

Sandlerovo trapné rodinné video. Pro cílovou skupinu možná zábavné, pro mě jen fascinující pohled do života juniorských týnejdžerek. Jestli je to aspoň z půlky skutečný obraz dnešní omladiny, tak jakýkoliv bůh s námi. Jinak je to ale kvalitativně odpad, který nemá co nabídnout ()

ER

Film, kde je v hlavní roli celá rodina (dcery s manželkou Adama Sandlera) už z principu moc zábavný být nemůže. ()

rublik05

Poprvé jsem film sotva dokoukal, absolutně mi nesedly postavy, humor mi přišel více trapný než zábavný, celkově mi snímek připadal jako taková laciná televizní young adult trapárna. Po nějakém čase jsem mu dal druhou šanci, doufajíc, že by snad ve mně mohl vzbudit trochu pozitivnější pocity. Mělo to však přesně opačný efekt, přišlo mi to ještě trapnější a nudnější, původní pocity se jen znásobily, nepobavil jsem se ani trochu, víceméně celou dobu jsem jen trpěl, fakt děsná komedie. Od odpadu ji zachraňuje jen vyloženě pár světlých momentů. 2/10. ()

RAFT

Rodina Sandlerova zase ve filmu. Sandler tak, toho se ve filmu moc neužijeme má tady spíš cameo. Místo něj celý film táhnou jeho dcera. Nejlepší kámošky si oblíbí jednoho kluka a válka začíná. Film je nudný, nezáživný, no prostě pro pubertáky. Netflix se zase vyznamenal. Za mě 30% ()

RigorMortis

Silene vtipný netflixovský pohľad na židovstvo po americku s prestrihmi ako z indických telenoviel. Nebolo sa na čom zasmiať. Ak je celé ťažisko "vtipu" na tom, že puberťáčke po skoku do lomu vypláva na hladinu použitá vložka, niečo nie je v poriadku. Jednu hviezdu za učiteľku v rasta veste. God is random. ()

AndrewNewman

Adamovi skutočne nezávidím. Má totiž doma dve tínedžerky, ktoré ak chcú mať na Netflixe stredoškolskú eskapádu o dospievaní, tak im to skrátka splní, inak by mal doma peklo. Keďže nie som žid, tak to na mňa nijak zvlášť nepôsobilo, ale celkom sa to dalo zniesť, aj keď by som uvítal, ak by moji obľúbení herci (Sandler, Smith) nútene nenasadzovali svoje potomstvo do filmov, pričom sa im postarajú o kvalitné piárko. ()

cernakus

Film natočený židy pro židy na základě židovské předlohy. Není to teen komedie, není to teen drama. Hraje tam Sandler a jeho familie, není to sandlerovka. Podíval jsem se na to jen a kvůli debilnímu židovskému krátkému videu na trubce a lituji ztráty 2 hodin života. 2 hvězdy abych nebyl označen za antisemitu, kterým po tomto zážitku hrdě jsem. ()

tomino28

Netfilx se snaží nalákat na Adama Sandlera, ale ve skutečnosti dostanete na obrazovce jenom zbytek jeho rodiny. Zapomenutelný film s tuctovou zápletkou a přehnaně originálním názvem. Bohužel se v tomto případě obávám, že tohle bude už příliš i pro skalní Sandlerovy fanoušky - alespoň pro mě rozhodně bylo. ()

bonovox

Tak stretli sa nám všetci Sandlerovci pred kamerou a výsledkom je typická sandlerovka, tentoraz v židovskom kabáte. Miestami sa aj zasmejete...50% ()

esmoke

The Sandler Family... film z prostření bohatých amerických rodin, kde nikdo nemusí pracovat, ani nic dělat. Není to vtipné, není to dojemné, je to prostě nic. Sandler by tam evidentně raději vůbec nebyl, ale co už, musí .. tak si tam alespoň lehne ... když už Netfixu solidně pouští žilou. ()

babuška

no je to prostě scánář klasický amico komedy, liší tím, že to hraje komplet sandálfamily, ortodoxní židé byto asi nevzali, a ti poameričtělí asi jo, pár vtipnej mometů to má, hudební doprovod radši kometovat nebudu, takže vlastně nic nového za poslední roky, 2/30% ()

soukyd33

Princ na bílém koni? Jo, rozhodně čekejte dál. Poznámka: Pro dospělé osoby ten film není, a mladý by to vidět neměli. Užijte si to. Herecké obsazení špatné, ani Sandler to nezachránil. Herecké výkony nudné. Ty holky byli akorát trapné. A čem že to mělo být? Asi to mělo nahradit filmy, natočené 20 a více let zpět. Humor na bodu mrazu. Tohle Netflix vážně nedal. Poznámka: Celou dobu jsem se nudil. Některé scény jsou vyloženě trapné. Poznámka: To tam vážně hraje celá rodina? 🙄 No, závěr to dokázal zvednout na dvě hvězdy. Na konci jsou i emoce. Hvězdiček 2 ()

Miroslav.Zac

Docela příjemná rodinná komedie s dvougeneračním židovsko-sandlerovským humorem. Nic převratného, ale kdo čeká něco víc od filmu, kde hraje Adam Sandler? ()

Tadas

Zdejších 38% ?? to jako asi fakt neee.. Ano je to klišé, ano je to kýč a ano je to klasický teenage příběh, kamarádka, pohádají se, na konci se dají zase dohromady... Ovšem tady to přidalo pár nových věcí a Adam Sandler jako vždy top... za mě silné 3 hvězdy, ale dávám 4 abych zvednul zdejší hodnocení. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna