Česká filmová scéna si může zatleskat, konečně zajímavé téma navíc nadprůměrně zahrané. V Karlíně jsem nikdy nebyla jindy než v noci a jinak než potemnělou a nebezpečnou díru ho neznám, takže ve mě vzbudil přesně požadovanou atmosféru. Myslím, že s Ofkou se může více či méně ztotožnit každý mladý člověk, Mádl byl překvapivě sympaťák, škoda toho nemastného neslaného konce. 70%(25.3.2009)

• ivishka

Věčně nespokojená a psychicky nevyrovnaná osoba, které se nelíbí ani zájem ostatních. Takto bych popsala hlavní postavu "Ofku" v podání Marthy Issové, která tomuto filmu nějak moc herecké pozornosti nevěnovala. Z herecké části je celý film dosti slabý a to, že režisérka Michaela Pavlátová byla někdy za nějaký film nominována na Oscara, se mi ani nechce věřit. Bohužel tomu tak asi bude, jelikož v poslední době se pánové a dámy z Akademie asi pomátli.(1.9.2013)

Bluntman:"nejlepší současný český herec Jiří Mádl.." Ano, a já jsem prastrýc pana Krytináře z matčiny strany... Nehledě na vulgarismy, ve kterých si tento ubožák (Bluntman) zjevně libuje.____ Tolik jako reakce a teď k filmu: Překvapivě se to "dalo". Nebylo tam dohromady nic, co by diváka uráželo, ale vlastně ani (víc) bavilo. Děti noci jsou jedním z těch filmů, které během 1. "palaské" noci byly v záloze, ale čas není nafukovací. V kontextu české současné kinematografie čistý průměr, ani o píď víc. Jednu pravdu ale "Blunty" má, až moc často náhodně se tam všichni v té "velké Praze" potkávali.(23.3.2009)

• IQ Tiqe

Na film to je trochu nuda, ale koukat se na to dá, protože příběh má hlavu a patu - snaží se ukázat život holky, která se nechce z dětství přehoupnout do role dospělé, je trochu rozpolcená a neá jasno, co chce. ...což je mi blízké, takže těch 81 minut nebyl úplně ztracený čas a aspoň mě donutily trochu přemýšlet(18.5.2009)

• Malarkey

Tady bych dodal něco co celý film dost vystihuje. Při sledování si přítelkyně všimla jedné věci. Že naprosto každá postava ve filmu nosí ponuré, tmavé a nevýrazné oblečení. A tak se to táhne celým ponurým, tmavým a nevýrazným filmem až do konce. Dvojka Issová, Mádl vcelku funguje. Jen mě Issová hrozně rozčilovala. Přišlo mi to strašně nereálný ten příběh, Issová příšerně přehnaná. Jináč se na to ale koukat dalo, a dokoukat určitě taky, ale prostě ponurost, smutnost toho světa ve filmu, né že by zkazilo náladu, ale prostě to nebyla ta realita, která by v takovýchto filmech měla být.(4.10.2009)

• - Ve filmovém bytě Ofčiny rodiny žila donedávna rodina režisérky Pavlátové. (Elisebah)

• - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)