Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhrasko
  ****

  Tak v prvom rade - opomenúť Jiřího Mádla na Českých Levoch, je neodpustiteľné. V úcte k trom nominovaným, toto je proste výkon roka. Nie preto, lebo to od Mádla neočakávate, ale preto, lebo je fakt výnimočný. V tej nejednoznačnosti, ktorou "kráča" celým filmom a vďaka ktorej dáva svojej postave punc uveriteľnosti. Martha Issová má oveľa nevdačnejšiu úlohu, pretože s ňou sa priznane zidentifikovať vobec nejde ľahko. Kto si prizná, že je takto labilný a takto "otravný" ??? Preto k nej posielam rovnaký obdiv. A tak snáď len postava Jany Hubinskej - a celá tá línia, ktorá mi príde úplne zbytočná - a záver, resp. ten zvláštny pocit na záver - nejak nijaký...nepopísateľný, ale bol takýto...Každopádne veľmi dobrý film, pani Pavlátová, po Neverných hrách ste ma opäť raz donútili odchádzať z kina premýšľajúceho !(1.2.2009)

 • bassator
  ****

  11. 11. 2008 - kino Vesmír - Náchod - 70% Toto není komentář - moje pomůcka pro komentáře... 1.96/573 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 95%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1. místo - 1.08/200 28. 10. 2009 - Viděno 3/4 filmu - 35% Viděno 1x + 17. 9. 2009 - PŘEHODNOCENO - z * na odpad - 5% ZKOUŠKA ZVÝRAZNĚNÍ ZKOUŠKA KURZÍVY ZKOUŠKA PODTRŽENÍ ZKOUŠKA ODKAZU NÁZEV 12. 10. 2008 - kino Vesmír - Náchod - 60% 45th KVIFF 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - mimo soutěž (P / A / Č) - () 45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - mimo soutěž (P / A / Č) - 5. 7. 2010 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 20% kino Espace Dorleans - Karlovy Vary kino Lázně III - Karlovy Vary kino Městské divadlo - Karlovy Vary kino Drahomíra - Karlovy Vary kino Pupp - Karlovy Vary - SPOILER - 47th KVIFF 2012 - 2012: A MUSICAL ODYSSEY - 2012: Hudební odysea (P / A / Č) 47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 -2012: A MUSICAL ODYSSEY - 2012: Hudební odysea (P / A / Č) - 7. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 20% 48th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2013 ( / / ) - (21.11.2008)

 • duklak2
  ***

  Film patří mezi ty lepší české snímky, ale i přesto se nemohu ubránit dojmu, že Martha zde hrát neměla. Role jí nesedla. Kdo překvapivě pobavil, tak to byl Jirka Mádl. Zahrál to věrohodně a dokážu si klidně představit, že v reálném životě prohledává popelnice a pátrá po zajímavých věcech. Plusem filmu určitě je to, že ho tvůrci zbytečně nenatahovali.(26.1.2010)

 • Djkoma
  ***

  Chápu, co tím vším chtěla autorka říci, ale šlo to přeci mnohem lépe a zajímavěji, ne? Kdyby tu nebyl skvělý Jirka Mádl, který svému filmovému dvojčeti pomalu může odříkávat sbohem a šáteček, a skvělá i protivná Martha Issová, asi bych to brzy vypnul a dál se nedíval. Vše je ponuré jako temné ulice ve městech, kde většina dětí dnes vyrůstá (já vím, že to není náhoda), ale to neznamená, že film je ihned realistický jako některé dokument točený skrytou kamerou:). Je to stále jen fikce, která chvílemi není moc dobře směrovaná a její výsledné poučení je možná až moc vynucené.(31.3.2010)

 • freddy
  ****

  Český film, od kterého jsem hodně čekal, hodně jsem si od něj sliboval a těšil jsem se, až si najdu čas a skouknu ho. Bohužel má velká očekávání zřejmě způsobila, že jsem nakonec mírně zklamaný. Já už jsem se v nějakém jiném komentáři vyznal z toho, že miluji filmy, které se z velké části odehrávají v noci, protože noc, to pro mě znamená tajemno, mystiku, něco nevýslovně vzrušujícího a zároveň obávaného. A těšil jsem se, že tenhle film bude přesně takový, co pro mě symbolizuje noc. Navíc o důvod víc k tomu, abych se na film těšil, představovalo obsazení Marthy Issové do hlavní role. Marthu považuji momentálně za nejlepší českou herečku a také proto jsem do filmu vkládal obrovské naděje. Bohužel však rozhodnutí obsadit do hlavní mužské role Jiřího Mádla jsem nevítal s nadšením, pokud nějakého českého herce nemám rád, tak je to právě on. Ale k filmu samotnému. Příběh zajímavý, ze začátku mě to nadchlo, ale bohužel tenhle film jede v jakési rutině stylem hlavní hrdinka v práci, hlavní hrdinka žije soukromý život, což představovalo řešení konfliktů a citových vztahů, ať už s rodinou, s přítelem nebo s kamarádem Ubrem. A zase do práce, a zase řešení soukromého života. Tenhle film je prostě hrozně monotónní a časem se pak už zdá to čekání na nějakou výraznější zápletku opravdu dlouhé. Ale na druhou stranu, pokud se na to podívám objektivně, může být život mladé holky, která neví, co chce a jak být dospělá, nějak dobrodružný a vzrušující? A o čem je reálný život? Kdo z nás může říct, že má zajímavější život než hlavní hrdinka? A proto své mírné zklamání připisuji spíše tomu, jak jsem byl na film natěšený, ale v reálu jsem vlastně spokojený, že ten film nabídl aspoň trochu solidní a zajímavý příběh, na který se dalo koukat. Navíc výkon Marthy Issové byl opravdu vynikající a bezchybný, takže nakonec po dlouhém váhání mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami uděluji s mírně odřnýma ušima čtyři hvězdy.(31.3.2010)

 • - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

 • - Oba hlavní představitelé filmu v podání herců Marthy Issové a Jiřího Mádla získali roce 2008 v Karlových Varech ceny za své hlavní herecké výkony. (Lynette)

 • - Scenáristka Irena Hejdová se ve filmu mihne jako "dívka v zeleném tričku" beroucí si panáka u baru ve scéně následující po setkání Ofky (Martha Issová) a Martiny (Kristýna Nováková-Fuitová) na toaletě diskotéky. (Monte_404)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace