11. 11. 2008 - kino Vesmír - Náchod - 70% Toto není komentář - moje pomůcka pro komentáře... 1.96/573 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 75%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - ???/??? 43rd KVIFF 2008 - NEW HOLLYWOOD II. - Nový Hollywood II., - 95%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1. místo - 1.08/200 28. 10. 2009 - Viděno 3/4 filmu - 35% Viděno 1x + 17. 9. 2009 - PŘEHODNOCENO - z * na odpad - 5% ZKOUŠKA ZVÝRAZNĚNÍ ZKOUŠKA KURZÍVY ZKOUŠKA PODTRŽENÍ ZKOUŠKA ODKAZU NÁZEV 12. 10. 2008 - kino Vesmír - Náchod - 60% 45th KVIFF 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - mimo soutěž (P / A / Č) - () 45th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2010 - DOCUMENTARY FILMS - OUT OF COMPETITION - Dokumentární filmy - mimo soutěž (P / A / Č) - 5. 7. 2010 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 20% kino Espace Dorleans - Karlovy Vary kino Lázně III - Karlovy Vary kino Městské divadlo - Karlovy Vary kino Drahomíra - Karlovy Vary kino Pupp - Karlovy Vary - SPOILER - 47th KVIFF 2012 - 2012: A MUSICAL ODYSSEY - 2012: Hudební odysea (P / A / Č) 47th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2012 -2012: A MUSICAL ODYSSEY - 2012: Hudební odysea (P / A / Č) - 7. 7. 2012 - kino Thermal - Velký sál - Karlovy Vary - 20% 48th KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2013 ( / / ) - (21.11.2008)

Hlavním nedostatkem tohoto filmu je fakt, že naprosto postrádá nějakou zásadní a hlavní dějovou konstrukci. Vše se odehrává v jedné, stejně plynoucí a neměnné linii. Chybí zde nějaký prvek napětí, zápletky, krize či dějového zvratu. A také příběh. Nápad tu je a jde to vidět, ale jakoby se paní režisérce nechtělo ho pořádně zpracovat. Vše se odehrává mezi večerkou, kde Ofka pracuje, jejím bytem, návštěvou nočních podniků a ulicí, jíž hlavní postavy bloumají. Pořád čekáte, kdy se stane něco výrazného, třeba vztahová přeměna, zajímavý dialog nebo nějaká akce. Nejspíš se nedočkáte. Issová i Mádl zahráli přesvědčivě, ale jejich postavám nebylo dopřáno více prostoru, kde by se mohly rozjet naplno. Pár scén ve mně zanechalo silný dojem (rozhovor a vyznání u řeky, společný tanec), nejspíš také díky tomu, že ve mne vyvolaly vzpomínky na mé osobní prožitky. Ale to je na celý film hrozně málo.(29.3.2010)

• Deimos

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +účast herců (Mádl, Dolanský, Nováková), kvůli nim jsem si tento film půjčil -jinak film za moc nestojí, je průměrný, nabídne skličující pocit a neuzavřený konec/// Snaha přiblížit se co nejvíc realitě, jak záslužné. Takových filmů se v česku moc netočí, takže projednou proč ne. Ale onehdá jsem viděl ruský film zobrazující podobně ruskou realitu. Snímek byl hodně úkostný, realný a člověk si říkal: "díky bohu, že žijemě v česku a nemáme se tak hrozně" a najednou příjde tento film. No alespoň se to režisérce podařilo vystihnout celkem věrně, takže tento film někdo ocení./// Celkem 47%///(6.5.2009)

• IQ Tiqe

Na film to je trochu nuda, ale koukat se na to dá, protože příběh má hlavu a patu - snaží se ukázat život holky, která se nechce z dětství přehoupnout do role dospělé, je trochu rozpolcená a neá jasno, co chce. ...což je mi blízké, takže těch 81 minut nebyl úplně ztracený čas a aspoň mě donutily trochu přemýšlet(18.5.2009)

Kdybych měl film hodnotit jen v rámci české kinematografie, tak na hodnocení asi i přitlačím, nicméně tyhle věci nezohledňuji. Film v mých očích sráží scénář a díky němu taky chvílemi neuvěřitelně iritující iracionální hlavní hrdinka (podobný problém jsem měl např. ve Výletu). A mimochodem jsem rád, že se Mádl vymanil z týnejdž komedií a ze stínu koKotka, prouděním času se ukázalo, kdo z těhle dvou má na to být hvězdou. Nemůžu si pomoct, ale ten kluk fakt umí...(23.10.2008)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

• - Zvláštní jména postav - Ofka a Ubr - nejsou žádné zkrácené tvary ani přezdívky, ale úplně smyšlená křestní jména. (Kailo)

• - Natáčení trvalo od 30. října do 12. prosince, to zejména v pražských čtvrtích Karlín, Holešovice a Florenc. (Elisebah)