• charlosina

Martha Issová je talentovanou herečkou. To však nic nemění na tom, že tenhle film byl křečovitý, nudný a (i když měl "jen" 81 minut) neskutečně dlouhý. // Michaela Pavlátová se zřejmě snažila natočit duchaplný snímek ze života mladé slečny, která hledá sama sebe, ale vyšel jí z toho příběh o značně vyšinuté osobě, která by měla dostat pár facek. // No, zkouknout se to ale dalo. Jednou.(13.1.2010)

Karlín atmosféricky živý, dýchajúci. Všetko, čo mi film dal, mi dá každá prechádzka do tých miest. Drobná poznámka: V záujme zachovania realistickosti mohla vzniknúť koprodukcia Čína/Vietnam/ČR. Stretnúť totiž dnes v množstvách nárožných karlínských nonstop potravín českú predavačku sa rovná malému zázraku.(4.12.2008)

• Mariin

A opět, český film, který by nebyl po formální stránce špatný, ale ta myšlenková a duchovní prázdnota! Tak jsem si v průběhu sledování říkal, pokud to bude mít nějakou ideu v závěru, není to nejhorší (herecky, atmosférou) - ale nemělo. Ono nestačí jen pořád nastavovat zrcadlo, ale též ukazovat víru, naději a lásku, které stojí na pevných nohách a ne na písku...(5.6.2012)

• Malarkey

Tady bych dodal něco co celý film dost vystihuje. Při sledování si přítelkyně všimla jedné věci. Že naprosto každá postava ve filmu nosí ponuré, tmavé a nevýrazné oblečení. A tak se to táhne celým ponurým, tmavým a nevýrazným filmem až do konce. Dvojka Issová, Mádl vcelku funguje. Jen mě Issová hrozně rozčilovala. Přišlo mi to strašně nereálný ten příběh, Issová příšerně přehnaná. Jináč se na to ale koukat dalo, a dokoukat určitě taky, ale prostě ponurost, smutnost toho světa ve filmu, né že by zkazilo náladu, ale prostě to nebyla ta realita, která by v takovýchto filmech měla být.(4.10.2009)

Pocitový film s výbornou atmosférou (kamera Martina Štrby dělá divy), dobře napsanými postavami a perfektním obsazením. Zejména Martha Issová a Jiří Mádl jsou opravdu skvělí! Nevím, zda to byla chyba scénáře nebo jeho následných úprav, ale nejspíš by neškodilo ho ještě trochu vyostřit. Takhle si to pluje možná až moc lehce po hladině.(20.11.2008)

• - Scenáristka Irena Hejdová se ve filmu mihne jako "dívka v zeleném tričku" beroucí si panáka u baru ve scéně následující po setkání Ofky (Martha Issová) a Martiny (Kristýna Nováková-Fuitová) na toaletě diskotéky. (Monte_404)

• - Kvůli slovenskému akcentu Jany Hubinské (doktorka) ji při postsynchronech nadabovala Zuzana Stivínová. (funhouse)

• - Oba hlavní představitelé filmu v podání herců Marthy Issové a Jiřího Mádla získali roce 2008 v Karlových Varech ceny za své hlavní herecké výkony. (Lynette)