Geniální, ale upjatá Anne (Awkwafina) posedlá soutěžním pořadem, a její sestra-ztroskotanec Jenny (Sandra Oh), musí vymyslet, jak splatit matčiny dluhy z hazardních her. Společně se vydávají na divokou jízdu napříč státy, aby získaly peníze jediným způsobem, jaký je napadá – proměnou Anne v opravdovou šampionku soutěžního pořadu. (Disney+)

kluk z Na

Tak jako neurazí. Je to pěkná storka o pořád nasraný Awkwafině(LOL) a její celkem zábavný sestře. Sama Awkwafina(LOL) se snaží o zamračený chlapský vtipy a moc jí to nejde a Sandra Oh je ve finále o něco širší postava. Nicméně na konci je happyending scéna a v titulcích se Awkwafina(LOL) i usměje. Navíc Will Farrell není na granát. To snad poprve v životě. Vlastně podruhé. Starsky a Hutch, tam byl dobrej. ()

Aljak

Spočiatku ma tento film celkom chytil a aj bavil. Som fanúšikom televíznych kvízov, takže talent Anne bol podľa mňa celkovo dobrý základ na zaujímavý film. Avšak potom sa do deju začali dostávať kadejaké trápnosti, na čele ktorých stála Annina sestra Jenny. A tak išiel celý potenciál filmu do kytek. Veľká škoda, lebo téma TV kvízov mala určite šancu vytvoriť zaujímavý a inteligentný film. Namiesto toho sa z toho vykľula takáto blbôstka, ktorá mala síce fajn posolstvo, ale ani to nezachránilo celkový dojem. 2* ()

Lacike

Film, ktorý celkom solídne funguje v tých vážnejších scénach ale akonáhle dôjde na humor, tak je to skôr trápne. Nečakane mi tentoraz nevadila Awkwafina. Dokonca mi bola prvýkrát sympatická. Asi preto, že úlohu bláznivej otravnej aziatky schytala jej sestra v podaní Sandry Oh. Ferrell bol tentoraz za príjemného moderátora a Schwartzman za parchanta u ktorého sa tešíte ako dostane na prdel. Je to taký divný mix komédia s občasnými vážnymi podtónmi. Príjemná jednohubka, ale zaokrúhlim to dole, lebo druhýkrát by som to rozhodne nedal. 5/10. ()

Malarkey

Příjemná komedie s dobrým nápadem. To se Amíkům obecně upřít nedá. Asi to teda není nic, co by trhalo bránice, ale odpočinete si u toho tak, jak se dá odpočinout jen u klasické americké komedie. Awkwafina a Sandra Oh ve svých rolích skvělé a Will Ferrell coby moderátor kvízu klasický. Tam prostě víte, že všechny ty ulítlosti jdou z jeho hlavy a tak nějak se celou dobu pohledem na něj s radostí uculujete. Ve výsledku pak přijdete na to, že to pro klidný večer u Vás doma bohatě stačí. ()

borec999

Feel good oddychovka s asi prvýkrát neurážajúcou Awkwafinou, umierneným a sympatickým Ferrellom a netradičným námetom o kvízovej televíznej súťaži. Nič zásadné, ale na jedno pozretie fajn, dvojnásobne fajn ak máte radi kvízy a podobné televízne relácie. PS: Holland Taylor si tu strihla umiernenejšiu Evelyn Harperovú a je škoda že tvorcovia jej nedali viac priestoru a hlavne štipľavých replík do scenára. 60% ()

• Film sa natáčal v New Orleans (Louisiana, USA) a Los Angeles (Kalifornia, USA). Obdobie natáčania trvalo od 7. júna do 22. júla 2022. (Arsenal83)