Tělo

V napínavém thrilleru detektiv pátrá po mrtvole, jejíž tělo zmizelo z márnice. Napínavý příběh drží diváka v nejistotě, neustále ho nutí přemýšlet nad okolnostmi, proč oběť zemřela a proč následně zmizelo i její tělo. Inspektora Jaimeho dohání vlastní minulost, z čehož ho vytrhne zmizení mrtvého těla z márnice. Během vyšetřování musí Jaime zjistit, jak může mrtvola beze stopy zmizet z uzavřeného boxu a proč je jediný svědek v kómatu zapříčiněném nepopsatelným děsem. Inspektor, který je obklopen vlastními nočními můrami, podezřívá ze zmizení těla mrtvé ženy jejího manžela, novopečeného vdovce Alexe. Ten však vinu popírá. Zmizelé tělo, podivuhodné jevy... Jaime a Alex jsou vzájemně propojeni v hororu, ze kterého mrazí. (oficiální text distributora)

Carcooli

"tak to nevymyslíš" pro španělské thrilery mám prostě slabost a opět se ukázalo, že tito hošani vážně UMÍ! Poutavý děj, od začátku až do konce člověk sedí připoutaný v křesle a prostě jen přemýšlí - jak, co, kdy, proč? Konec prostě musí vyšokovat každého, tohle zkrátka nepobereš! ()

Buzzo

Tak tento španielsky filmík ma teda dosť prekvapil prvých par minút som behal kade tade po dome a riešil všetko iné len nie film no potom ma to nejak prikovalo ku kreslu a tam som zostal prikovaný až do konca, sánka mierne poklesnutá po závere! Výborná vecička, ktorú určite odporúčam. ()

Goodboyko

Španielsku filmografiu vo všeobecnosti považujem už dlhšiu dobu za to najlepšie v rámci európskej filmovej školy, doposiaľ proklamované Francúzsko začalo zaostávať. Tento thriller ma prikoval l obrazovke na plný čas a to sa už dlhšie žiadnemu filmu nepodarilo. Nechýbali mi potoky krvi, nechýbali mi masky...aj ked na tváre po nehodách sú zjavne špecialisti viz. Sirotinec. Každému, kto chce začiť 95min. napätia a nechať sa prekvapiť pointou vrelo odporúčam. A čo, ýe je to prekombinované, ake stratiť sa v tom nedá. ()

hujerita

Kuaaaaaa detektívka ako má byť, síce som vytušil, že asi kto v tom má prsty, ale aj tak to bolo super. Najlepšie je kuknúť film bez toho aby ste o ňom niečo čítali, vtedy si ho užijete ešte viac, Takto som hádal ktože za tým stojí a bolo my jasné že to nebude tak ako sa to naznačuje. A tvorcovia nás všetkých vodili za nos :-). Odporúčam. ()

lineker

Další šleha ze španělské produkce, kterou po La cara oculta nelze hodnotit jinak než pěti frčkama. Filmy, kde se Vám v hlavě od začátku začnou sumírovat různé kombinace a logická vysvětlení na to co právě sledujete mne prostě neskutečně baví. Ale pozor. Na závěr musíte dostat právě takové řešení, které Vás osobně ani nenapadlo. A to se mně u Těla plnohodnotně vyplnilo. ()

andrej9999

Samé keci - dokonale ma to unudilo aj keď verím, že niekomu sa to môže páčiť. Ja som záver radšej vynechal - život je krátky a času málo. ()

Seilen

Dobré krimi. Tmavá nočná atmosféra v márnici dodáva potrebné napätie, ktoré sa stupňuje nevysvetliteľnými udalosťami. Dobrý rozbeh, pokračovanie a záver vás dostane, to si môžte byť istý. Taký chyták pre každého diváka. Ale niečo mi tam vadilo. Také niečo, aby som po dopozeraní filmu zostala v úžase. Nestalo sa ani po takom prekvapivom odhalení pravdy. Možno to budú herecké výkony, ktoré ma až tak nepresvedčili. Nebola som tak vtiahnutá do deja, akoby si takýto film vyžadoval ani keď som to pozerala o 2 v noci.. Škoda, film s takýmto námetom na to rozhodne má. ()

Evziiik

Celkem komplikované, ale nakonec to dalo konečný smysl. Během filmu jsem si smýšlela různé teorie a závěry a nakonec to bylo celkem prosté. Příjemná podívaná. ()

martasdas

Velmi zamotaný příběh, který diváka nutí po celou dobu k přemýšlení. Avšak na konci zjistí, že všechny jeho úvahy z průběhu filmu byly mylné. Natočeno s patřičnou atmosférou, na kterou jsme od španělských tvůrců zvyklí. Jednoznačně stojí za shlédnutí. ()

Hiromi.san

Zprvu jsem čekala kriminální příběh s tradiční zápletkou. Muž má milenku, bohatá manželka mu na nevěru přijde a pomstí se mu i ze záhrobí. Ale rozuzlení, které následovalo bylo opravdu ohromující. Belén Rueda podala tradičně dobrý výkon. ()

Montmorency

Klasická španělská krimi, bohužel s triviálním koncem - už od půlky filmu je polopatě nastrčeno, kdo že to vlastně tahá za nitky... ()

Virus_3000

Tak tohle jsem nečekal. Fakt výbordelnej film. Nezdá se, nejsou tam "lekačky" jako v každém druhém thrilleru, ale přesto mě nutil dívat se s do kořán otevřenýma očima až do konce. U titulků jsem konečně zalapal po dechu. ()

poppy75

ako som sa sekla-a to ma potesilo!....asi po necelych 10 minutach som mala pocit,ze viem o co tam ide-a takmer cely film aj smeroval k mojmu zaveru...to ma trochu sklamalo ale kedze to bolo zaujimavo spracovane,tak som sledovala-a BUM-zaver vsetko rozkopal..takze bravo....aj ked-trosku by som film skratila,pretoze ak mal kazdy spociatku pocit ako ja,ze vie ako to skonci a nemal trpezlivost do konca tak prisiel vlastne o vsetko...a platonicky som sa zalubila do huga silvu-celkovo velmi zaujimave tvare vo filme... ()