Tělo

V napínavém thrilleru detektiv pátrá po mrtvole, jejíž tělo zmizelo z márnice. Napínavý příběh drží diváka v nejistotě, neustále ho nutí přemýšlet nad okolnostmi, proč oběť zemřela a proč následně zmizelo i její tělo. Inspektora Jaimeho dohání vlastní minulost, z čehož ho vytrhne zmizení mrtvého těla z márnice. Během vyšetřování musí Jaime zjistit, jak může mrtvola beze stopy zmizet z uzavřeného boxu a proč je jediný svědek v kómatu zapříčiněném nepopsatelným děsem. Inspektor, který je obklopen vlastními nočními můrami, podezřívá ze zmizení těla mrtvé ženy jejího manžela, novopečeného vdovce Alexe. Ten však vinu popírá. Zmizelé tělo, podivuhodné jevy... Jaime a Alex jsou vzájemně propojeni v hororu, ze kterého mrazí. (oficiální text distributora)

chozze008 odpad!

hovadina, klasicky vod zacatku vite ze to bude nejak jinak a cumite na dve hodiny nudy abyste se dozvedeli jak v poslednich 10 minutach. coz by nevadilo kdyby ty dve hodiny byly natoceny nejak zajimave. Pro srovnani Gone od Finchera, to je uplne jina liga i kdyz je to skoro to same tak je to natocene tak ze nevite, tady vite a jen se nudite. Vic zabavy si asi uzil ten polda co hlidal toho srazeneho hlidace v komatu. Todle mi spanele delaj furt, vybavuju si x jejich hororu, kde se nic nedeje az na poslednich par minut. Tady jsem na to skocil dle dobreho hodnoceni a oslavovaneho rezisera, doufam ze me spanele takhle dostali naposled. ()

taibrek

V podstate film nenudí. Stále je divák v napätí a čaká čo sa stane ďalej? Mno a na koniec sa dočká veľmi pekného konca a vysvetlenia zápletky. Film rozhodne stojí za pozretie. ()

Hoffmanos

Podobně jako Mientras duermes, další španělský thriller který stojí za to vidět. Napínavý děj s nečekaným a až neuvěřitelným zvratem na konci. Dle mého názoru byl z námětu využit veškerý možný potenciál, který ani na chvilku nenudil. ()

ghoston

Ano, je to overkill, ale film to unese. To je asi to jediné, co bych mohl filmu vytknout, ale jinak skvěle natočený, precizní kamera, tempo, hříčky, náznaky a otázky a celé to hraje, příběh se nezamotává nevypadává z tempa, má pořád spád a je v něm pořád dusivé dusno. Ta manželka je fakt na ..... zabití! Jo ještě jsem si na konci vybavil jednu větu od Nietzscheho : "Člověk si při boji s příšerama musí dát pozor, aby se sám nestal příšerou.", jinak nic proti takovému vyřízení účtů. Jen se vžijte do toho, kdyby se to přihodilo právě Vám. Hm? ()

Tominko12

Španielsky thriller s prvkami hororu natočený bravúrnym spôsobom. Divák má nad čím rozmýšľať, ale to, čo sa dozvie na konci ho určite nenapadlo. Herci hrajú veľmi presvedčivo a prostredie je iba čerešničkou na torte a dodáva filmu tú pravú chuť. Tento film opäť potvrdzuje, že Španieli vedia točiť skvelé filmy a fandím im, aby ich bolo viac a viac. Klobúk dole.. ()

jarmil8

Průměrný thriller s výbornými herci, leč plný nesympatických postav, takže jejich konečná satisfakce je mi celkem ukradená. Konec maximálně vytahaný za vlasy. ()

Wartord

Belgický detektiv Hercule Poirot by jen kroutil hlavou, protože on nemá rád, když se v případu vyjeví indicie na samotném konci. Já hlavou nekroutím, protože bych si ji asi ukroutil. Všichni si myslí, jak hlídač - korunní svědek - všechno viděl (ve skutečnosti neviděl nic), a tak aby film měl 2 hodiny místo deseti minut, přejede ho auto. Údajnou hororovou atmosféru zažijete jednoduše tak, když se vracíte z hospody po zavíračce v šíleném lijáku. ()

Mojdas

Velmi solidní, atmosférou prošpikovaný španělský thriller s lehce horovými prvky. Miluju ty typy filmů, kde si dvě hodiny něco myslíte (příklad Saw, Obvyklí Podezřelí) a poslední tři minuty vás pošlou k šípku a udělají z vás naprostého hlupáka! A to je přesně případ téhle španělské lahůdky. No schválně - koho z vás napadlo, kdo za tím vším doopravdy stojí? Apropó taky vám přišlo, že to na západě Evropy funguje hůř jako v Rumunsku? Pár vypadků elektřiny, nefugující záchody a do výtahu ve Španělsku mě nikdo nedostane, páč na místo určení v tomhle filmu nedojel ani jeden! :-) Za mě 4 hvězdy... ()

hanca.uh

Povedený zajímavý thiller, v jistých podrobnostech a jednáních hlavních hrdinů jsem sice objevovala naprosto nelogické absurdní chyby (např. když muž, co plánovaně zavraždí svoji manželku se ihned poté setká se svoji milenkou a ještě jí několikrát volá z mobilu s policisty za zády, kteří jej už sledují coby možného pachatele:-)), ale jinak se mi námět a děj filmu opravdu líbil a bavilo mě sledování postav a jejich myšlenkových pochodů. A jak už tu i někdo psal - stejně tak "neokoukaní" dobří herci byla správná volba. Pěkné, napínavé. ()

chytri

OOOOOO ano, tak takhle nějak si představuji Thriller. Dalo by se to malinko připodobnět k filmu Zmizelá. Konec mě však naprosto odzbrojil. Španělsko prostě umí. ()

Jurcekk

Výborná atmosféra. Skvelé priestory. Pridrbaný twist na záver. A ako som už spomínal pri inej príležitosti, Belén Rueda má dobré nohy! La isla minima sa mi páčila viac. ()

Axxym

Tak tomu, co se povedlo Oriolu Paulovi se říká "chytit býka za kule." Svižně natočená mrazivá detektivka, kde člověk pořád přemýšlí, jak to dopadne... a ono to dopadne. Bavilo mě to celou dobu a dost možná nejvíc za poslední dobu. Pokud bych měl porovnávat s podobně laděnými filmy (Např. Loft), tak se určitě povedlo lépe dávkovat příběh a držet napětí. Za mě pět bludišťáků. ()

sibskyn

Ale jo, není to nic z čeho bych byl úplně nadčený(ten konec byl i trošku zklamání), ale vesměs se mi to i líbilo, takže jo proč ne. 7/10 ()

Radim100

Impozantní, až do poslední minuty netušíte kdo s kým hraje jakou hru. Nádherně odvedená práce a scénář. Šlape to jak švýcarské hodinky. Hollywood se v tomto případě má co učit. ()

Gamine

V některých věcech mi to připomínalo telenovelu, ale musím říct, že tak překvapivé rozuzlení jsem už dlouho v žádném filmu neviděla. Byla tam znát jiná mentalita, to mě na tom taky bavilo. ()