Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

Džej Ár

Netvrdím, že je to skvost, ale docela dobře jsem se u toho bavil. Dobré výkony Seana Conneryho i Catheriny Zeta-Jonesove. ()

cachanell

Já mám prostě ráda lupičské filmy , se všemi jejich fíglemi. A proto jsem na film prvně koukala. Ale koukám se vždy, když se dá v TV. Mám ráda dvojici Seana Conneryho a Catherine . Dostává mě jejich filmová přitažlivost. A scéna baletníhogymnastického vystoupení u laserových paprsků -- ano, ano. Vím, že to není žádná novinka, ale mě se zde prostě hlavní hrdinka líbí. ()

JARDAHONDA

Past je skvělý film,vynikající herecké obsazení (Sean Connery,Catherine Zeta-Jones) zapletené kriminální drama,které později odhalí,kdo je kdo ...Rád podpořím dobrý film se skvělou hudbou,myslím si,že si Past zaslouží daleko lepší hodnocení... ()

damapo

Catherine Zeta-Jones působivá, film mě ale jinak docela nudil. Všechno je to takové strojené a dlouze natahované bez špetky napětí. ()

Chillik

Roztomilý film, který neurazí, ani nezanechá výrazný dojem. Neměla jsem nutkání sledování přerušit a vážně mě zajímalo, jak to dopadne, ale za měsíc Past zmizí v rozmazané sféře filmů, které "byly docela dobré - ale o čem to vlastně bylo?". Žádný mistrovský kousek, ale spíš nadprůměrná náplň pozdního večera. Na film se podívejte, hledáte-li něco oddychového a máte rádi dějové zvraty a gymnastické ženy. Na film se nedívejte, pokud vám jde o hluboké poselství, rozčilují vás podrazy a nebo se bojíte výšek. ()

Oxytocin

U filmu bych skoro usnul, ale dalo se to vydržet, než přišla hlavní lupičská akce, která je po americkém způsobu naivní a celé zakončení filmu pak prosťoučké. ()

Akinaz

Dva zločinci, dva různí lidé, muž a žena, zkouška důvěry, velká bankovní loupež v provedení dvou skvělých herců mezi kterými to jak se patří jiskří... není tedy nouze o akci, napětí, romantiku ale i komediální prvky... pobavila jsem se a kdykoli se nad tímto filmem pobavím zas...4* ()

SNCIS

Šedivák Connery a krásná Zeta-Jonesová společně kradú. Mezi herci žádná chemie není! Nicméně se nám to pokouší vnutit, ale nehodí se k sobě a nefunguje to. Nejvíc jsem si užil scény, kde se Zeta-Jonesová připravuje na akci. Přirovnat se to dá třeba k Dannyho partákům. Mně to moc nenadchlo a vidím v tom průměr. - 50%. ()

Sejkorka

Asi jsem exot, ale mně se to moc líbilo. Pravda, ten konec je trochu divnej, normálně by to celé bylo tak na 3*. Ale za CZJ (já jí říkám "Zeta") dávám 2* navíc. Je to prostě krásná, usměvavá, šikovná holka. Napadá mne básnička od Jana Vodňanského, Kdybych byl Pontim (o Sofii Loren) a parafráze na Zetu "Kdybych byl hercem Mikem Douglasem, nemusel bych Zetu chytat lasem" ... Jinak ten film není fakt špatný, milá oddechovka. A Sean Connery se určitě ženským líbí, o tom jsem pevně přesvědčen. PODRUHÉ (11/2022) Asi dvacetkrát jsem si v duchu říkal  - Ježíšmarjá, ta je krásná ..... Už mám definitivě jasno, jsou dvě nejhezčí herečky. Tahle Kačka a božská CC, ke které KZJ přirovnávají. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /happy - end na konci byl absolutně pohádkovej, překombinovanej děj, ostatně jako dycky/, + /ústřední dvojka pěkná, aby taky ne že, akce i po těch letech slušná/, hodnocení - po mnoha letech viděno znovu, pěkná odpočinková zlodějská pohádka, která celkem slušně zabavila, ty roky už jsou vidět, ale šlo to, i po těch letech se to celkem líbilo ()

gggggg

V dnešnej dobe máme podobných lúpežných filmov a  seriálov neúrekom. Prevedenie lúpeže určite nebolo tak do detailu prepracované a v detailoch bolo zopár fatálnych chýb. Sean Connery bol stále štramák a Catherine ešte vyzerala ako žena. Na film z roku 1999 to bolo dobré, no dnes už je svet filmových lúpeží niekde inde. ()