Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

danny_21

Takhle si představuju pohodovej film z chmatackého prostředí. Je tam od všecho trocha - napětí, akce, akorátní romantiky, a ten nevyrovnaný scénář zase vyváží charisma obou herců - Žádná převratná záležitost, prostě příjemná pohodička na víkendový večírek, když je venku hnusně - 70 %. ()

Likan7

Past je další z řady filmů, které si byly na přelomu tisíciletí tak podobné. Dnes sice působí dost směšně, hlavně kvůli technologickému pokroku, ale přesto je i dnes dostatečně sexy a dívá se na něj pěkně. Nejslabší článek filmu je určtiě scénář, který má tolik wtf momentů, že to někdy bolí. Ve výsledku to je ale poměrně příjemný oddych na sobotní dopoledne, u kterýho je Vám sice celkem jedno jak to dopadne, ale bude se Vám líbit. Za týden nebudete ale vědět o čem byl. ()

rublik05

Popravdě jsem očekával něco poněkud odlišného, každopádně Past je pohodová jednoduchá zlodějina, které vévodí výkony ústřední dvojice herců, jejich charisma a vzájemná chemie, příběh střídá zajímavé a méně poutavé polohy, scénář se nevyhnul klasickému klišé, trochu připomíná ementál, tempo je však poměrně solidní, takže ve finále to žádný průšvih není. Každopádně velká škoda zbytečně nevyužitého potenciálu. 6/10. ()

Dexx

Spíše špatný než průměrný film, s příšerně klišovitým scénářem. Nezachrání to ani Connery, který ostatně taky umí zahrát líp. Nuda, nuda, šeď, šeď... ()

sornilka

Skvěĺé herecké výkony, Zeta fakt zabodovala!;-) Hlavně za její výkon a také za výbornou hudbu dávám čtyřku:-D ()

kyLuke

Sice jsem téhle akční kriminálce moc nevěřil,ale po zhlédnutí jsem zjistil,že to není zas tak špatný film. ()

1mArc0

Ok, povedzme, že tí ktorí uznávajú zrnité a čiernobiele filmy si absolútne neprídu k tomto filmu, budú krútiť nad hlavami, že čo znova dokázala vyprodukovať Amerika a ešte k tomu Sean Connery a v takomto filme. Áno, scenár mohol byť lepší, niekedy mávam pocit, že hudba je lepšia ako samotné scény na druhej strane to nie je katastrofa. Najväčšou lahôdkou filmu je práve Sean Connery a Catherine Zeta-Jones a to, že ako nacvičovali spolu na hrade. Ako vymysleli ten plán na krádež, ten bol fantastický. Dobrý film na odpočinutie popri zimných večeroch, pri pohári vína. Aj napriek chybám v scenári, kde vás možno bude nudiť pri niektorých scénach sa aj tak jedná o dobrý film. Christopher Young podá kvalitný poslucháčsky zážitok. Po hereckej stránke, príde mi to zábavne na strane Seana Connery - monarchia a na strane Catherine - anarchia. Duart Castle má svoje čaro. /71%/ ()

Najt

Viděl jsem to asi od půlky. Je to celkem dobrá lupičská podívaná. Zajímavé obsazení a celkově to působí velmi příjemně. Avšak stále to je průměrný až lehce nadprůměrný film, který určitě neurazí, ale zároveň ani nijak zvlášť nenadchne. Zkrátka příjemná a dobrá pokoukaná. ()

Havala

Příjemný akční film s dobrým obsazením, scénky na marakodrapech byly docela vychytané:-) Dobře se m se bavil. 78% ()

Katte

"Sedm, já myslel žes mluvila o jednom milionu. Já mluvila o Tvém podílu. Hmm, to nepůjde, za týden, možná dva. Ty šmejde! No dobře, fifty fifty. Prosím? Slyšels, fifty fifty. Ne, je to nemožné... hmm ale půjde to." Sean Connery mě v tomto filmu nadchnul, velice šikovný a navíc galantní zlodějíček. Zeta-Jones mu navíc skvěle sekundovala. Výborný film, který si zaslouží pozornost. ()

Grondal

Toto je takpovediac moja srdcovka. Srdcovka v zmysle, že viem o chybách ktoré tento film má, ale som ochotný ich všetky prehliadať a sústrediť sa na to dobré. Všetko tu je robené na efekt, od rôznych mašiniek ktoré ústredná dvojica využíva pri svojich zlodejských eskapádach, cez ich gestá a pózy až po look Cathrine Zeta - Jones. A toto všetko sa mi na tom sakra páči. Čo tam po nejakých logických dierach keď sa na to tak parádne pozerá. ()

PlayEasy

Jo, víme, že tento film má chyby a ne úplně málo, ale když se ve filmu objeví překrásná Catherne Zeta-Jones a charizmatický frajer už od mládí, tak nemůžeme jinak než dát ty 4*. Navíc v závěru to bylo fakt napínavé a my jsme fandili jenom jim, mezi Seanem a Catherine opravdu několikrát přeskočila jiskra a to byly další scény, které se nám líbily. Konec byl sice mírně naivní, ale přesto se do tohoto filmu hodil, protože když jsou ve filmu frajeři (a frajerky samozřejmě) tak frajerský konec vůbec neuškodí!!! Komediální dialogy se nám také zamlouvaly. Nevíme na co Sonnery tak dlouho čekal my bychom pravidlo č.1 porušili hned a mimochodem plán: C také nebyl k ničemu!!!:) 70%... “Ne, že šaty dělají ženu, ale žena dělá šaty, proto se vyplatí koupit asi o 2 menší číslo” ()