Past

Vyšetřovatelka pojišťovny Gin (Catherine Zeta-Jones) přesvědčí svého šéfa, že jedině ona je schopna chytit exkluzivního zloděje Roberta "Maca" MacDougala (Sean Connery) do nastražené pasti - sama se bude vydávat za profesionálního lupiče. Společně pak, přes vzájemnou nedůvěru, naplánují bombastickou akci v předvečer roku 2000. Hra může začít! Ale kdo je tu kočka a kdo myš? (Bontonfilm)

McQueen

Chemie mezi charismatickým Connerym a krásnou Catherin Zetou- Jones byla naprosto dokonalá a dechberoucí. Scénář byl , ale málo rozpracovaný a nedotažený. To trochu vynahradill závěr filmu. Samotná loupež v bance a závěrečná scéna byla velmi povedená a nečekaná. Hodnocení by bylo asi o něco nižší, .....ale ta symbióza obou hlavních hrdinů......75% ()

Chlo0opek

Dva charismatičtí herci, jinak celkem průměrný film. Ale i kdyby celý film byl o ničem, tak scéna, kdy Catherine trénuje na laserové paprsky a zavlní svým zadečkem před kamerou, na všechny nedostatky tohoto filmu tímto nechá zapomenout:) ()

Tealc_EU

Je temná noc a na střeše newyorského mrakodrapu stojí maskovaná postava se spoustou blíže neidentifikovatelného technického vybavení. Červené číslice na digitálním displeji se zběsile roztančí a ve stejném okamžiku se postava stylem přeborníka v bungee jumpu vrhá střemhlav dolů ze střechy. Loupež megavzácného obrazu právě začala. Skokem v časové rovině se ocitáme na pracovišti bezpečnostního oddělení jisté přední amerciké pojišťovny, kde vzápětí hyperkrásná agentka přesvědčí svého šéfa o tom, že právě ona je tím pravým člověkem, který se konečně dostane na kobylku hyperúspěšnému, protože nepolapitelnému, zloději uměleckých děl Robertu MacDougalovi (Sean Connery). Jejími slovy řečeno: Neexistuje nikdo, koho by nedokázala svést a nebo polapit. Hra kočka s myší může začít. Kdo je ale kočka a kdo myš? V romantickém thrilleru režiséra Jona Amiela (Návrat Sommersbyho, Vraždy podle předlohy) Sean Connery navázal na tradici svých bondovských rolí, což se ani film sám nesnaží ani v nejmenším zastírat, protihráčkou mu je Catherine Zeta-Jonesová. Ta je naším divákům známá především z dobrodružného filmu Zorro: Tajemná tvář, kde byla rovnocennou partnerkou Antoniu Banderasovi a Anthonymu Hopkinsovi. Atmosféru filmu, pro jehož zápletku je důležité využití hypermoderních technologií, dokreslují stejnou měrou herecké výkony všech představitelů (Connerymu a Zeta-JOnesové skvěle sekunduje Ving Rhames v roli, o níž záměrně neradno cokoliv předem prozrazovat) jako pečlivě vybírané exteriéry. Tvář i tělo Zeta-Jonesové, skotská vysočina i Kuala Lumpur jsou pro středoevropského diváka jedinečným lákadlem a příslibem příjemně strávených dvou hodin, v jejichž průběhu opravdu není čas na nudu. ()

gizi

Jeden z dobrých filmů, na který se dá dívat i opakovaně a u kterého ani nevím proč odpouštím a toleruji "děravý scénář". Na první shlédnutí to bylo sice nejlepší, ale nyní, když jsem viděl asi potřetí nebo počtvrté dávám 80%, i když mi to místy přišlo už moc zdlouhavé a nudné. ()

shinlove

Odpočinkový film, který plyne tak nějak sám, aniž by nad ním musel člověk přemýšlet a to se mi na něm líbí. Nicméně jsou tu samozřejmě lepší loupežné filmy a proto výsledné hodnocení je vypovídající tak akorát. 3* ()

P@\/EL

Povedený špionážní thriller, jenž nám nabízí trochu akce i špetku napětí. Děj mi připadal zajímavý a místy docela neotřelý a originální. Film hýří spoustou povedených nápadů, a to hlavní v akčních scénách. Vizuální a jiné efekty byly na tu dobu taky celkem povedené. Dalším plusem je bezpochyby několik zvratů v ději, které diváka překvapí a ohromí. ()

DejnaDee

Pohodový film s mým oblíbeným hercem Seanem Connerym. Jeho charizma je úžasné a ve spojení s krásnou Cantherine Zeta-Jonesovou působí velmi pozitivně. Děj má spád i zápletky a přestože jsou oba hlavní aktéři zlodějíčkové, nemůžete jim nefandit. ()

Margarite

Originální nápad na příběh a čert ví, že mám „zlodějské“ příběhy skutečně ráda, a ačkoli mám ráda také oba hlavní protagonisty tohoto filmu, přece jen mi přišel Conneryho věk jako nepřekonatelná skutečnost, jež rozhodně snižuje hodnotu celého snímku. Prostě a jednoduše, řekla bych, že na tento typ role už je přece jen starý. Vztah těch dvou a jejich hra na kočku a na myš je však důvod, proč rozhodně stálo dokoukat film do samého konce, nehledě na závěrečnou scénu s vlaky, která skutečně pobaví. :) ()

lapatata

Past se mi hrozně líbila. Vtipný a inteligentí thriller. Connery a Zeta-Jones jsou netypický pár a krásně to mezi nimi jiskří po všech stránkách. Jeden z mých oblíbených filmů, na které se vždycky rád podívám a baví mě. ()

2sistem

Z těch zlodějských filmů je Past jeden z těch lepších. Skvělý Sean a sexy Cathrine na poli důmyslných krádeží umění a peněz, co víc chtít. Chyby má ale to vem čert, mě se to líbí. ()

PhantomPejvl

Film Past jsem viděl už dávno a vážně nadchl. Bylo mi možná ani necelých patnáct když jsem se na to díval. Byl to pro mě ten pravý akčňák. A je to film kde jsem si hrozně oblíbil Seanna Conneryho. Jsem fakt rád že hlavní dvojice fimu je taková jaká je. Charismatický Connery a Zeta - Jones.....Nádhera. Samozřejmě to není kdovíjaký Hollywoodský trhák ale má své kouzlo a mě se vážně líbí. ()

Alekks80

Proč tenhle film neni v červenejch číslech, to mi hlava nebere. Pohodová oddychovka, která si na nic nehraje. Oba dva herci jsou velcí charaktéři a chemie mezi nima funguje, že se to často nevidí. Vrcholně zábavná záležitost. ()

DavidDizzer

Mě se tento napínavý a akční film s Catherine a Seanem moc líbí. Ve filmu nechybí napětí, akce, romantika,... Co se týče konce filmu, tedy druhé poloviny, je více, než dobrá. Skvělé herecké výkony v podání herecké dvojice a já si myslím, že tento film si **** zaslouží. Mě tento film zkrátka baví :) ()

MoziMedve

Nedokážu to objektivně hodnotit. Min 3 hvězdy za Catherine, Sean je taky sympaťák. Děj OK, příjemně se na to kouká. Žádný cinematický skvost ale pokaždé se na ten film rád podívám. Lepší průměr tohle. ()

DrifterSoul

Praštěné, nereálné, naivní, vtipné, inteligentní dialogy, atraktivní prostředí a scenérie (indoor & outdoor). Příjemný pohled jak na CZJ tak na SC; škoda, že on už tu mezi námi není. Co víc ještě napsat....skvost, který stojí za vidění pro dobrou náladu. ()