Ve světě, kde na lidi se superschopnostmi přísně dohlíží roboti, se bývalý vězeň spojí s nenáviděným drogovým bossem, aby ochránili teenagerku před zkorumpovaným poldou. (Netflix)

Daiker

Komu se líbil první díl, tak bude spokojený s pokračováním.... Nenáročná sci-fi na deštivé odpoledne 🙂 ()

Likan7

První film bylo solidní béčko. Nijak převratný, ale rozvětvený nápad z kraťasu byl fajn. A dvojka je prostě navíc. Je zbytečná, málo akční (skoro vůbec) a nezajímavá. Z jedničky si sice skoro nic nepamatuju, takže mi nějakou minutu trvalo, než jsem se zorientoval, ale tak nudný "akční sci-fi" abyste pohledali... ()

Shitonit

Prolítlo mi to fofrem před vočičákama, jedničku si pamatuju mlhavě, tohle je vcelku bystře uhánějící, na zaplácnutí dlouhý chvíle supr. ()

Mikecat

Wau. Robotické scifi so superschopnostami. Roboty, drony a robotické psy dohliadajú na bezpečnosť mesta. Je to tak naozaj alebo sú vycviceny na špinavú prácu? Mladý Derek to už vie aj jeho sestra Paf s elektromagnetickym poľom. Zle sa možno na dobre obráti,  nudiť sa rozhodne nebudete. ws ()

cerdax2

Neni moc co napsat, nuda plna nesmyslu, scifi schopnosti ohybane podle aktualni nalady ci spise lenosti scenaristu, nelogicke jednani hlavniho hrdiny. 30% ()

Tadas

První díl (část) Kódu 8 se mi hodně líbila, protože přinesla do světa scifi/budoucnosti filmu něco novějšího. Po oznámení druhé části jsem se na ní moc těšil. Nakonec jsem hodně překvapen, film se posunul o několik lvlů dál a hodně mě to bavilo. Prvnímu dílu jsem dal 4 hvězdy, tak tady dávám 5. Ne, že by celkově film dosahoval nějakých ultra vysokých hodnot, ale ten posun oproti první části je znát. Když pominu ten jednoduchý a čitelný scénář, tak film hodnotím mezi 70-80%. ()

Polux

5/10 | Nebýt nedávného traileru, tak bych na tuhle značku úplně zapomněl. Z jedničky si kromě toho, že šlo o low cost variaci na marvelovské mutanty od streamovacího experta na prefabrikáty Netflixu, která v rámci možností (ne vždy se dobrý kraťas převedením do celovečerní podoby promění v dobrý film) dopadla kvalitativně relativně ok, nepamatuji vůbec nic a s dvojkou to výhledově skončí úplně stejně:-). | Novinka v podobě robo-dog-copa je dobrý nápad, zbytek sequelu spadá do kategorie not great, not terrible. Extra přímočarý děj, klišé s nedobrovolnou ochranou dětského svědka (naštěstí je dotyčná osoba poměrně snesitelná a nepostradatelné scény vzájemného sbližování a budování respektu/vztahu se drží při zemi), nehvězdný casting, skromná výprava (pár lokací, minimum exteriérů), akce zastoupena jen v nejnutnější míře (honičky nebo davové scény u bitek pro jistotu zcela absentují), vcelku neuspokojivé finále, ale naštěstí rovněž slušné tempo, s tím související nepříliš výrazná stopáž a ucházející produkční hodnoty (triky a design robotů jsou fajn). | Celkově znovu nenáročné sci-fi béčko, které si svou existenci (vyplnit volný čas a sem tam diváka zabavit) bez problémů obhájí. Trojku vyhlížet nijak zvlášť nebudu, ale pokud na ní za pár let náhodou dojde, šanci ji pravděpodobně dám. | PeZet ()

JohnDark

Code 8: Part 2, Akčný sci-fi, Kanada, USA 2023, R: Jeff Chan, H: Robbie Amell, Stephen Amell, Alex Mallari Jr., Sirena Gulamgaus, Jean Yoon, Aaron Abrams, Moe Jeudy-Lamour, Akiel Julien, Natalie Liconti, Sammy Azero, 70% ()

Mylan_ek

Pokračování se mi taky moc líbilo, ale mohli lépe propracovat ten konec a celkově závěr filmu byl takový velmi rozpačitý. ()

Hexx

So far so good! Jednička byla samozřejmě po všech stránkách (o třídu) lepší, ale i druhý díl nezůstal úplně pozadu. Chtělo to lepší akci i zápletku, ale co už. Ber nebo nech být. A já beru. ()