Plán 9

• Česko Plán 9 z vesmíru (více)

-Yojimbo-

Thelne flim je naloitk vemyjnčíý že lze ulědit jeidně opdad,nbeo 5 hzvěd, a poržote jondeu za čas nneí od vcěi vdiět (npaast) nkěoaju tu „vjenyčísomt“, nůežmu jaink než za pnlý pečot. ()

Thorgerda

Je to neobjektivní hodnocení, ale já mám pro tyhle obskurnosti slabost. Bez Burtonova filmu by to samozřejmě bylo pro diváka asi méně půvabné, já to pro sebe prostě neumím oddělit... Bohapustá "srdcařina", jinak by to byl samozřejmě odpad.... ()

404ErrorFace odpad!

Je nepochybne jednoduchšie priznať sa svojim deťom k dlhoročnej kariére v pornobiznise, než k tomu, že ste hrali vo filme Eda Wooda. Samozrejme, pokiaľ ste nehrali v pornofilme, ktorý natočil Ed Wood. ()

Mydlivoj

Jak mám ohodnotit film,který je plný laciných a trapných triků i na svojí dobu,z kterého čpí čistý amatérismus a spousta chyb ale zároveň to režisér myslel OPRAVDU VÁŽNĚ? A vlastně díky tomu všemu mě to opravdu pobavilo? :D :D :D ()

mr.twizta

Poloamaterska tupost, o ktere bylo receno snad uz vse. Vzhledem k datu vzniku chapu duraz na bezvychodnost vyvoje lidstva, ale ono to misto ekokecu chtelo vice Vampiry a Tora Johnsona. I tak ale dementni blbinka, kterou je pitomost sledovat strizlivy. ()

milhouse86

Tak zlý film, až je dobrý? Ale nie, béčková kravina s toľkými chybami, že ich na ČSFD až na pár výnimiek ani neuvádzajú. Film sám o sebe nie je vtipný, vtipná je jeho naivita a stupidita. Wood to však myslel vážne, z tohto pohľadu by si to pýtalo "odpad", do ktorého ale predsa len nepatrí. ()

buchannon odpad!

Tomuto filmu náleží zcela jiný druh odpadu, než jaké jsem doposud udělil. Je to sice totálně amatérská pí*ovina, ale u spousty fandů si vydobyla status kultovního filmu a tak oněch 50% zde jen reflektuje rozpolcenost divactva tohoto snímku, který si zaslouží buď odpad!, nebo plnou pálku. ()

JesterKruger

:D :D :D Dobří herci, Papírový kostel, neděsiví zombíci a Ed Wood. To je Plán 9. Nápad vůbec není špatný, bohužel mě šokoval ten papírový miniaturní kostel ze kterého lidi vylezávali. A horor to není milý pane, a pokud máte rádi filmy s dobrými herci, dobrým námětem a špatnými efekty, je Plán 9 přesně film pro vás. ()

Caj

Tohle je nehodnotitelný :) Objektivně by to asi odpad byl, ale nemám srdce tak ohodnotit film, u kterýho jsem se (celkem dobře) bavil. ()

without

Film, který si budu pamatovat co budu živ. Všechny ty létající talíře, opakované záběry, různé technicky velmi náročné triky(střelba americké armády do létajících talířů), prostředí vesmírné lodi a letadla, vše nádherně sestříháno, odehrávajíce se pouze v noci, mě nutí dát hodnocení nejvyšší. Tento film je určitě to nejhorší, co jsem v životě viděl, a jak zlí jazykové tvrdí, možná to nejhorší, co kdy bylo natočeno. ()

Fill16

Naivní, hloupé, strašně natočené, ale přesto zábavné! Herci nehrají, scénář nepřipomíná scénář a je plný příšerných žvástů, kamera ještě docela ujde, ale všechno je to jinak opravdu děs běs. V tomto filmu nalezneme tolik nechtěných humorných situací (den a noc, den a noc ...) a "převratných" filmových triků, které vás svou dokonalostí rozpláčí. Dvojník Bely Lugosiho byl opravdu zážitek, stejně jako božský Tor, který to umí s policajty pěkně roztočit. Tohle je solidní odpad, ale já dávám tři hvězdy za tu skvělou zábavu, což tento film splňuje. Asi nejlepší film mistra Edwarda D. Wooda. ()

supo

Pro tenhle film jde hlasovat buď pět nebo odpad, ale nic mezi. Po shlédnutí Burtonova Eda Wooda jsem se musel podívat i na Plan 9. A musím říct, že ztvárnění a výběr herců v Burtonově filmu se blíží hodně realitě. Těžko říct, jestli se na filmu podepsal víc Ed Wood nebo nedostatek financí, ale špatné efekty bych mu za vinu nedával. Scénář není vůbec špatný, mnoho "lepších" filmů má mnohem primitivnější zápletku. Trochu pokulhává střih, návaznost jednotlivých scén není dobrá a scény jsou příliš krátké na to, aby něco rozumného sdělily. Střídání dne a noci v rámci jedné scény je už omleté a zábavnosti snímku vůbec neubírá. ()

Vital

Jako sranda to nevyšlo a jako něco vážnějšího,na to to bylo amatérsky zahraný a použitý levný triky. ()

Hellbilly odpad!

"Inšpektor Clay je mŕtvy. Zavraždený. A niekto je za to zodpovedný!" Som vďačný že čt2 tento film odvysielala. Vidieť tak kryštalicky čistý amaterizmus sa len tak nepodarí. Síce mám rád Burtonovho Eda Wooda a pri sledovaní Planu 9 som sa bavil výborne, ale dať čo i len jeden bod by bol zločin proti prírode. ()